Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:44 25.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Ново 20 в Бургаснови  
Автор BBourgas (шофьор кат.B)
Публикувано13.12.02 22:29



Какво ще кажете за цените на Скат.На мене ми се вижда скъпичко...





Тема Re: Ново 20 в Бургаснови [re: BBourgas]  
Автор Питъp (келеш)
Публикувано13.12.02 23:07



тия от СКАТ хич не са в час, само се излагат с това което предлагат
паднах от стола предлага се достъп със скорост 19.2kb/s, ех че забавно пък и тъжно, пък и доста жалко.
По дяволите та това е по-бавно от dial-up.
Баси и излагацията и с тези цени явно искат да си избият инвестицията за 2 месеца.
Ето още една смешка, не можах да се сдържа 128kb/s гарантирани за.....дръжте се....455$. Ама може тази цифра да е за 1 година а не за 1 месец

ГъзЪ си с рози накичи насраното да не личи


Тема Re: Ново 20 в Бургаснови [re: Питъp]  
Автор Пeтъp_ (linux fen)
Публикувано14.12.02 00:26



хаха, ми като искаш плащай по 50-60 лева общо за интернет и телефон, а като ги направят цифрови не ми се мисли
толкова ми излизаше през dialup и изобщо не ми харесваше
а и това е първия масов кабелен доставчик в Бургас, има разни фирми които предлагат и-т по кабел или радио, но са най-вече в центъра и цените им са много по-солени, а и качеството на някои от тях е плачевно
за мен е нормално 20-30 лева на месец, при по-големи апетити не са конкуренция на dialup-a
а за 128кб гарантирани - ти интересувал ли си се от цените на доставчиците? От Спектрум ми бяха казали към 500$, а от БТК беше към 300$ за 1(един) месец - това преди година време

който търси,намира...
???

Редактирано от Пeтъp_ на 14.12.02 00:30.



Тема Re: Ново 20 в Бургаснови [re: BBourgas]  
Автор Пeтъp_ (linux fen)
Публикувано14.12.02 00:40



на мен пък ми е много добре

който търси,намира...
松下電


Тема Re: Ново 20 в Бургаснови [re: Пeтъp_]  
Автор Питъp (келеш)
Публикувано14.12.02 00:45



адаш в Бургас явно положението е малко или доста по-кофти от тука(София)
Да интересувал съм се от цените.
И все пак това са си 19.2кб/с. Айде да ми го смтенеш и да ми кажеш колко се получава след като какво беше там раздели се на 8.
Смешно е да се предлага такава скорост. 1000 пъти предпочитам да си остана с аналоговият дайъл-ъп пред алтернативата за кебелен и-нет с такава скорост. Ползвал съм и цифров дайл ъп и бях доволен.
И както сигурно си забелязал какви спорове се водят тука относно качеството на кабелният интерент.......
А я ти ми кажи тогава едно вирелес оборудване колко излиза и дали не е по-добър вариант от 450$ месечно за "гарантирани" 128кб/с и то от кабелната телевизия.

ГъзЪ си с рози накичи насраното да не личи


Тема Re: Ново 20 в Бургаснови [re: Питъp]  
Автор Пeтъp_ (linux fen)
Публикувано14.12.02 00:59



ами да, по кофти е от София
19,2 килобита са към 2,5 кб/с, тази скорост я имам и от dialup на Спектрум през аналогова линия, само че кактро казах по-горе ми излиза по-скъпо
постигал съм и 3,5 кб/с от някои доставчици, но много дропят
а ако искаш да дърпаш един филм за няколко часа, има и други варианти(по-скъпи)
не съм се интересувал колко струва техниката за безжичен достъп, но съм чувал че комплект Orinoko е към 300$, и аз нямам толкова пари

който търси,намира...
松下電


Тема Re: Ново 20 в Бургаснови [re: BBourgas]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано14.12.02 01:04



