Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:55 22.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема NETISSAT 150 mb 11lv.нови  
АвторMaxee (Нерегистриран)
Публикувано12.11.02 18:04



Hora, mislq da sklu4a ednogodi6niq dogovor s netissat, kato s tova modema mi izliza 99 lv. Mese4nata taksa moze da byde izbirane pri predplastaneto na sledvastiq mesec ... Nqkoj ako moze da mi pomogne, kato spodeli opita si...
i do kade ste mi stignat 150 mb, kato se ima predvid 4e downloada mi se ograni4ava v cracks ... 10x you people



Тема Re: NETISSAT 150 mb 11lv.нови [re: Maxee]  
Авторююю (Нерегистриран)
Публикувано12.11.02 18:59



нема да ти стигнат, а може и да ти стигнат зависи кво правиш може да си позволиш един crack на месец



Тема Re: NETISSAT 150 mb 11lv.нови [re: ююю]  
Авторre (Нерегистриран)
Публикувано13.11.02 00:39



150mb sa smeshno malko, a i vinagi sym se pital kak se izmervat i kakvo shte stane ako ti obqvqt che si gi previshil s 5GB naprimer i trqbav da platish 500lv. i vyobshte shto za pomiqrshtina e da se ogranichava trafika v afrika li jiveem, ili tam e po-dobre. ako pitash mene zabravi za net is sat i nameri nqkoj dostavchk po lan. az skoro se vyrzah i sym mnogo dovolen, dokato pisha tova sym iztochil nad 20MB



Тема Re: NETISSAT 150 mb 11lv.нови [re: re]  
Авторivailosp (Нерегистриран)
Публикувано13.11.02 01:11



20MB ei tupo par4e tova sa ti nai, ama nai- mnogo 0,5MB. Edna stranica ti e okolo 100kB. 150MB si struvat samo ako ima lokalen trafik koito ne se ot4ita



Тема Re: NETISSAT 150 mb 11lv. - STOP!нови [re: Maxee]  
Автор lVU (крайъгълен камъ)
Публикувано13.11.02 10:22



Mislia che 150MB sa ti mnogo, zashtoto edva li pri kachestvoto na Netissat shte mozhesh da napravish i 50MB traffic
Ne che e losho kachestvoto... PROSTO NIAMA TAKOVA!!!
Na men ot ponedelnik vecherta CHAK DNES mi "doide" [veche sme sriada sutrin!]...
Kato se obadish da pitash shto nema - i ti razpraviat che CIALA SOFIA niamala... TOVA TRIABVA DA NI USPOKOIAVA LI?!?!

I MNOOOOOGOOOO dobre procheti izmislenia dogovor 'deto shte ti predlozhat da podpishesh... Na vsiakade pishe che OPERATORA NE NOSI OTGOVORNOSTI, NE E VINOVEN ZA NISHTO, NEMA VINA, NIAMA ZADYLZHENIA I PR. Nikade ne pishe che e dlyzhen kachestveno da ti osiguri uslugata, che ima niakakvi neustoiki ako ne go napravi i che abonata ima pone niakakvi minimalni. Niakakav napylno ABSURDEN dogovor....

Obache ako vse pak si reshil da go podpishesh... nameril sym niakolko probiva v dogovora i moga da te svetna kak da ne platish neustoika ili da platish minimalna takva



Тема Re: NETISSAT 150 mb 11lv.нови [re: ivailosp]  
Авторre (Нерегистриран)
Публикувано13.11.02 22:31



be pedalche az downlovam dokato pisha, ako znaesh kakvo e tova



Тема Re: Nadvishen trafficнови [re: re]  
Автор lVU (крайъгълен камъ)
Публикувано13.11.02 22:46



По отношение на генерирания трафик няма да има проблем. Имам предвид, че няма как да направи 5GB и после да го карат да плаща допълнително.
Политиката на Нетиссат е да спира акаунта на потребител, който е превишил предплатения трафик двойно. Значи ако е предплатил 150MB и случайно направи 300MB - му се "спира канала до изясняване на причините". Може пък вирус да е пипнал, или некви червеи се навъдиха наскоро, дето само флуудят и генерират излишен трафик. И ако се установи, че потребителя не е замесен умишлено в генерирането на този трафик съм напълно убеден, че няма да го карат да плаща допълнителните 150MB. Или ако ще плаща, ще плати само 150 отгоре (или наполовина). Но никой няма да го остави да генерира 5GB трафик при положение, че е заявил 150MB.

