Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:55 05.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема bezTEleFoneN internet (EVTIN)  
Авторdzvero (Нерегистриран)
Публикувано01.10.02 19:26



Koi predlaga nai-evtin internet ot gorespomenatia internet. Zashtoto BTK mi ... maikata na smetkata na telefona (9.. .. ..). I oshte - vazmozhno li e da se otarva bez instalacionna taksa ot tipa tricifreno chislo i drugi podobni.

"All you need is love"
The Beatles



Тема Re: bezTEleFoneN internet (EVTIN)нови [re: dzvero]  
АвторOleg (Нерегистриран)
Публикувано01.10.02 19:57



EVTIN se pishe EFTIN.



Тема Re: bezTEleFoneN internet (EVTIN)нови [re: Oleg]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано01.10.02 20:35



Ограмоти се!
Пише се ЕВТИН.



Тема Re: bezTEleFoneN internet (EVTIN)нови [re: dzvero]  
АвторDemon (Нерегистриран)
Публикувано01.10.02 22:31



Az sym klient na Sofia-LAN (

). Po otnoshenie cena-kachestwo sa prosto super. Biah pri drugi wireless, no tova s koeto sega bachkam prosto si e super.



Тема Re: bezTEleFoneN internet (EVTIN)нови [re: dzvero]  
Авторsm@home (Нерегистриран)
Публикувано02.10.02 01:20



v koj kvartal si?



Тема Re: bezTEleFoneN internet (EVTIN)нови [re: Demon]  
Автор Ивo (Ценител)
Публикувано04.10.02 16:25



Ако не е тайна, на какви условия си? Погледнах им сайта, който си посочил, и някои неща ми се видяха странни, например ако си взема сам техниката и всичко необходимо, за какво ще ми вземат 40 долара инсталационна такса!? Друго странно нещо - имат формуляр за регистриране, но не са дали за себе си никакъв телефон и адрес за връзка?

"Ти виждаш, сине мой, в пространство времето тук се превръща..." Вагнер, "Парсифал"


Тема Re: bezTEleFoneN internet (EVTIN)нови [re: Ивo]  
АвторDemon (Нерегистриран)
Публикувано05.10.02 18:59



Az sym si naprawil mrezha i ya manageria. Pochnah sys 4 PC-ta i plashtah $100. Sega sa poveche i usloviata sa dobri - prawiat dobri otstypki za poveche PC-ta. Edinstweno se iska redovno da si plashtam taksata

Ami ako sam si kupish tehnikata, naj-dobre te da ti ja montirat. Towa ne e chak tolkowa trivialno - viarvaj mi! Ima si suma ti hitrinki, za koito wseki wireless provider si trae

Ne znam shto ne si im vidial adresa i telefona - namira se na pyrwata stranica na sita im - tochno pod kartinkata



Тема Re: bezTEleFoneN internet (EVTIN)нови [re: dzvero]  
Авторbol.bg (Нерегистриран)
Публикувано05.10.02 19:26



сигурно ще намери решение на твоите терзания и проблеми, спокойствие за душата ти и Интернет - според джоба ти.

Обади им се!




Тема Re: bezTEleFoneN internet (EVTIN)нови [re: bol.bg]  
Автор Dusl (Nameless One)
Публикувано06.10.02 01:13



da ama dokato Bol izmislqt tova reshenie az pusnah brada po dylga ot taq na Botov




Тема Re: bezTEleFoneN internet (EVTIN)нови [re: Dusl]  
АвторBOL user (Нерегистриран)
Публикувано06.10.02 02:24



BOL.BG вече има монтирана антена и в твоя квартал.

Желателно е да изпратиш отново заявката си на klienti@bol.bg или lan@bol.bg за да те включат в предвиденото разширение.

Аз направих така и вече всички във входа ги ползваме - ние сме 5 съседи и сме много доволни. Освен това цената е добра и може да се договори на място с управителя на БОЛ.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.