Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:15 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Кабелен Интернет в Бургаснови  
АвторSasho (Нерегистриран)
Публикувано11.11.02 10:00



Знаете ли дали има фирма дето предлага кабелен Интернет в комплекс М. Рудник в Бургас? Интересува ме кабелен, не Лан. Налага ми се да стоя online почти non-stop, а това ще ми излезе много скъпо след като БТК направят аналоговите телефони импулсни.



Тема Re: Кабелен Интернет в Бургаснови [re: Sasho]  
Автор radostin_estrella (маркетолог)
Публикувано11.11.02 14:00



Аз съм от същия комплекс и съм към Digicom. Връзката е с кабел към LAN карта и това естествено е много по-добър вариант от Dial-up. Началната такса е $50 и $20 или $30 неограничен трафик месечно според скоростта.
Друг вариант е Comnet, но тяхната мрежа е доста ограничена в комплекса.
От кабелните телевизии твърдят, че вече са закупили оборудването, но не знам що се бавят и кога ще пуснат нета.



Тема Re: Кабелен Интернет в Бургаснови [re: radostin_estrella]  
АвторSasho (Нерегистриран)
Публикувано11.11.02 20:37



Брат ми в Славейков е към Digicom и въобще не е доволен. На $30 месечна такса е. Което най-много ме притеснява е че Digicom не позволяват FTP достъп. Можеш да теглиш само от техния FTP сървър. При теб така ли е? Но това все пак Digicom е вариант докато кабелните телевизии пуснат кабелен Интернет.



Тема Re: Кабелен Интернет в Бургаснови [re: Sasho]  
Автор radostin_estrella (маркетолог)
Публикувано11.11.02 21:59



Аз лично доста време се надявах на кабелните телевизии да пуснат кабелен интернет. СКАТ вече година и половина все отлагат, RN пък закупили необходимата апаратура, но пак не се знае докога ще се чака, освен това оттам ми казаха, че първо около центъра ще пуснат интернет.
Аз също не съм много доволен от Digicom, като завали дъжд и се скапва мрежата, а и скоростта не е нищо особено и изключение на вътрешната мрежа, но засега нямам друг вариант, Dial-up-a е още по лош вариант заради телефонните сметки.
Така е, не се позволява FTP достъп до други сайтове, a от Free techno-linka направо не може да се тегли. При мен скоростта е около 0.6 kb/sec, при 2.5 с dial-up.
Все пак според мен това е по-добър вариант, поне докато кабеларките се сетят да пуснат тяхната мрежа.



Тема Неееенови [re: Sasho]  
Авторno (Нерегистриран)
Публикувано11.11.02 22:02



За нищо на света не се връзвай към digicom. По-голям кошмар от тях в Бургас няма. Ограничението за FTP е най малкия проблем и е единственото ограничение което е споменато на сайта. Всъщност е толкова зле че почти не може да се ползва нет-а(когато го има де). Виж

и .Към това бих добавил, че се е случвало 2 седмици да няма нет но когато закъснееш с плащането и една минута(в буквалния смисъл на израза) те режат. Съпорта беше просто ужас но сега не ми се говори за това, някой ден може и да постна някои бисери.



Тема Re: Неееенови [re: no]  
АвторSasho (Нерегистриран)
Публикувано11.11.02 22:54



Напълно съм съгласен за digicom, че са трагедия. Май ще продължа да ползвам dial-up, докато се появи кабелен Интернет. Дано поне БТК предупредят като почнат да отчитат импулси и на аналоговоте телефони, за да не ме изненадат със сметка от 500+ лева.



Тема Re: Кабелен Интернет в Бургаснови [re: radostin_estrella]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано12.11.02 00:10



a kartinkata ti mi krashwa mozilata



Тема Re: Кабелен Интернет в Бургаснови [re: Sasho]  
АвторAlcoholic (Нерегистриран)
Публикувано12.11.02 16:51



Няма проблеми да ти се пусне кабел в М. Рудник попитай в ComNet. tel: 813022 813023.



Тема Re: Неееенови [re: no]  
Авторtt (Нерегистриран)
Публикувано19.11.02 11:22



Neznam dali e 10mb.no mislq 4e e 6mb.koeto e mnogo lo6o,no za momenta tova e
drug variant nqmam edin driver ne moga drapna mamka mu stara i Digicom



Тема M.Rudnik - imaнови [re: Sasho]  
АвторAn (Нерегистриран)
Публикувано19.11.02 15:03



Ima - cena - 15Euro/mesec . Obadi se na - 088 539380
ili info@bgoffice.com




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.