Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:39 09.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Neti$$at  
Автор $burov (начинаещ)
Публикувано01.12.02 17:48



Станах абонат на Netssat за достъп през кабелен модем. И кабелна телевизия си прокарах и мрежова карта си купих (всичко ми излезе над 200 лв). Идват празници и реших да си платя таксата до края на Януари - да не се получи така че около Нова година трябва да търся някой някъде за да не ме изключат. За мое голямо учудване - изключиха ме още на 1 Декември - нямали информация от търговския си отдел и ще ме включат най-рано в понеделник след 9:00. Нищо че съм си платил за няколко месеца напред. Ами ако първо число на месеца беше в събота? Това означава че още в петък вечерта ще съм без интернет... За качеството на кабелния им интернет какво да ви кажа - добре че все още не ми е изтекъл акаунта в Спектър нет - през аналоговия дуплексен телефон връзката беше по-добра. Сигнала е доста накъсан и непостоянен, дори техния сайт не можех да заредя. Телефоните им даваха заето през цялата неделна сутрин... Ваче съжалявам, че им станах клиент - явно тази услуга е в прекалено начален етап на развитието си и ние сме нещо като опитните мишки - хем си плащаме, хем нямаме гарантирано качество за услугата. А сертификатите им за качество - не съм много сигурен как точно са ги придобили.

Ами това е. Надявам се друг да не се излъже да им стане клиент.



Тема Re: Neti$$atнови [re: $burov]  
АвторGeorgi Vassilev (Нерегистриран)
Публикувано01.12.02 20:01



http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Cat=8&Board=isp&Number=1938628121&page=0&view=collapsed&sb=5&part=

eto moite problemi i na oshte nqkolko ,koito se izlugava da se vkljuchat kum
Netissux



Тема Re: Neti$$atнови [re: $burov]  
АвторSvetoslav Nikolov (Нерегистриран)
Публикувано01.12.02 21:04



Значи толкова аматьорска фирма не съм имал досега възможността да срещна. Качеството на услугата в предвид това, че е кабелен интернет е под всякаква критика.Безкрайни прекъсвания, профилактики и незнам си още какво....просто е смешно да претендирате за какъвто и да е стандарт за качество.

Много съм разочарован от вас и след като ми изтече договора към вас ще го скъсам демонстративно в лицето на някой от фирмата и повече никога няма да искам да чуя за тая фирма.

Дано си вземете бележка,че като изтекат договорите и ангажиментите на повечето потребители към Вас, надали ще си продължат услугата.

И за край Ви препоръчвам да направите нещо по въпроса иначе просто ще фалирате след време.Казва го клиент а това е доста показателно и сериозен повод за притеснение от ваша страна!



Тема Re: Neti$$atнови [re: Svetoslav Nikolov]  
АвторDimitur Dimitrov (Нерегистриран)
Публикувано01.12.02 21:33



zatova po sveta ima taka narecheniq test-ov period ..obiknoveno 3-4 dena v koito potrebitelq da probva uslugata i togava da si q kupi .
Drug e problema che cabelniq Inet , koito se predlaga v Sofia e na nisko nivo . Tova idva ne ot vina na NetIsSat a e vina na kabelniq operator koito gleda da razvie golqma mreza za smetka na kachestovoto. Aide pri TV e lesna rabotata . Ednoposochni usilvateli i nqma greshka. No pri Inet-a ne e taka lesno.
Az sum (firmata) klient na NetIsSat i edinstvenoto neshtko ot koeto se oplakvam e ot vreme na vreme chuzdestraniq trafik .
No pri men svurzanostta ne e prez cabelarkite .



Тема Re: Neti$$atнови [re: Dimitur Dimitrov]  
АвторB. (Нерегистриран)
Публикувано02.12.02 01:04



Мне, не мисля, че ще фалират. Аз съм им клиент, вярно от по-малко от месец ама за момента съм много доволен. Случва се да прекъсва чат пат но за по 5мин и рядко. Скоростите си ги държи и свалям като луд нон стоп. Явно много зависи от мрежата в квартала. А аз точно така и направих, първо бях на пробно при тях(тоест като отидох по средата на месеца платих колкото остава до края и без договор). Харесаха ми и сега съм с договор от промоциата. Дано само да продължи да е на същото ниво услугата де.



Тема Re: Neti$$atнови [re: Kartoff]  
АвторGeorgi Vassilev (Нерегистриран)
Публикувано02.12.02 10:22



Netiss sa prez evrotur sat TV ,a ne prez evrocom.



Тема Re: Neti$$atнови [re: Georgi Vassilev]  
Автор net4o (непознат )
Публикувано02.12.02 10:29



az bqh klient na Netiss i naistina sa prez Evrour, no sega sam na ISDN zashto li?



Тема Re: Neti$$atнови [re: net4o]  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано02.12.02 10:41



да не би, защото uptime на ISDN е над 99.99%, а на въпросните е ~ 50-60%, но успяват да се оправдаят всеки път. кабелната, мабелната, тоя, оня, все другите... както един познат каза - "кат ша са фащате на хорото...."



Тема Re: Neti$$atнови [re: fen]  
Автор net4o (непознат )
Публикувано02.12.02 11:04



prichini mnogo, no nai veche tova dropene i vse niakoi drug im e vinoven a sega napravo se jivee - imam si postoianno net / e verno malko po skap / ama go ima i niama dropene i opravdania ot dostavchika.
v nas sam si pusnal po LAN / po evtinko/ dovolen sam. imam 2 telefona /cifrovi/ i niama da ti kazvam kvi smetki idvaha
sega vsi4ko e OK



Тема Re: Neti$$atнови [re: Georgi Vassilev]  
АвторB. (Нерегистриран)
Публикувано02.12.02 12:50



Някой беше казал, че Евротур ползват изградената мрежа на Евроком.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.