Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:54 02.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема По жицата (психо разказ за НЕТИССАТ)нови  
Автор lVU (крайъгълен камъ)
Публикувано19.11.02 00:42



По жицата.


-К'во ста'а с тоя нет? ИДЕ ЛИ?
-Ми не мога да ви кажа кога ще дойде. Колегите гледат в апаратната.
-Аха... ами с гледане ще го оправят ли?!!?

***

-Добър вечер. Има ли некви проблеми с Интернета, щото тук при мен никъф го няма!?!
-Ами има ама не можем да кажем какъв е.
-Аха... ами ако до седмица установите какъв е проблема, после се постарйте поне в рамките на един месец да го отстраните, щото за кво иначе плащам толкоз пари!!

***

-Ало. Някакви проблеми има ли с мрежата, щото тук при мен яко "прекъсва"!??
-Ами рестартирахте ли модема?
-Да, рестартирах го!
-А компютъра рестартирахте ли?
-Да, и него рестартирах!
-Аха, а рестартирахте ли първо компютъра и после модема?
-Рестартирах първо модема, после компютъра, после пак компютъра и докато се презареждаше рестартирах модема, рестартирах и телевизора, после си спрях бойлера и пак го включих да грее. Докато грееше включих и изключих 3 пъти сешоара. След това пак рестартирах и модема и компютъра. След това рестартирах и ютията, включих тостера и пералнята, рестартирах асансьора на блока, спрях си парното, сложих си топломери, пуснах си парното, рестартирах модема и компютъра и пак нямам Интернет като хората.
-Ами продължавайте така и до 15 минути сам трябва да се оправи! (край на цитата!)

***


Това бяха откъси от епизодичните ми позвънявания на съпорта на НЕТИССАТ. Оттук нататък започвам да си ги записвам на касета и ги пращам направо на Спилбърг за някоя изнервяща психо-драма, каквато му е време да заснеме.

Ето малко статистика за хората, които все още се чудят дали да се вържат на офертата на НЕТИССАТ:
Абонат съм от има няма ЕДИН месец. Първо чаках ЧЕТИРИ дена да ми подкарат акаунта... после по някаква случайност вече бях в глобалната мрежа... но не за дълго... малко след това почнаха да отпадат някакви филтри, някакви чудеса, някакви шумове влизали, пък после излизали, пък после иди ги търси, а аз си стоя без Интернет...
Миналата седмица нямах 61 ЧАСА Интернет!!! Плащам за 24 часа свързаност, неограничен канал!!
Днес (Понеделник - вече Вторник), за изтеклите 24 часа нямаше Интернет точно 9 (ДЕВЕТ) ЧАСА!!! И това е за времето през което съм бил тук. За времето през което ме е нямало, не мога да кажа дали е имало или нямало!!!

ЗАКЛЮЧЕНИЕ: Съотношението "тука има, тука нема" идва някъде 1:3 - или нещото като 3 часа има (даже 2-2.5) - 1 час няма. А през времето през което има, моежете да видите

как "върви" Интернета!

Желая успех на тези, които възнамеряват да ползват услугите на Нетиссат!



Тема Re: е как бе човек...нови [re: lVU]  
Автор xontact (complete nerd)
Публикувано19.11.02 10:33



интернет може да нямат ама сертификат ISO 9xxx имат - голям! и претенции големи също....

--------------------------------------------------------
Fear has killed more men than time


Тема Re: По жицата (психо разказ за НЕТИССАТ)нови [re: lVU]  
Авторpery (Нерегистриран)
Публикувано19.11.02 11:23



Zdrasti,
az kogato imam problem gledam da go resha a ne da se vajkam



Тема Re: По жицата (психо разказ за НЕТИССАТ)нови [re: lVU]  
АвторWilco (Нерегистриран)
Публикувано19.11.02 13:11



Niakolko pyti v predishniata tema ti obiasnih che problema e v prenosa, i kakto ti sam kaza e imalo problem s pirati, zakacheni kym tozi kabel. Ne ti li se struva podozritelno che ot vsichki klienti samo ti revesh na umrialo ? Iavno ima nikakyv problem, i toi opredeleno e s kabelite pri/okolo teb. I 16 temi da otvorish tuk, tova niama da ti reshi problema...Drug vypros e ako ti dostavia udovolstvie da pliuesh i da se pravish na izmychen i iztormozen. kakto pisheshe tuk v edna druga tema, bylgarinyt vinagi e nedovolen ot niakogo i neshto, i edinstvenoto koeto pravi e da opliuva nared...neznam dali tova te kara da se chustvash myj....
syshto neznam zashto si skril MAC adresa si ? za da poprechish na niakoi da proveri dali e istina tova koeto si napisal ?



Тема Re: По жицата (психо разказ за НЕТИССАТ)нови [re: Wilco]  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано19.11.02 13:18



един път проблема е в БТК, втори път проблема е в кабелното трасе, трети път проблема е в препълнения радио ефир. ми ходи продавай баници!

как може да сте толкова смотани, що никой не се оплака от евроинтегра или от кабелбг или от някой друг голям доставчик например....

смотаняци. после клиента му бил виновен. не ви ли е срам малко поне а?



