Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:00 09.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема я да видим наистината в очите...нови  
Авторradkovsky (Нерегистриран)
Публикувано04.12.02 03:01



Значи имам следната молба - драснете в един ред към кой ISP сте, колко плащате на месец, колко Кбайта връзвате средно към чужбината, колко към България, имате ли лимит, в кой квартал сте, колко Ви е оборудванто... Аз се ангажирам да сортирам отговорите и да ги post-вам тук, стига модератора да не ме бие... ама искам да сте сериозни, за да можем да си правим изводи... По възможност, давайте средни, а не максимални цифри. Идеята се зароди защото тук често споменаваме: "хубав интернет" - "лош интернет", "бърз интернет - бавен интернет", "скъп интернет - евтин интернет".... дайте да си уеднаквим понятията. И за да уточния - говорим за домашен интернет... не за офиси... надявам се да съдействате - от тази анкета ще спечелим всички...



Тема Re: я да видим наистината в очите... [re: radkovsky]  
Автор Димитъp Гaнчeв (пристрастен)
Публикувано04.12.02 10:32



Няма да стане. Първо няма да ти отговорят, второ няма да знаеш доколко обективни са отговорите. Аз мога да напиша както че ползвам нет от X и ми е скапан (с "точни" данни колко е скапан), така също и че ползвам супернет от Y, отново с "точни" данни.

Единственият начин за обмен на такава информация е от уста на уста между хора, които се познават и си имат доверие. Демек, обади се на приятел, а не очаквай помощ от публиката, защото тя ще ти отговори 50 на 50.

Митко



Тема Re: я да видим наистината в очите...нови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Авторradkovsky (Нерегистриран)
Публикувано04.12.02 11:02



абе май си много прав... ама иначе щеше да е интересно да имаме една статистика... и за нас добре и за ISP-тата добре, ама вярно, че няма да стане... пък и тези дето са средно доволни едва ли редовно преглеждат този форум...



Тема Re: това колега, струва пари....нови [re: radkovsky]  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано04.12.02 11:13



Обърнете се към агенция, за да направи професионално проучването. Пишете им по-точно какво искате.... и ще знаете толкова, колкото си платите.



Тема Re: това колега, струва пари....нови [re: fen]  
Авторradkovsky (Нерегистриран)
Публикувано04.12.02 12:40



Ами като гледам колко са им верни проучванията в политиката например, нещо не мисля, че може да се получи достоверен отговор, дори и срещу пари... Виж, ако си доставчик сигурно можеш да си платиш да те изкарат най-добрия... Де да знам - знам само, че на запад горе-долу потребителите знаят 10-20 доставчика на които наистина може да се разчита, а в България я има две ISP-та, дето сме единодушни, че са железни, я няма... Пък и де да знам дали потребителите трябва да си платят такова проучване - според мен по-скоро някое авторитетно издание, ама то и с изданията май всички сме на различни мнения за авторитета им ;))) Абе нашенска му работа...



Тема Re: това колега, струва пари....нови [re: radkovsky]  
Автор 4l (бираджия)
Публикувано04.12.02 13:02



Абе на фона на това че лан доставчицие никнат като гъби след летен дъжд (или поне доскоро никнаха) и на това че куцо и сакато почна да предлага лан и на това че тука е любимомясто за реклама на подобни истории истинността на анкетата ти е малко под съмнение. действително както каза митко ганчев единствения начин да получиш истинско инфо по въпроса е "око да види ръка да пипне" а и колкото до качеството на предлагания нет - по мои наблюдения това е доста променлива величина спрямо времето и пространството




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.