Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:10 10.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема 1000 лв. за който ме спаси от MSнови  
АвторCoбcтвeниk нa kлyб (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 16:36



Собственик на компютърен клуб дава 1000 лв. награда на онзи, който му посоче законен начин да се избегне новата принудителна миграция към Windows XP, която налага Майкрософт. Досега 20 души колеги от няколко седмици го мъдрим и нищо не можем да измъдрим и май ще трябва да си плащаме яко.
За контакти тук или на е-майл:





Тема Re: 1000 лв. за който ме спаси от MSнови [re: Coбcтвeниk нa kлyб]  
Автор Дpeмeщ (заспал)
Публикувано07.02.03 17:03



purvi variant - da se izkara che e socialno slab i da dokaje che XP mu e jizneno neobhodim i shte umre bez nego tui kato ne moje da plati, po tazi prichina da se oburne v otvoreno obshtestvo s proekt koito zasiaga socialno slabi sobstvenici na internet klubove i soros shte sponsorira s licenzite za XP :))

drug variant - da oburne vsichko na politika, MS genocid i prava na menshinstva koito polzvat drug windows i ako niakoi go zakacha to da sudi naliavo i diasto :))

treti variant - da se izkara ciganin i da izreve che niama windows XP na ciganski i tova e narushavane na prava na nacionalnite malcinstva.

chetvurti variant - da kandidatstva kum niakoia programa za sponsorirane obosnovavaiki vsichko s tova che sled minavaneto na XP toi shte triabva da vdigne ceni i tova shte se otrazi varhu rodnini na dechicata (shte iadat po-malko) :))

(imam nujda ot niakolko biri ta da izmislia oshte desetina)

ne se vruzvaite de :))

-----------------------
гърбавия ковчег ще го изправи


Тема Re: 1000 лв. за който ме спаси от MSнови [re: Coбcтвeниk нa kлyб]  
Авторisoc.bg (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 18:22



Защо не пишете в сайта

- там може и да ви дадат правилен акъл.



Тема Re: 1000 лв. за който ме спаси от MSнови [re: Coбcтвeниk нa kлyб]  
Автор 4l (влюбен)
Публикувано07.02.03 18:40



ами линукс примерно ама игрите малко ще трабва да ги позабравиш (или поне голяма част)
а иначе сериозно погледнато за клубовете това е проблем... все пак има и игри които не вървят под ХР аз се сещам за първия soul reawer - и това си е аргумент....

Алкохола е враг на човека, но бог е казал: "Обичай врага си!"


Тема Re: 1000 лв. за който ме спаси от MSнови [re: Coбcтвeниk нa kлyб]  
Автор Dusl (Nameless One)
Публикувано08.02.03 03:34



Zdraveite,
izvinqvam se predvaritelno, ne sym naqsno, no bihte li mi pratili nqkoi link za da vidq kyde tochno i koi prinuditelno pritiska dadena potrebitelska gupa da migrira ot edin product na dadena firma kym drug. A i kak e obosnovano tova pravno ima li neshto v dogovora i t.n.t.

Dein Gluck
ist nicht mein Gluck
ist mein Ungluck


Тема Статия: "MS подхваща гейм-клубовете"нови [re: Dusl]  
АвторCoбcтвeниk нa kлyб (Нерегистриран)
Публикувано08.02.03 10:44




"Майкрософт подхваща гейм-клубовете..."

Пишат, че старите версии на Win нямат право да се отдават под наем. И май наистина е така според лиценза. И сега ти казват, че най-евтино е просто да минеш към ХР. Слухове за това че ще тръгне подобна легализация има от месеци и общо взето всички собственици на клубове сма като на тръни.



Тема Re: Статия: "MS подхваща гейм-клубовете"нови [re: Coбcтвeниk нa kлyб]  
АвторEБAЛkaни (Нерегистриран)
Публикувано08.02.03 11:53



Зарежи я тази нещастница от ЕБАЛкани. Четенето на подомни пасквили е само загуба на време. Да не говорим, че парите за изданието идват именно от компании като Майкрософт и следователно достоверността му е съмнителна - виж

за повече инфо.

Ти не даваш под наем самия Уиндоуз. Никой нормален човек не би искал да ползва Уиндоуз - за какво му е изобщо, след като в него няма нищо работещо добре и без грешки? Ти даваш под наем стола, на който седи потребителя, а в цената ти е включен ток, парно, А/С....



Тема Re: аман от дървени философинови [re: EБAЛkaни]  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано08.02.03 13:52



разбира се, че ще си плащаш софтуера. не стига че от него си изкарваш парите ами и не иска да плаща. столовете си платил, не си ги крал нали така, масите, компютрите...

а че window е най-добрата ОС за game/net club си личи щом 99.99% от тях са на такава. що не ползват линукс - щото е тояга...



Тема Re: 1000 лв. за който ме спаси от MSнови [re: Coбcтвeниk нa kлyб]  
Авторpsy__ (Нерегистриран)
Публикувано08.02.03 14:26



Mi tva e sravnitelno lesna zadacha spored mene. Vrytkata e tam che nqmash pravo da otdavash Windowsa pod naem. E da de ama ne windowsa se plashta kato se otide v geim klub. Plashta se primerno uslugata dostyp do internet ili se plashta naem za igrata no ne i za Windowsa. Napishete na nqkoi tabelki vav kluba che vav cenata ne wliza cena za polzwane na windows to e bezplatno. Plashta se naem za igrite i uslugata dostyp do internet i nqkakav naem za Hardwareto primerno. Togava ne vijdam kak biha mogli da obvinqt nqkoi che si otdava windowsa pod naem nezakonno kato toi ne go otdava pod naem :))
E ne sam zapoznat tochno kak stoqt neshtata v licence agreementa ama spored mene taq postanovka si zaslujava da i se obyrne vnimanie



Тема Re: аман от нечетящинови [re: fen]  
Автор Димитъp Гaнчeв (пристрастен)
Публикувано08.02.03 17:09



При внимателен прочит човек разбира, че

а) някой се оплаква, че няма право да ДАВА ПОД НАЕМ Унидоус
б) друг му казва да не го дава под наем него, а нещо друго

Никъде не видях да става дума за даване под наем на краден софтуер. Ставаше дума, че дори да е купен, пак не може да се позлва (дава под наем) от други хора, освен от тези, които са си го купили. И от тук следва

в) някой пише без да чете

Митко




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.