А между другото в много случаи пакетите "на трафик" са много по-изгодни от варианта да се плаща за "неограничено". Има хора които ползват нета само за чат и мейл. В случая 150MB за 11лв. ги урежда напълно. 24 часа са в мрежата и постоянно им работи ICQ-то например. Също е удачно и за хората, които не са пред домашния компютър по цял ден - прибират се вечер, искат да проверят това онова, да пуснат някой мейл, да видят програмата на телевизията, времето и пр. 150MB напълно го устройват - имат за 11лв. всяка вечер Интернет за да си вършат всичкото онова, споменато по-горе.

А ВЕЧЕ ДРУГ Е ВЪПРОСЪТ, ЧЕ НЯМА БЪЛГАРСКИ ДОСТАВЧИК КОЙТО МОЖЕ ДА ТИ ОСИГУР БЕЗПРЕПЯТСТВЕН ДОСТЪП ДО МРЕЖАТА - СИРЕЧ НОН-СТОП



Тема Re: NETISSAT 150 mb 11lv. - STOP!нови [re: lVU]  
Автор stranger (buntar)
Публикувано14.11.02 07:57



Losha rabota,az sum kum cable bg i sushto e tragichno-naposleduk prekusva poveche i ot dial-upTa naistina,koito chete temata da znae da ne se nabutva s kabelen,zashtoto oshte njama dostavchik,koito moje da predloji kachestven i na normalna cena kabelen internet.Javno na tezi kapaciteta im e za njakolko desetki abonati i s toja neogranichen,deto polovinata sofija se vurza,vsichko se precaka
Vruzvaite si LAN,ako ima, i tova e.Nesluchaino ja predlagat taja promocija s ednogodishen dogovor ot Net is sat...

<P ID=&quot;edit&quot;><FONT class=&quot;small&quot;><EM>Редактирано от stranger на 14.11.02 07:57.</em></font></p>

Редактирано от stranger на 14.11.02 09:17.



Тема Re: NETISSAT 150 mb 11lv.нови [re: Maxee]  
АвторYontchew (Нерегистриран)
Публикувано14.11.02 18:17



EMi az polzwam taq tarifa i taj kato sym parwi mesetz ne znam dali shte mi stigne ili ne ...
Za traffic-a moga da kava che e dobyr, no pokraj tazi promociq ne se znae dali shte ostane taka - dokolkoto mi e izwestno do momenta ima okolo 90-100 choweka, koito sa se poqwili sled obqwqwaneto na promociqta. Trqbwa da izchakame momenta w kojto 90% ot tqh shte pochnat da dl-wat i togawa shte stane qsno kolko e kachestwena uslugata.
Az lichno polzwam tazi usluga samo za email, sms , icq i malko browse i mislq che shte mi stignat 150 ili w kraen sluchaj po-gornata tarifa 350MB...

Predlagam temata da ostane otworena i sled prikluchwaneto na promociqta na NetIsSat - togawa shte stane qsno dobre li e ili ne ...

Drugo : modemyt kojto mi dadoha ot promociqta e na Scientific Atlanta mnogo dobre raboti - i ima obiknowen iface za LAN a syshto i USB iface , koeto e mnogo polezno ako nqmate mrevowa karta ili ako imate mreva - nqma da wi se nalaga da kupuwate dopylnitelna LAN karta.

pochitaniq,
Yontchew



Тема Re: NETISSAT 150 mb 11lv. - STOP! [re: stranger]  
АвторYontchew (Нерегистриран)
Публикувано14.11.02 18:35



E qwno az sym ot precakalite se :)

kwot da e
Imam priqtel chiqto osnowna syshtnost e da swalq ISO-ta - pone 3-4 sedmichno ...
Klient e na NetIsSat ot poweche ot okolo 8 mesetza i e dowolen, t.e. uspqwa da si swali ISO-tata. Towa edwa li shte e wyzmovno na plachewno losha wryzka plus towa toj nqma ednogodishen dogowor s tqh, no prodylvawa da polzwa uslugite im, koeto znachi neshto.
Kakto i da e ...

Shte pisha pak kato sybera poweche statistika i lichen opit sys NetIsSat

pochitaniq,
Yontchew




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.