Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:29 28.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема LAN на петте кьошетанови  
АвторБoйka (Нерегистриран)
Публикувано08.12.02 00:04



Търся LAN доставчик за фирма, намираща се в близост до петте кьошета в София - от там в посока Руски паметник първата пряка в ляво.



Тема Re: LAN на петте кьошетанови [re: Бoйka]  
АвторMiro Arsov (Нерегистриран)
Публикувано08.12.02 15:23



Посетete www.bgcell.net и ако си харесате абонамент попълнете формата десния долен ъгъл. Включването е в рамките на 1 работен ден за този район.

Поздрави
М.Арсов



Тема Re: LAN на петте кьошетанови [re: Бoйka]  
Авторabc (Нерегистриран)
Публикувано09.12.02 18:35



slu4ayno jiveya v rayona. zasega ne smyatam da polzvam takuv net no vuv vhoda mi imashe zalepena listovka na fastbg.net ne gi znam dali sa dobri no nyakoy ako ima vpe4atlenia da pishe...4e ne se znae



Тема Re: LAN на петте кьошета [re: abc]  
Автор net4o (непознат )
Публикувано10.12.02 09:11



www.bgcell.net



Тема Re: LAN на петте кьошетанови [re: net4o]  
Автор pinko (сканиращ)
Публикувано10.12.02 11:04



Аз попълних заявка при тях вчера и сега чакам отговор, щото бол.бг нещо не отговарят, да видим...уж имали суич от другата страна на улицата, точно срещу мен, ама явно не може да мине над трамвайните жици, знам ли...

Аз не съм точно на петте кьошета, на пл. Македония съм, Алабин №3, да видим, може и да ме огрее

Един е Хелмут Нютън и Сюзън Зонтаг е неговия пророк


Тема Re: LAN на петте кьошетанови [re: abc]  
Автор pinko (сканиращ)
Публикувано10.12.02 11:22



Сега се обадих на фаст.бг, цената е 70 +10 лева за 3200 Мб на месец, което е 2,5 стотинки на мб, май е добра цена, лошото е че не предлагат неограничен достъп, но пък хубавото е, че може веднага да ме свържат
това е картата на покритието им:



а това са цените:



Един е Хелмут Нютън и Сюзън Зонтаг е неговия пророк

Тема Re: LAN на петте кьошетанови [re: Бoйka]  
Авторcheffo (Нерегистриран)
Публикувано18.12.02 19:22



Ami zavisi tochno kade na pette kjosheta :") fastbg imat dosta izgodni oferti za rayona. Check it at www.fastbg.net



Тема Re: LAN на петте кьошетанови [re: pinko]  
Авторфacтбr (Нерегистриран)
Публикувано21.01.03 11:50



Ами да имаме покритие в района - телефона е 9884478. Тази карта е малко стара защото покритието ни е доста по-голямо вече. Може да няма неограничен, но има добър заместител за това. За повече информация на телефони 9884478, 089/988416.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.