Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:09 10.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема www.bankya.net SUX!!! ne se lujete da gi polzvateнови  
Авторex_user (Нерегистриран)
Публикувано20.10.02 00:28



Reketiraha me s 60lv i sled edna sedmica polzvane na "bg peering" ot tqh sus slednoto kachestvo:
ping www.dir.bg
PING www.dir.bg (194.145.63.12): 56 octets data

--- www.dir.bg ping statistics ---
100 packets transmitted, 60 packets received, 40% packet loss
(kato durja da poqsnq, che zagubata na paketi ot moq wlan do tqhniq gateway beshe nai-mnogo 5-6%).
sobstvenika na "firmata" Georgi Georgiev (reketior #1) mi obqsni, che ako ne mi haresva da si tursq drug dostavchik sushto taka i che parite za neizpolzvanoto vreme (40lv) nqma da mi bydat wyrnati.
Napisah tova po dve prichini:
1vo za da znaete s kakvi hora shte si imate rabota ako se svurjete s www.bankya.net
2ro za da pomolq za infornaciq - Ima li nqkakvo instanciq kum koqto izmamenite potrebiteli mogat da se oburnat pri takiva sluchai.



Тема Re: www.bankya.net SUX!!! ne se lujete da gi polzvateнови [re: ex_user]  
Автор Диплoмaт ()
Публикувано21.10.02 12:19



1.Комисия за защита на потребителя.....ако там знаят какво е интернет
2.Софийски районен съд
3.Арменския поп



Тема Re: www.bankya.net SUX!!! ne se lujete da gi polzvateнови [re: ex_user]  
Авторsmile (Нерегистриран)
Публикувано21.10.02 14:02



smenqi dostavchika kvo drugo da ti kaja.
pone dostavchisi kolko to shtesh. a tva ne se sluchva samo pri tqh.toi narochno nqma da ti go napravi .
mmmmm plati si 33600 i she vidish che i peeringa sh ti e tolko, kato si platish 128 pak stava syshtoto toi ne moje da ti ogranichi peeringa.. mai oshte ot evro.net ne mogat

a za parite sorry, ti da si vijdal nqkoi v bg da vryshta pari ? shtoto as ne sym.
metkai se na drug i tva e. stiga krainite ustroistva da sa si tvoi vseki dostavchik sh te iska pri nego mnoo qsno :)



Тема Re: www.bankya.net SUX!!! ne se lujete da gi polzvateнови [re: smile]  
Авторpich (Нерегистриран)
Публикувано21.10.02 14:51



Govori se za internet obshtestvo s predsedatel Veni Markovski, shte se radvam ako toi zeme otnoshenie po tozi vupros kato predsedatel. Po konkretno me interesuva kakvo moje da napravi internet obshtestvoto w takiva sluchai na izmama.



Тема Re: www.bankya.net SUX!!! ne se lujete da gi polzvateнови [re: smile]  
Авторex_user (Нерегистриран)
Публикувано21.10.02 14:58



W kraina smetka sled kato razbrah, che parite za neizpolzvanoto vreme, koeto izticha na 05.11.2002 nqma da mi budat vyztanoveni pomolih da mi byde pusnata uslugata ot koqto se bqh otkazal makar i s tova mizerno kachestvo do kraq na predplateniq srok. Togava Georgi Georgiev kato Izpulnitelen Direktor na www.bankya.net (za men prosto edin reketior) mi obqsni che ako iskam da polzvam "uslugata" koqto sum si predplatil shte trqbva ili da sklucha dogovor za 1 godina ili da platq za 2 put instalacionna taxa ot 20$. Kato predi da platq ne e stavalo i duma za ednogodishen dogovor ili za povtorno zaplashtane na instalacionna taxa.
Sami si pravete izvodite za kakvi elementi stava duma.



Тема Re: www.bankya.net SUX!!! ne se lujete da gi polzvateнови [re: ex_user]  
АвторMeндeлeй (Нерегистриран)
Публикувано21.10.02 15:09



Какви, какви елементи? От Менделеевата таблица!?



Тема Re: www.bankya.net SUX!!! ne se lujete da gi polzvateнови [re: Meндeлeй]  
Авторex_user (Нерегистриран)
Публикувано21.10.02 15:43



kriminalni elementi



Тема Re: www.bankya.net SUX!!! ne se lujete da gi polzvateнови [re: ex_user]  
Автор Balien ("(-.-)")
Публикувано21.10.02 15:47



A ти за 60 лева какво очакваш ???
Много са ми интересни такива хора искат да не плащат нищо, но в замяна на това да имат:
100% гарантиран канал
супер support
и ако може и бонуси през това време....





Тема Re: www.bankya.net SUX!!! ne se lujete da gi polzvateнови [re: Balien]  
АвторГeoprи (Нерегистриран)
Публикувано21.10.02 17:17



Балиен е прав: не може за такива пари да очакваш кой знае какви екстри, да не говорим, че от това, което показваш като статистика не става много ясно за колко време какво е било качеството. Също така за въпросната услуга има на сайта информация, че скоростта не е гарантирана и ако преди да платиш си попитал все пак каква е долната граница на т.нар. гар. скорост, с други думи на колко човека се дели твоя канал, съм сигурен, че биха ти казали 16:1, с други думи, максималната скорост ти е ограничена на 256 kbps БГ и 128 kbps международен, а минималната (с която по подразбиране при заплащане на този тарифен план се съгласяваш) може да ти е, положително, /16, т.е. 16 kbps/8 kbps. (съотв. ок. 2 и 1 KB).
Колкото до повторните начални такси и едногодишни договори, става въпрос за конкретен разговор, с който не съм запознат.

поздрави
Г.



Тема Re: www.bankya.net SUX!!! ne se lujete da gi polzvateнови [re: Гeoprи]  
Авторex_user (Нерегистриран)
Публикувано21.10.02 17:33



stava duma za 128kbist samo kum bg peeringa kato ugovorkata beshe za individualen garantiran kanal, ako malko porazpitash po firmiti shte vidish che navsqkade vurvi po tolkova, a na nqkoi mesta i po-eftino.
Tova za supporta ne beshe mnogo na mqsto zashtoto ako uslugata beshe dobra nqmashe da imam nujda ot takuv.
Balien, mnogo sa mi interesni na men hora kato teb, koito ne cenqt parite, dori i za 1lev da stava duma nikoi nqma pravo da te mami.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.