Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:19 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Do abonatite na Cable.bg  
Автор stranger (bezchuvstven)
Публикувано15.01.03 16:56



Abe hora,daite da se obedinim,da napravim podpiska,da se oburnem kum federacijata na potrebitelite ili neshto podobno.V bulgarija povecheto firmi ne obrushtat vnimanie na klientite si imenno zashtoto znajat,che te ne biha reagirali i vsichko shte se razmine s njakolko skandalcheta po telefona.No ako vsichki zaedno im se opunem,da vidim dali shte sa tolkova bezrazlichni
Elate v #cable.bg v irc,ako i vie imate otnoshenie po vuprosa
A eto i foruma na firmata,kudeto moje sushto da se oplachete:

Редактирано от stranger на 15.01.03 17:20.



Тема Re: Do abonatite na Cable.bgнови [re: stranger]  
Авторip (Нерегистриран)
Публикувано15.01.03 17:23



Кой ли ще обърне внимание на няколко пъпчиви пубера. Горките деца малко им е 30к/с .... излъгани били, всички трябва да им слушаме глупостите.



Тема Re: Do abonatite na Cable.bgнови [re: ip]  
Автор stranger (bezchuvstven)
Публикувано15.01.03 17:29



Ei zaradi takiva kato tebe v Bulgaria vinagi i po vsjakakuv nachin shte ni tupchat i politici,i firmi,i vsichki



Тема P.S.нови [re: stranger]  
Автор stranger (bezchuvstven)
Публикувано15.01.03 17:35



Eto i edno interesno mnenie ot foruma na data.bg-mislja,che idejata kato za nachalo e dobra i dobre shte e vsichki da ja posledvame

A--DTS
Гост

Пуснато на: Вто Яну 14, 2003 1:41 pm Заглавие:



Znachi az im pisah 3 puti weche i smiatam da produljawam da pisha e-mail-i ko ne za drugo to pone da im pulna tupata poshta na naistina nikakwa oficialna informacia ne sa dali po wuprosa...
Niakoy sa gi zalugwali che shtialo da ima podobrenie no na men ne mi se wiarwa....
Za sujalenie edinstwenoto koeto mojem da naprawim e na 16.01.03 w
19:00 do 20:00 da izkliuchim modemite posle wseki prashta pismo do support za da gi owedomi che towa e opit za prostest i da rechem kum 21:00 moje da spretnem edno natowarwane ne mrejata im ta da stopime lagerite na web server-a.....
Kakwo shte kajete za li ste ili ne?


Редактирано от stranger на 15.01.03 17:36.



Тема Re: Do abonatite na Cable.bgнови [re: stranger]  
Авторip (Нерегистриран)
Публикувано15.01.03 17:42



Abe drislio..po kakyw na4in te typ4at w momenta????
Razbiram da nqmash net, da ti prekyswa postoqnno, togawa imash prawo da se oplakwash.
Uslugata na Cablebg e 64kbps za 60lv i bgpeer dokato go ima i kolkoto ti dadat smqtaj go za ekstra. Dawat ti 30k/s malko li e towa we???? Kolko dostaw4ika ti dawat powe4e. Mnogo se lyvesh ako si mislish 4e nqkoj mivaw LAN dostaw4ik shte ti dade powe4e za po-malko pari.
Nikoj nqma da stresnesh kolkoto i da pishesh po forumite. Dostaw4ika ima prawo da smenq tarifite i skorostite kakto nameri za dobre i izobshto nqma da se syrdi ako takiwa kato tebe deto samo goworqt go smenqt s drug. Az sym siguren 4e wie nqmate niakakwo namerenie da si smenqte dostaw4ika i samo si goworite.



Тема Re: Do abonatite na Cable.bgнови [re: ip]  
Автор stranger (bezchuvstven)
Публикувано15.01.03 18:05



Specialno na men ne mi prechi da smenja dostavchika,i bih go napravil poveche zaradi principa,otkolkoto zaradi drugo(ne mislja,che vseki prosto trjabva da priema tova,koeto mu se predlaga,kakvato mi se struva tvojata teorija),no ne e tam rabotata-ne vijdam zashto i tozi posting trjabva da se pulni sus zajajdanija,kato celta mi beshe tochno obratnoto,i vse oshte e,razbira se,vupreki che kato gledam naistina njama da ima efekt


Редактирано от stranger на 15.01.03 18:07.



Тема Re: P.S.нови [re: stranger]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано15.01.03 18:38



Palni gluposti.



Тема Re: P.S.нови [re: stranger]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано15.01.03 20:03



az sum suglasen no samo 2 ma



Тема Re: P.S.нови [re: az]  
Автор stranger (bezchuvstven)
Публикувано15.01.03 20:07



Vuv foruma na data.bg imashe oshte mnogo suglasni,ama neshto mai ne uspjaha okonchatelno da utochnjat chasa



Тема VAJNOнови [re: stranger]  
Автор stranger (bezchuvstven)
Публикувано15.01.03 22:11



Vzeto e reshenie v znak na protest na 16-ti tochno v 19 chasa vsichki abonati da zapochnat da download-vat v znak na protest.
Za poveche informacija #cablebg.net v mIRC




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.