Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:49 08.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Нови прозорци  
АвторЛимekc (Нерегистриран)
Публикувано05.10.02 00:27



И защо трябваше всеки линк да се отваря в нов прозорец?
Толкова е неудобно...



Тема Re: Нови прозорцинови [re: Лимekc]  
Автор insane ()
Публикувано06.10.02 03:16



mmm... ????



Тема Re: Нови прозорцинови [re: Лимekc]  
Автор alexbg67 (Недоразбрал ;))
Публикувано07.10.02 00:43



Za Foruma (Clubs) li stava duma?.. - mi niama takova neshto, da ne ti se e bugnal browsera "sluchaino"???

Все за нещо ще намери
да се начумери...
Винаги намирам причина


Тема Re: Нови прозорцинови [re: alexbg67]  
АвторЛимekc (Нерегистриран)
Публикувано07.10.02 02:13



Баба ти се е бъгнала! Говоря ти от новата заглавна страница на дира, от която, като кликна на клубове, ми ги отваря в нов джам. Освен това новата заглавна страница ми се зарежда за около 5 минути плюс това се мъчи да стартира някакъв флаш, който пада върху първите 3 новини отгоре и закрива текстовете и т.н. бавна мудна работа, а писито ми е на 233 Мхерца със средностатистичеката 64 МБ рам и модем 33600.

Виж, хит.бг, сърч.бг, мейл.бг, абв.бг ми се отварят като ХУНА!

После аз съм бил бъгльо...



Тема Re: Нови прозорцинови [re: alexbg67]  
АвторЛимekc (Нерегистриран)
Публикувано07.10.02 02:19



Забравих да питам, трябва ли да си ъпгрейдна лаптопа на P3-1GHz, да му сложа 256 Мб рам, уиндоус експи, монитор 17" и да си пусна поне 256 Kbps DSL, за да имам нормален дир.бг?

Виж, не съм максималист, нали? Но нямам всичко това... Затова искам да браузвам по леки и удобни сайтове, като гугъл примерно.



Тема Re: Нови прозорцинови [re: Лимekc]  
Автор box (непознат)
Публикувано07.10.02 05:11



А ти отворко къде си тръгнал да говориш за дизайна на дира в клуб Доставчици на Интернет ???

Аз съм на 33.6 DialUP с IE6 128РАМ (нали много държиш че бил тежък сайта) и дира се отваря за около 10-15сек без да е кеширан, така че стига рева или поне не го прави тука. На мен ако става въпрос ми харесва всичко да се отваря в нов прозорец, ако и на тях им е харесвало така ти нямаш право на глас.
Новия дизайн е супер, просто беше време да се смени с нещо свежо.
И стига сте пискали на 2-рия ден от пускането на каквто и да е. Кой от вас е правил сайт, изичстен от бъгове още първите дни след пускането му.
Сега и в OPERA 6 го отворих за проба и се зареди перфектно точно за 17 сек.



Тема Re: Нови прозорцинови [re: Лимekc]  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано07.10.02 09:44



абе човек, да не ти е крив света.... екстра си е дир-а. махнаха тъпите фрейми и нещата са много по-добре според мен. зарежда си се ОК.

за скоростта на зареждане се оплачи на ISP-то си... точно дир-а няма никаква нужда от DSL или такива глупости. от време на време се бавят сървърите и клубовете се бавят ама кво да се прави - и те като теб са със слаба процесорна тяга май

от друга страна, леки сайтове не останаха, така че се замисли за PC-то си... не знам какво ще правиш със всички flash-ове по yahoo, hotmail и други сайтове...

може да продължиш да цъкаш по google.com ама не виждам голяма файда щото като излезеш от google.com....



Тема Re: Нови прозорцинови [re: Лимekc]  
Авторralev (Нерегистриран)
Публикувано07.10.02 14:36



upgrade-ni genetichnia si kod, moje i da pomogne, makar che ima prikazka: "gurbavia kovchega shte go izpravi"



Тема Re: Нови прозорцинови [re: Лимekc]  
Автор korkova tapa ()
Публикувано08.10.02 00:23



сложи си линукс и сша са опрай ;)
(ili links (cygwin))

Така и и така си тругнал да се излагаш - поне се изложи до край.


Тема Re: Нови прозорцинови [re: Лимekc]  
Авторusername (Нерегистриран)
Публикувано19.10.02 20:40



Prav e choveka! Zashto v nov prozorec? Staroto si beshe dobre.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.