Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:01 28.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: NET IS SATнови [re: congo]  
Авторvtori_fen_na_radkovski (Нерегистриран)
Публикувано23.01.03 21:36



4shhh congo mongo ili mango kakavto i da si.. goliam tashak si samo tva sha ti kaja.. maloumen kesten



Тема Re: NET IS SATнови [re: vtori_fen_na_radkovs]  
Автор congo (странен)
Публикувано23.01.03 23:11



shtom gospodin "nikoi" go kazva da zema da se zamilja a ?

No keyboard detected. Please press F1 to view Help ot F2 to restart your computer.


Тема Re: страхливците са и нагли; страхът поражда агреснови [re: draka]  
Автор congo (странен)
Публикувано23.01.03 23:14



shtom kazvash!

No keyboard detected. Please press F1 to view Help ot F2 to restart your computer.


Тема Re: hehнови [re: чeфo]  
Автор Dremesht (спящ)
Публикувано23.01.03 23:24



Абе дремещ - на всички е ясно че бачкаш в НЕТИССАТ!!!
ne mi e v navicite da rabotia za koito i da e, oshte poveche za ISP ili da buda takuv, imam loshi spomeni za podobna 2 godishna deinost ot predi 4 godini.

И вместо да стоиш
ne si tozi koito shte mi kazva kakvo da pravia

да постваш разни глупости по форума
sledi tova koeto prikazvash i gledai da ima filter, che da ne stane "ezika mi e vraga mi"

и да пишеш че със 6КБ/с се сваляли 60ГБ на месец
dolna luja, ne sum go pisal, ako iskash da me oprovergaesh - pokaji mi.

ами вземи да вдигнеш телефона
za podobna deinost si imam sekretarka, ne mi e rabotata da govoria po telefona s koito i da e

дето не спира да звани от недоволни клиенти
nikoi niama pravo da mi govori na visok ton, ako ima takiva prashtam gi da piat edna studena voda i da se obadiat utre.

Просто при тая скоророст повече от 16-17ГБ
ne si informiran dobre - skorosta ne e 6 KB/s a e 256 Kb/s v peering

т.е. не им се отчита тряфик
da iskash da kajesh che v peering traffic e bezplaten?



Тема kade se izgubi NET911нови [re: net911]  
Авторedin (Нерегистриран)
Публикувано24.01.03 13:01



ABE KADE SE IZGUBI BE 4OVE TI DETO NAI MNOGO LAE6E PO NETISSAT



Тема NET IS SAT - REKETIORI,NESHTASNICI....нови [re: net911]  
АвторLulin -1O (Нерегистриран)
Публикувано24.01.03 14:54



Zdraveite g-n.Dimitrov! Po otnoshenie na "nashiq",dostav4ik moga da vi uverq 4e ne ste sam!Az sum s Vas,a predpolagam i oshte mnogo drugi izlugani ot "dostav4ika" NETISSAT.Gotov sum da predpriememe reshitelni nakazatelni deistviq!! Pisna mi ot skapaniq im net!! Budete siguren v 1.Problema ne e ot EVROTUR,shibaniq problem e ot "dostavchika".Az sum abonat ot minalata godina Avgust.Sigurno se pitate kak oshte izdurjam?Taka e zashtoto tam kadeto jiveq a imenno j.k.Lulin - 10, ima monopol na kabelniq operator i toi e samo EVROTUR.Prosto towa mi e edistvennata alternativa./pri vsi4ki polojeniq e better than dual-up analog!!!Ako stawa vapros kolko sum si govorel s "dejurnite" na telefona na support,sigurno smetkata za tel. nadvishva mesechnata mi vnoska za razgovori.Ne se lujete 4e problema e v modema ili kabelniq operator,zashtoto kato nqma net prosto poglednete televizora i vijte kolko mnogo programi si ima i te si4kite si ba4kat!! Taka 4e pitam az : KAK MOJE DA IMA TELEVIZIA, A PUK DA NIAMA NET??? Zna4i shibaniq problem e ot skapaniacite NETISSAT.!!! Oniq tehniq "BOSS - Rumen" ako mi padne sus sigurnost shte mu izbiq polovinata zubki i shte mu vkaram 1 mishka v zadniq dvor.Ama mai i tva shte mu e malko!



