Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:13 21.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема по-леко с цифритенови [re: Kabelen lnternet]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано23.01.03 10:10



Цифрите дето ги изнасяш могат направо да поболеят хора със слаба нервна система. Ракове по 1000 сървъри по 3-4000. Рутери по 20000.На кой свят живееш? Посочи ми един кабелен доставчик оборудван с такава техника. И стига с глупостите че искало много пари. Освен теб и други хора работят в кабелни доставчици. Иска желание и квалифицирана работна ръка. Нещо, което много липсва на тоя тип доставчици. И друг път като пишеш внимавай с нулите



Тема още дрън дръннови [re: stranger]  
Автор тeлekoм (untitled)
Публикувано26.01.03 18:06



Ми то съпорта да не е назначен да закачва разкачените модеми бе драги? Щото така излиза според теб....
Ако сега ми кажеш че и бачкаш в някои кабелен провайдър ще знам що кабелния нет е толкова калпав....

Buy a Pentium 4 so you can reboot faster!



Тема Оти не си завреш офертата в г.з.?нови [re: чeфo]  
Автор тeлekoм (untitled)
Публикувано26.01.03 18:09



Хем ако колкото може по фаст?
Толкова ли неможете да отделите 1000 леева за свястна реклама, ами сереш тука на всеки постинг, дето нема връзка с темата...


btw.... тук има ли модератори?

Buy a Pentium 4 so you can reboot faster!

Редактирано от тeлekoм на 26.01.03 18:10.



Тема Re: още дрън дръннови [re: тeлekoм]  
Автор stranger (bezchuvstven)
Публикувано26.01.03 19:34



Mi ne bachkam v ISP,ama kato se obadja na support-a obiknoveno ne me izchakvat da si kaja potrebitelskoto ime i vednaga mi kazvat,che ima tehnicheski problem(toest obsht) i skoro shte se opravi-taka i stava de,no samo ako ima support



Тема Re: "цифритенови [re: няkoй]  
Автор salle (новак)
Публикувано26.01.03 22:18



Че какво им е на цифрите?

Колко според теб струва "свестен" рутер - разбирай Cisco.
Има и за по 1000 ама са за крайни клиенти а не за доставчици. Ако наистина искаш да прекараш много трафик и много клиенти (нали не си приказваме за квартална фирма с 200 абоната?) ще ти трябва наистина "свястна" техника. А светсните Cisco са си от 20000 нагоре.

Един празен двуметров шкаф тръгва от 250 нагоре ама това е само за скелета. Една "нищо и никаква" тава струва между 20 и 150 $ тъй, че шкаф за 1000 е нещо абсолютно нормално. Е ако ти не си виждал такъв - твой проблем.

Да не говорим пък за такива дребнички подробности, че на всичко това му трябват климатизация и доста сериозно количество ток.

Та 50000 $ начална инвестиция за доставчик с претенциите да окабелява град хич не са много. Е да със съседите Гошо и Пешо моем да си пущим едни кабелчета и да си делкаме парите за нтернета с по-малко пари ама ако на това му викаш Сериозен или Свестен "доставчик" ...



Тема Re: Кабелни доставчици на интернет и клиентинови [re: няkoй]  
АвторtComLabs (Нерегистриран)
Публикувано27.01.03 18:26



Vaprosche kam vsichki tuk: Nyakoy ot vas ima li naistina predstava kas se izgrajda Cable internet service i kolko struva? Ako nyama takav, shto samo si cheshete virtualnite ezici?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.