Тема Re: По жицата (психо разказ за НЕТИССАТ)нови [re: fen]  
Авторqko:) (Нерегистриран)
Публикувано19.11.02 13:28



s4upi me naprao s restartite
a kabelarkite mi izpalvat maksimalite
a teq koito ti govorst gluposti ne gi slushaj
trasetata po koax posle hibridno za nishto nestavat
ot 20 kuplunga 2-3 sa izolirani a 5-6 dvuposochni splitera visat bezbrezhno ot stenata. ne e istina!
shto ne si prodavat TV signal samo i da ne se zanimavat s tova koeto nerazbirat.



Тема Re: - eto go mac addressaнови [re: Wilco]  
Автор lVU (крайъгълен камъ)
Публикувано19.11.02 13:54



Eto ti nomera na dogovora mi: 4064 - v sluchai che iskash da proverish.
Mac addressa sym go skril za da ne se vyzpolzva niakoi ot nego... (ne e trudno da si smenish mac addressa na mrezhovata karta...) V syshtnost kato se zamislia az sym na neogranichen kanal taka che eto ti i mac addressa mi - 093C

Za piratite... - TOVA NE ME INTERESUVA - ako shte i vodolazi i kosmonavti da ima zakacheni na tozi kabel - tova si e problem na dostavchika i samo konstatiram che EDIN mesec nikoi nishto ne pravi po vyprosa!!! Imalo problem s kabelite i prenosa - TOVA SYSHTO NE ME INTERESUVA!!! DA SI GO RESHAVAT!!! ILI DA SPRAT da predlagat tazi usluga, predi da sa v systoianie da ia predlagat kachestveno!!!
I diado mi na selo ima problemi s biznesa, ama kato ne zakara mliako na mandrata, ne obiasniava che imal problem s kravite ili che bili v losho nastroenie, ami tyrsi BIK da gi opravi ta da poteche mliako!!

Bil problema pri/okolo men s kabelite! A ZASHTO KATO SE OBADIA CHUVAM OPRAVDANIA OT SORTA: "Ami to ciala Sofia v momenta niama Internet!"; "Ami gledam tuka che Serdika, Lozenec i Mladost sa down", "Kolegite gledat neshto v apartnata" - i podobni....

PRAV SI! I 16, i 160 temi da otvoria tuk - tova niama da mi reshi problema. Vse pak tova e diskusionnen forum - ne e nekaf help board! A kato se zagledam v lista s clubovete - po-nagore vizhdam edin "Vzaimopomosht" - ako iskam niakakva pomosht - tam shte pisha!

Pravil sym se na izmychen i iztormozen! A? Ia ti sedni da si gubish vremeto po niakolko chasa na vecher da pingvash tova ili onova ip i da se nadiavash da se poiavi nekaf net - TOCHNO KOGATO TI TRIABVA da svyrshish neshto nalozhitelno! ...i da mi se nalaga da tyrcha da si kupuvam carti i da se dial-upia!!

DA!! Tova me kara da se chuvstam myzh!! Oooh... YEAH BABY!!! I LIKE THIS, BITCH!! GOLIAM MYZH STANAH TUKA VSIAKA VECHER DA RAZNASIAM TELEFONA I DA ZVYNIA NA SUPPORTA, KOITO V DOGOVORA MI PISHE CHE TRIABVA DA E 24H A OBIKNOVENO DAVA SAMO SVOBODNO!!! VECHE VDIGAM 180 KILA SHTANGA OT LEZHANKA!!!

PICH, neznam kolko ti plashtat za da gi zashtitavash tuka, ama ako i ti se chuvstvash oshteten, dai nekva smetka da ti preveda 40 stinki da piesh edna studena voda, kvato nie pieme s taia vryzka!!!



Тема Re: По жицата (психо разказ за НЕТИССАТ)нови [re: fen]  
АвторWilco (Нерегистриран)
Публикувано19.11.02 13:59



Da, tochno taka e, pravilno si shvanal - problemi ima i pri trite vida prenos. Problemite s infrastrukturata v BG sa goliami i mislia niama nujda da gi obsyjdame!

Kolkoto do oplakvaniata - evrointegra pochti niamat klienti na cable, a za cable.bg ima dosta temi, i tova e normalno sled kato tuk se pishe samo kogato triabva da se reve za neshto....

Pozdravi,
Ivo Tonev

P.S. zabravih da dobavia obryshtenie v nachaloto: "Ei neshtastnik, "



Тема Re: По жицата (психо разказ за НЕТИССАТ)нови [re: pery]  
Автор lVU (крайъгълен камъ)
Публикувано19.11.02 14:01



i az gledam da si resha problema... - eto primerno tozi go reshih kato si kupih karta i kato niama net - iako dial-up



Тема Re: поздрави!нови [re: Wilco]  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано19.11.02 14:16



правилно
клиентите се оплакват, провайдерите решават проблемите

грешно, много грешно
клиентите се оплакват и провайдерите се оплакват (а кой решава проблемите?)

колко съм щастлив не го определяш ти. хубаво е, че имаш лично отношение към мен, било то и лошо, аз не съм ти клиент и няма и да ти бъда никога. лошото е че това отношение го имаш и към клиентите ти - сегашни и, кой знае, бъдещи. тези които четат - дяволски добър на божествена цена. ха-ха-ха

По-повод коментара ти, че тук се пише само когато се плюе, ами не си прав.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.