Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:06 14.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: ясен си, Педро!нови [re: potresen]  
Автор Oлд Фaйepxeнд (непознат )
Публикувано26.11.02 16:07



Pedro, ti si znae6.



Тема Re: ясен си, Педро!нови [re: Oлд Фaйepxeнд]  
АвторBинeтy (Нерегистриран)
Публикувано26.11.02 16:23



Travis,ebi si maikata...................................................



Тема Re: омръзна ми тоя Демитър Ганчевнови [re: нe]  
АвторDaycrawler (Нерегистриран)
Публикувано27.11.02 12:32



Da i az taka mislia



Тема Re: омръзна ми тоя Демитър Ганчевнови [re: Haблюдaтeл]  
Автор Lupi (Werewolf)
Публикувано27.11.02 18:25



Много правилно казано. Браво!

My blade can cut through armor, and still cut a tomato


Тема нима?нови [re: Lupi]  
АвторWolfy (Нерегистриран)
Публикувано27.11.02 18:55



Я да видим кое е добре казано:
Честните и достойни хора си вършат работата, без да вдигат много шум около името си. Това да си размахваш и натрапваш името, че и снимката по Интернет е клиничен случай, движещ се между болезнена суетност, провинциален снобизъм и нарцистичен комплекс.

Сега ми кажи къде си видял Ганчев, ама самият той, да вдига много шум около името си? Посочи ми тред, съобщение или публикация, в която той сам вдига шум около своето име. Също и къде размахва и натрапва името си и снимката си.

Аз мога да ти посоча много съобщения, в които други хора вдигат шум около името му и го размахват, натрапват, че и снимката му барабар.

Едно такова съобщение е настоящото.

Хайде сега ми посочи негово подобно. Следователно не в Ганчев е проблемът, а в хората, които споменават всуе името му. Впрочем, ако ти си фен на логиката на "потресения", тогава истинското звучене, след като вече си наясно с фактите би било:

Честните и достойни хора си вършат работата, без да се притесняват, че другите хора вдигат много шум около името им. Това да ти размахват и натрапват името ти, че и снимката по Интернет е клиничен случай, движещ се между болезнена суетност, провинциален снобизъм и нарцистичен комплекс.



Тема Re: нима?нови [re: Wolfy]  
Авторeto: (Нерегистриран)
Публикувано27.11.02 20:50



http://www.mitko.com/



Тема хе, само това ли измисли?нови [re: eto:]  
АвторQwertyuei (Нерегистриран)
Публикувано27.11.02 20:55



То не отговаря на предишния постинг:

Сега ми кажи къде си видял Ганчев, ама самият той, да вдига много шум около името си? Посочи ми тред, съобщение или публикация, в която той сам вдига шум около своето име. Също и къде размахва и натрапва името си и снимката си.


Неговият сайт си е негов сайт. Никой не те кара да ходиш там, а щом си отишъл, това е все едно да се сърдиш на Първанов, че на president.bg виждаш само негови снимки. Е, и на Марин. Но горе се иска "тред, съобщение или публикация". Нещо се затрудняваш май. Защото именно това са начините, за да вдигаш шум около нещо. Уеб сайтът си е негов, може да си слага каквото си иска там.



Тема Re: хе, само това ли измисли?нови [re: Qwertyuei]  
Авторeto: (Нерегистриран)
Публикувано27.11.02 22:38



никога не съм твърдял, че си натрапва снимката. А за името му, ако има статистика сигуно е на първо място във форума. За да пишеш тука се иска да попълниш "прякор", а не ДВЕ имена. И това ако не е "шум около своето име" или "размахва и натрапва името си "



Тема ХА-ХА-ХААА!!!нови [re: Beнци Биckвитkaтa]  
Автор Ивo (Ценител)
Публикувано27.11.02 23:08



Е не, това не е истина, ако не се гъбаркаш, а наистина го мислиш, просто не знам какво да кажа, това направо плаче за постинг на годината:
"Ами защото комунизма свърши.Който работи повече има повече."

Ура! Да живеят Илия Павлов, Славчо Христов, и другите знайни и незнайни труженици, шестаци, партийни и комсомолски секретари, и техните още по-трудолюбиви потомци, мутри и пирамидаджий, митничари и полицаи, герои на труда! Тройно Ура!!!

"Ти виждаш, сине мой, в пространство времето тук се превръща..." Вагнер, "Парсифал"


Тема Re: looking glassнови [re: Ивo]  
Авторkitenik (Нерегистриран)
Публикувано27.11.02 23:34



pravq si zaklucheniq za ISP-tata ot Looking Glass. Takova neshto ne namerih na saita na bol.bg. Inache te sa purvoklasen dostavchik, no na kakvo??? :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.