Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:41 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема омръзна ми тоя Демитър Ганчевнови  
Авторнe (Нерегистриран)
Публикувано23.11.02 23:54



омръзна ми тоя Демитър Ганчевр, на всякъде пише и обърква темите.



Тема Re: омръзна ми тоя Демитър Ганчевнови [re: нe]  
Авторne (Нерегистриран)
Публикувано24.11.02 00:13



И на нас ни омръзна като нямаш какво да кажеш, да не го правиш, а напротив - да се обаждаш.
Той е един от малкото, ако не единствения, шеф на ИСП, който отговаря в този клуб, подписвайки се.

А ти си един дребен неграмотен полуидиот. Опитай се да си обясниш защо си такъв, за да не се налага да ти го пишем.



Тема Re: омръзна ми тоя Демитър Ганчевнови [re: ne]  
Авторнe (Нерегистриран)
Публикувано24.11.02 00:34



говори от свое име бе



Тема Re: омръзна ми тоя Демитър Ганчевнови [re: ne]  
Авторotvraten (Нерегистриран)
Публикувано24.11.02 00:36



Ti si sushtia pedal kato nego shtom ste si drujki.
Choveka e absolutno prav toia D. Ganchev,e hiper dosaden pederas i pishe pulni gluposti,navsichko otgore se pishe nekakuv inteligent,
takiva razshliakani guzove kato nego sa nai protivnite.
Shtom ste tolkova umni i inteligentni,s Ganchev ne pishete kakvoto vi padne zashtoto ima obiknovenni prosti horica koito zadavat konkretni vuprosi,i ocakvat otgovori a ne pedali kato vas da gi oburkvat ili da si pishat tupite biografii.
Aide chao pedalche debilno...............



Тема Re: омръзна ми тоя Демитър Ганчевнови [re: otvraten]  
Автор Beнци Биckвитkaтa (Див селски фен)
Публикувано24.11.02 04:24



Димитър Ганчев е едно от големите имена в българския IT бранш.Трябва да имате повече уважение към него !!!

- българският уеб браузър!

Тема Re: омръзна ми тоя Демитър Ганчевнови [re: нe]  
АвторHaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано24.11.02 09:04



Отдавна го наблюдавам това момченце какво и как пише тук и мисля, че няма смисъл да му се коментират драсканиците, които не блестят с особена оригиналност, камо ли пък интелигентност, но едно нещо ми е интересно: кога работи този юнак, като непрекъснато седи и пише в клуба? Ама то ясно защо и работата им е такава на цялата им фирма, и не знам си колко-стотин души само в София ги чакат да се отлепят от стола и да се размърдат малко.

Без да го защищавам, мисля, че не е педерас, но чух, че имал проблеми с жените, та вероятно компенсира тук човекът, какво да го правиш, може би трябва да сме малко снисходителни.



Тема Re: омръзна ми тоя Демитър Ганчевнови [re: Haблюдaтeл]  
Автор Alex ll ()
Публикувано24.11.02 09:54



Че попрекалява на моменти с постовете е вярно .... че понякога пише глупости също е вярно, но пише и доста верни неща !!!!!!
За това кога и как работи си е негова работа, ти нали не очакваш да хукне по улиците и да опъва кабели !??!?!?!
А за проблемите му с жените, какво значение има ???? Ако помислите малко ще се сетите че (дори и да има някакви проблеми, което е под въпрос ) има финансовият потенциал да си реши проблемите !!!!!
И накрая искам да Ви кажа че според мен този форум се изврати тотално !!!

Това беше моето мнение и друг пост няма да има от мен в тази тема !



Тема Re: омръзна ми тоя Демитър Ганчевнови [re: Haблюдaтeл]  
АвторHaблюдaвaн (Нерегистриран)
Публикувано24.11.02 12:58



Хехехе... Българите са особен тип комплексари. Като нямат други аргументи казват: "Мани го тоя, бе, той е педераст" (наблягаме на "т" за сведение на неграмотните анонимници) или "Абе, знам го аз тоя Ганчев - сестра му колко сме я еб.ли!"

И после седят и гледат сеира как Ганчев се обяснява, че няма сестра.

Много са зле някои от пишещите тук, особено стеснителните подлизурковци.

П.П. На "наблюдателя" препоръчваме да потърси кога се слага запетая пред "и".



Тема Re: омръзна ми тоя Демитър Ганчевнови [re: Haблюдaвaн]  
Автор Dusl (Nameless One)
Публикувано24.11.02 14:42



Interesno, znachi nezavisimo pluete li nqkoi ili ne pone znaete imeto mu, nali ?

A q mi kazete koi upravlqva Drugo ISP s razmerite na Bol, znaete li mu imeto?!?, nqkoga da si e pravil truda da si izrazqva mennieto nqkyde za neshto (ne samo tuk) ?!?

Pomislete pyrvo ...

Dein Gluck
ist nicht mein Gluck
ist mein Ungluck


Тема Re: омръзна ми тоя Демитър Ганчевнови [re: Haблюдaвaн]  
АвторHaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано24.11.02 16:15



Ей, приятел, не се опитвай да минеш със стария прийом, като нямаме други аргументи, дай да се нахвърлим и да нападнем пишещия, а не да разглеждаме по същество писаното. Тук се разглежда личността на некой си Ганчев, и той е предмет на обсъждане, а не това кой къде поставял запетайките, много важно. За твое сведение, отдавна в българския език е получила гражданственост думата "педерас", която за разлика от научното педераст (гей, хомосексуалист) най-вече обозначава най-обикновен боклук, какъвто пак казвам лицето Ганчев не мисля, че е, обаче точно ти си май такъв, като те гледам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.