Ами колко мислите че струва преноса до Бургас. Нали за да се направи тоя пренос трябва да се платят пари и на кого да се платят - естествено на БТК
Ама за какво ми е тоя пренос ще каже някой - на мен ми трябва интернет .. ама нали тоя интернет е това което ти се доставя като трафик от БГ или от вън. Ама на мен ми трябва да тегля филми..... ми тегли си ги ве... от вън през сателит на евтиния сателитен интернет дето ту го има ти го няма. Ама аз искам да тегля от българия и то мноо и мноо бързо.... е затова дето гоискасх евтино няма. Я якой от вас да си направи сметката като просто провери цените на БТК за една 64-ка колко мислите че струва тази 64-ка от София до бургас , че и да е гарантирана. Ако си мислитече гарантирана 64 ще струва по малко от $360 мноо се лъжете... а ако някой казва че гарантира 64 дотюри на $100 означава че просто препродава. За съжаление интернета е единственото несто на света което само в държави като българия може да се препродава..... ай спирам




Тема Re: Ново 20 в Бургаснови [re: ...]  
Автор Пeтъp_ (linux fen)
Публикувано14.12.02 01:09



споко, препродаващите трудно могат да гарантират нещо

който търси,намира...
松下電


Тема Re: Ново 20 в Бургаснови [re: Пeтъp_]  
Автор Питъp (келеш)
Публикувано14.12.02 01:11



е верно кофти ви е там, убеди ме
аз сега съм през аналогов телефон никога не съм се връзвал на по малко от 33.6 и си стоя закачен по 8 часа нон-стоп, мога и повече ама има една мустаката съседка пенсионерка дет мноо ме неври нещо и само идва да ми мрънка, демек дуплекса де
Иначе музика тегля не е кат да не може, ей сега като погледна докато пиша е заковал на 3.7К, не винаги е толкова, ама не дропи, то зависи и от доставчика де, тука ги има много и можеш да избираш, и има наистина добри.
Айде сполай ти

ГъзЪ си с рози накичи насраното да не личи


Тема Изобщо не ни е кофти....нови [re: Питъp]  
АвторDUP (Нерегистриран)
Публикувано14.12.02 04:22



Недей го слушай тоя дрънка пълни глупости!!
Никога не съм имал проблеми със скоростта и не помня да съм дърпал на мизерните 2.5 от Спектър или да съм имал проблем да стоя по 10-12 часа на който и да е доставчик и да дърпам на "невероятните" 3.5к
В града има 10+ доставчика които предлагат LAN и Wireless и причината за да имат развита мрежа в центъра е пределно ясна. За комплексите важи правилото - намери 3-5 човека и нямаш проблем (дали това не е навсякъде така). Всички те предлагат неограничен достъп от 40лв до колкото си платиш. Повечето от тях са Dial-Up доставчици, които са познати от много години.
Той да вземе да отговори как така станал абонат 3 месеца преди услугата по СКАТ да е пусната??? Странно замълча предния път като го питаха.
И как с услугата за 10$ (19.2) дърпал на 6-7к....щото било малко натоварено още

И за това да вземе да ни отговори:


inetnum: 213.16.56.0 - 213.16.56.255
netname: SPIDERNET-BG
----->>descr: ISP in town of Blagoevgrad <<------
country: BG
admin-c: SV165-RIPE
tech-c: GA34-RIPE
status: ASSIGNED PA
notify: registry@btc-net.bg
mnt-by: BT95-ADM
mnt-lower: BT95-ADM
mnt-routes: BT95-ADM
changed: registry@btc-net.bg 20020902
source: RIPE

route: 213.16.32.0/19
descr: BTC-NET Ltd. - PA Space
origin: AS8866
notify: registry@btc-net.bg
mnt-lower: BT95-ADM
mnt-routes: BT95-ADM
mnt-by: BT95-ADM
changed: stanislava.gjurova@btc-net.bg 20011206
source: RIPE

person: Stergios Vitounis
address: 5, Kiril i Metodii Str
address: BG-2900 Blagoevgrad
address: Bulgaria
phone: +359 73 35585
e-mail: stelios@spidernet.bg
nic-hdl: SV165-RIPE
changed: shrike@need.bg 20011229
notify: shrike@need.bg
source: RIPE

person: George Atanassov
address: Emness Ltd
address: BG-1000 Sofia
phone: +359 98 562469
fax-no: +359 98 562469
e-mail: g.atanasov@emness.com
nic-hdl: GA34-RIPE
notify: shrike@need.bg
changed: shrike@need.bg 20020703
source: RIPE




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.