Тема Re: NET IS SAT - REKETIORI,NESHTASNICI....нови [re: Lulin -1O]  
Авторradkovsky (Нерегистриран)
Публикувано24.01.03 19:18



Не, че заслужаваш, ама гледам няма кой да се прежали и да ти отговори, та ще пробвам аз. Не, че вярвам да ме разбереш, ама:
1. Като подкрепяш г-н Димитров, що не вземеш като него да кажеш кой си? На този въпрос един мой приятел ще ме напсува, ама нейсе... Между другото - евала му правя на г-н Димитров, че се е подписал с името си плюейки по някой - малко хора го правят това тук...
2. Защо слагаш кавички на "нашия" доставчик - той наистина е наш, ако не е твой - кажи (например): вашия.
3. Ако НЕТИССАТ са единствената алтернатива на БТК, при това според твойте думи - better - значи те са ти направили (или по-скоро на живущите в твоя квартал) по-скоро добро, отколкото лошо. По-добре ли щеше да е, ако нямаше по-добра алтернатива от БТК?
4. Да имаш телевизия и да имаш интернет по кабелите на телевизията са две адски различни неща. Ако не друго - има обратен сигнал, който е доста по-слаб от входящия.
5. Ако "шибания" ти проблем е от НЕТИССАТ, значи аз например (а и други хора пишещи тук) щяха да имат същия проблем. Да - ама тия дето имате проблем сте 5-6 човека - останалите (почти) нямаме. Ако пък мислиш, че НЕТИССАТ ти създават специално проблем - значи наистина ти е "шибан" проблема.
6. Ако въпросния Rumen е наистина BOSS му препоръчвам веднага да ти спре въобще нет-а. От клиенти като теб няма никакъв смисъл - ама никакъв. Можеш ли да ми обясниш защо ще "избиеш полвината зъбки" (да приеме, че ще можеш) на човек, осигурил ти единствената по-добра (според твоите думи) алтернатива на аналоговия ти нет?
7. Би ли ми разяснил "наказателните" действия, които ще предприемеш? Много ще ми е интересно да ги чуя. Е, не чак интересно, ама поне ще е забавно...



Тема Re: NET IS SAT - REKETIORI,NESHTASNICI....нови [re: radkovsky]  
Авторfly (Нерегистриран)
Публикувано24.01.03 20:17



abe radkovsky ti si umen 4owek 6to izob6to im otgowarq6 na tiq
wi6 4e samo si 4e6at ezicite w toq forum daje i NET911 izbqga
a tolkowa mnogo bo4e6e are de
ami NEONEL kadee nali i tq bu4e6e ami IVU kadee
4esno da ti kaja az ne za6titavam neti oba4e neta mi e super nee zabil nito edin pyt ot meseci



Тема Re: NET IS SAT - REKETIORI,NESHTASNICI....нови [re: fly]  
Авторradkovsky (Нерегистриран)
Публикувано24.01.03 21:21



Ами затова пиша, бе човек... Хиляда пъти го написах - искам новите потребители да знаят, че има и хора които са 100% доволни от НЕТИССАТ. Даже, когато ми инсталираха модема аз има казах, че не вярвам за тия пари да ми дадат интернета, който обещават... Честно... Знам колко струва нет-а, и знам че получавам много повече отколкото съм платил... Просто си мислех, че тези 128кбит/с ще ги получавам само на кукуво лято - ама не е така... Имам 128кбит/сек към чужбина много железни, имам и 480-512 КБит/сек към България(нещо, които никой не ми е обещавал) - е как да не защитавам хората, които се колебаят къде да се включат... Пак ти казвам - НЕ ЗАЩИТАВАМ НЕТИССАТ - те просто са ДОБРИ, а ПОТРБИТЕЛИТЕ, които нямат непосредствени впечатления... това е. казва ти го човек, който има някаква представа за това кое е добро и кое лошо (поне в света, който коментираме тук). Добри са - това е факт. Знам и защо са добри (за което ги и плюят), но мисля, че не е необходимо да коментирам защо един доставчик е добър, а друг не. Иначе мога и аз много да плюя по тия, които плюят тук (и ще бъда прав) - но не това е целта ми. Ако си забелязал - никога не казвам: "Този е лош" - казвам "този е добър" и, честно да ти кажа, досега не съм имал проблем с никой, че съм му препоръчал доставчик... Което трябва да говори добре за доставчиците, които препоръчвам, или да говори добре за мен - не знам - ти прецени.



Тема да, молянови [re: fly]  
Автор HeOHeЛ (*)
Публикувано24.01.03 22:10



?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.