Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:30 28.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема BMKнови  
АвторZoNe (Нерегистриран)
Публикувано20.12.02 11:59



iskam da popitam dali niakoi ima preki nabliudenia na kachestvoto koeto predlagat ot Biznes mrezhi i komunikacii (home page www.bnc.bg) shtoto te sa edinstvenite koito predlagat lan v moia kvartal.



Тема Re: BMKнови [re: ZoNe]  
Авторlenko (Нерегистриран)
Публикувано23.12.02 18:42



tva ne e li na lenko fimata?



Тема Re: BMKнови [re: lenko]  
АвторZoNe (Нерегистриран)
Публикувано24.12.02 03:50



m'chi otkyde da znam na koi e
interesuva me kachestvoto na LAN interneta im
za dial-up razbrah che bili edni ot dobrite ama dosega mai nikoi ne im e polzval LAN vryzkata



Тема Re: BMKнови [re: ZoNe]  
Авторuser (Нерегистриран)
Публикувано24.12.02 07:35



Ми да ти кажа право, аз пробвах няколко провайдера, но се спрях на бол. Не им правя реклама, но връзката е добра, надеждна. Преди бех на dial-up< сега съм на LAN.



Тема Re: BMKнови [re: user]  
АвторZoNe (Нерегистриран)
Публикувано28.12.02 23:12



mi da ti kazha pyk az, toia hui s bol sym go ial veche kato klient na dial-up.
niama da im dam stotinka ako shte celia im ofis da se izredi da mi duha.
support-a im beshe pod sekakva kritika dokato gi nakarash da se razmyrdat i ti idva da im otidesh v ofisa da gi prechukash vsichkite po red na nomerata, a dokolkoto chuvam ot priateli nishto ne se e promenilo za poslednite 2-3 godini.



Тема Re: BMK [re: ZoNe]  
Авторbmk_user (Нерегистриран)
Публикувано01.01.03 07:59



Az sym klient na LAN Internet-a na BMK w Lulin ot 2 meseca i sym dowolen. Imat 2 tarifni plana: 1.Trafik do 1 GB na mesec- 25 lv.; 2.Trafik do 10 GB- 50 lv., a instalaciqta e 50 lv. Trafikyt e s natrupwane, toest ako ne si izpolzwash trafika za tozi mesec napylno, to ostatyka ti se prehwyrlq kym sledwashtiq mesec. Interneta e po obsht kanal: 64 k mezdunaroden i 256 k w bulgarskoto prostranstwo. Skorostta na download-a w BG prostranstwoto e mezdu 10 i 20 k(bol.bg i free.techno-link), a nawyn e okolo 3-5 k(toest kato dial-up-a), a dokolkoto znam nie sme 4 ili 5 user-i po obshtiq kanal. Horata sa mnogo wyzpitani i otziw4iwi, kato za tezi 2 meseca wryzkata mi e prekyswala samo 1 pyt za okolo 1 4as(imashe nqkakyw problem s DNS-a), obadih im se wednaga(beshe okolo 7 4asa we4erta)i sled okolo 4as wsi4ko beshe OK, kato te mi se obadiha otnowo da me pitat dali wsi4ko e OK. Kogato az se 4udeh koj dostaw4ik da izbera naprawih zapitwaniq w Netel i CellNet(s bol.bg ne sym kontaktuwal i ne moga da kaza nishto za tqh), no mi kazaha 4e nqmat tehni4eska wyzmoznost, a za kabelen Internet ne mi se dawaha pari, tyj kato razhodite sa po- golemi(trqbwa da plashtash za TV- 15 lv, naem za modem ili da go kupish, sled towa i za Interneta i t.n), koeto za mene beshe naj- wazno.
Ami towa e naj- obshto kazano, ako nqmash mnogo golemi pretencii kym Interneta po otnoshenie na skorost i tyrsish neshto po- dobro ot dial-up-a, LAN Interneta e mnogo dobra alternatiwa, nadqwam se da sym ti bil polezen.



Тема Re: BMKнови [re: ZoNe]  
АвторeZine (Нерегистриран)
Публикувано01.01.03 08:49



Странна работа е тва, дет го пишеш, душа. Съпорта им е супер, да знаеш. И е така от много години насам, поне откак аз съм им клиент. Може да си попаднал на някой темерут, но те бързо биваха разкарвани по други провайдери

Така че недей писа глупости, ами земи ги питай за квот искаш, пък виж.

Има и друга възможност. Както сам признаваш, страдаш от липса на мацка. Намери си една и се поразтовари с нея, не с посетителите на тоя клуб. Ч.Н.Г.!



Тема Re: BMKнови [re: eZine]  
АвторZoNe (Нерегистриран)
Публикувано03.01.03 16:15



mi za tebe mozhe da e stranno za mene ne e, temeruti v bol a i pri drugite provideri dal gospod poveche otkolkoto triabva, i tova naistina e ot mnogo godini nasam.:)
a tva za support-a i za kachestvoto na uslugite im zavisi ot tva kvi sa ti kriteriite, moite sa dosta visochki, iavno tvoite ne sa chak tolkova.



Тема Re: BMKнови [re: bmk_user]  
АвторZoNe (Нерегистриран)
Публикувано03.01.03 16:19



tnx,
mi pri polozhenie che niamam druga alternativa v kvartala, mai she e tova.
v kyshti ne mi triabva koi znae kolko goliama skorost malko me pritesniava trafika ama mislia che she vlezna v 10GB za mesec.
tnx oshte vednyzh za infoto



Тема Re: BMKнови [re: ZoNe]  
АвторTtony_bul (Нерегистриран)
Публикувано07.01.03 00:21



A ti v koj kvartal (blok) si?
Moze puk ne samo BMK da imat LAN?!:)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.