Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:11 11.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема wireless/lan v Boianaнови  
АвторPalach (Нерегистриран)
Публикувано28.02.03 23:53



Bih iskal da pitam kam kakvi dostav4izi moga da se vkl v boiana i kakva e prozedurata po vkliu4vane



Тема Re: wireless/lan v Boianaнови [re: Palach]  
Автор WlSP (WISP)
Публикувано01.03.03 09:40



Виж

и пиши.



Тема Re: wireless/lan v Boianaнови [re: Palach]  
Автор Димитъp Гaнчeв (пристрастен)
Публикувано01.03.03 12:21



Виж



Митко



Тема Re: wireless/lan v Boianaнови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор CaXo (беше ArMy)
Публикувано01.03.03 12:37



Аби човече, какъв ти е проблемът?! Много хора въобще не са чували за фирмите, които предлагат достъп в техните квартали, и мисля в случая точно този пост в клубовете ще свърши на Palach чудесна работа, защото му отговориха от правилната фирма... нали твоята фирма си има форум, който можеш да си стопанисваш на воля както и когато поисташ, стига си дасаждал в този форум с исканията си! Този форум е на dir.bg, и ако те сметнат за необходемо ще предприемат действия. Разбрахме твоята позиция, няма смисъл да натякваш... ПФУ!



Тема Re: wireless/lan v Boiana [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор Питъp (огре)
Публикувано01.03.03 12:57



Димитко Ганчев пак се окендза днеска
Що така?! Кво ми дреме на мене че си станал на криво или на са ти пуснали тази нощ а ?! И поради таз причина се опитваш да се изявяваш като шериф в Тумбстоун. Прави каквото си искаш във фирменият си форум.
Верно е че има доста еднакви теми който се пускат една след друга и то за едно и също място ама едва ли това е причина за подобен менторски тон
Хората не питат тука за по бърз интернет, ЛАН и т.н. защото им е забавно и няма какво друго да правят.
Айде сполай Ви.



Тема Re: wireless/lan v Boianaнови [re: Питъp]  
Автор CaXo (беше ArMy)
Публикувано01.03.03 13:00



Този човек беше първият от БОЛ, който по някакво чудо успя да си създаде някакъв по-добър имидж тук (помните ли Вени)... е, днес горкият не усети как позитивното впечатление започва да се изпарява с доста висока скорост. Всъщност като се замисля сигурно най-много го е яд, че неговата фирма не предлага и-нет за местата, за които се пита... и той естествено се пука по шевовете от яд "как някакви фирмички му отмъкват хляба под носа"... :))

Редактирано от CaXo на 01.03.03 13:04.



Тема Re: wireless/lan v Boianaнови [re: CaXo]  
Автор Димитъp Гaнчeв (пристрастен)
Публикувано01.03.03 13:06



Въобще не съм се опитвал да си изграждам никакъв имидж. Просто участвах в разни дискусии, каквито тук вече няма. А и за какво ми се сърдите в момента? Аз просто отговорих с напълно безсмислен отговор на около 60 напълно безсмислени въпроса, на които никой досега не беше отговорил (защо?). Каква е разликата дали ще го направя аз, или Пенчо Генчев? Никаква. Ама спамнал съм ви бил форума? Че какво по-различно съм направил от това, което всекидневно някой прави? Разликата е само в това, че аз го правя откровено с цел да се види какво всъщност става. Щеше ли да е по-различно, ако вместо този текст бях сложил например такъв:

Обадете се на 9876543 или пишете на armenski@pop3.com и ще видим какво можем да направим за вас?

Това, че хората имат интерес към нещо, не означава, че трябва да пречат на ВСИЧКИ други интереси.

Митко

Редактирано от Димитъp Гaнчeв на 01.03.03 13:09.



Тема Re: wireless/lan v Boianaнови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор CaXo (беше ArMy)
Публикувано01.03.03 13:09



Много добре знаеш, че стотици хора са си намери лан благодарение на този форум, и то май проблемът е, че не е от твоята фирма. Както и palach вече го направи. Или ще кажеш, че преди теб някой не го е осведомил за това коя фирма е навлязла в района?
Айде престани с тази злоба и не забравяй, че си имаш свое форумче, на което можеш да се радваш и с което да се бъзикаш колкото си искаш.. и вместо да си губиш времето тук вземете поопънете някой кабел, че като гледам доволните отговори от типа "ние предлагаме и-нет при вас" от твое име напоследък драстично намаляват.



Тема Re: wireless/lan v Boianaнови [re: CaXo]  
Автор Питъp (огре)
Публикувано01.03.03 13:10



Ама не може и да му се отрече че добре работи върху изпаряването за което говориш, с подобни първомартенски флуудове......
Аз мога да му кажа само че благодарение на този форум и по същият този начин аз си намерих по-добър и качествен нет, а не на дежурните му довчера отговори "там имаме" "обади си в офиса" "пиши на..." "можем да те включим" "подай си заявката" "намери още 7659456012 човека....." бля бля бля



Тема Re: wireless/lan v Boianaнови [re: CaXo]  
Автор Димитъp Гaнчeв (пристрастен)
Публикувано01.03.03 13:17



Чудесно е, че са си намерили. И именно затова 4i (това, впрочем, не съм аз) предлага да се прекръсти форума - защото вече не служи за абсолютно нищо, освен за питане дали има ЛАН някъде. А аз не отговарям по две прични - първо защото категорично не искам да подкрепям тази практика и второ - защото няма нужда. По същата причина няма да видиш отговори и от другите големи играчи. Отговарят само noname квартални мрежи. И пак казвам - в това няма нищо лошо, стига да не пречеше този форум да се използва за каквото и да е. Направете си една тема и си пишете в нея, тъй-като този форум се казва "Доставчици на Интернет", а не "ЛАН". И ако не го направите, тук просто няма да остане никой доставчик, който да има желание да ви обърне внимание. Не ви ли прави впечатление, че аз останах последния и че току-що и на мен ми писна?

Митко

Редактирано от Димитъp Гaнчeв на 01.03.03 13:18.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.