Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:05 01.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Не си купувайте картите на Internet Bulgariqнови  
Автор Colombino ()
Публикувано27.08.02 00:53



Понеже ми заключиха темата "#@$% Internet Bulgaria"( надявам се заради нецензурния език на постингите, а не заради натиск ), а смятам че носи ценна информация ще я подновя начисто:

В търговската мрежа все още се продават карти на Internet Bulgaria, на които фигурират 4 нормални софийски телефона: 9170905,9601006,9601002,9170004
Те НЕ РАБОТЯТ . Вместо тях има единен (национален?) номер, който се таксува по 1 имп / 5 мин. Това важи както за цифровите, така и за аналоговите телефони. Май не отчита и намалената тарифа, когато цифровите телефони имат 1 имп / 9 мин. Появиха се и мнения, че при цифровите телефони си се плаща отделно и самия телефон, а импулсният му добавя. Това не го вярвам, де.
Тази система ще бъде въведена скоро в цялата страна, така че не разчитайте и на картите с регионални телефони.
В интерес на истината връзката, която предлагаха беше отлична ( не съм ползвал новата услуга ).

Моля въздържайте се от нецензурни изказвания, за да не давате формален повод темата да бъде заключена, или изтрита. Иначе смятам, че точно тук и е мястото, но се страхувам че някои хора търпят загуби от нея и могат да я цензурират. Извинете ме за параноята, но живеем в BG и информацията, че някой ще те прекара ми се стурва по-важна от няколкото псувни.



Тема Re: Не си купувайте картите на Internet Bulgariqнови [re: Colombino]  
Авторvajno! (Нерегистриран)
Публикувано27.08.02 12:18



Otnosno stari karti na internet BG v mrejata-ako sluchajno njakade e ostanala takava i si ja kupite, pozwanete na tel. 963 1552, 963 1094, 963 1558. Na e-mail 0134400@internet-bg.net mojete da napishete Vashite jalbi. Maila se chete ot upravata na kompaniata. Shte Vi badat predlojeni varianti za kompensacia.(mail 0134400@internet-bg.net funkcionira ot 05.07.2002 g.-datata ot kojato e pusnat tel. 0134400). Reshenie tel. 0134400 da se pusne w provinciata i toj da e edinstwen NJAMA. Taka che pisanoto ot Colombino e NEVJARNO



Тема Re: Не си купувайте картите на Internet Bulgariqнови [re: vajno!]  
Авторvajno2 (Нерегистриран)
Публикувано27.08.02 22:43



Az znaeh che Venii e Colombina. Ot kade e Colombino li?



Тема Re: Не си купувайте картите на Internet Bulgariqнови [re: vajno!]  
АвторSpas (Нерегистриран)
Публикувано28.08.02 09:12



На този майл ми връщат писмата,явно вече не съществува...



Тема Re: Не си купувайте картите на Internet Bulgariqнови [re: Spas]  
Авторvajno! (Нерегистриран)
Публикувано28.08.02 09:55



Maila si sashtestwuwa! Razbira se za nikoj ISP ne e problem da konfigurira mail servera si taka, che pismata do opredelen mail da se wrashtat. Za da ste siguren che maila naistina shte se poluchi, prosto pusnete copy do njakoj ot mailowete na uprawljawashtite kompaniata.



Тема Аз съм от Варна и си купувам карти на Инт.българиянови [re: Colombino]  
Автор Чepния Bдoвeц (Unregistered)
Публикувано30.08.02 11:01



и съм доволен от тях ,но от момента в който пуснат розов(ако пуснат) телефон ,вече няма да повторя с тях ,има толкова други кото передлагат също не лоша услуга ,но тога вече ще е на доста по ниска цена,иначе ме е яд че вече не мога да си зареждам картта през нета за по малко пари ,ама нали се знае че по евтини обяди няма



Тема Re: Аз съм от Варна и си купувам карти на Инт.българиянови [re: Чepния Bдoвeц]  
Автор checho (клюкар)
Публикувано30.08.02 21:47



Във Варна доставчикът с най-големи възможности и капацитет се казва "ТЕЛЕКОМС" ООД. Към тях са повече от 30 зали, големи фирми, училища. Dial-UPът им е доста по-добър от на конкурентите. Телекомс имат по-голям капацитет от Интернет БГ в национален мащаб!



Тема Re: Не си купувайте картите на Internet Bulgariqнови [re: Colombino]  
АвторOтkaзaл ce (Нерегистриран)
Публикувано31.08.02 10:23



Отказах се отдавна от тях,минах на много по-добър доставчик!!!



Тема Re: Аз съм от Варна и си купувам карти на Инт.българиянови [re: checho]  
Авторglarus (Нерегистриран)
Публикувано31.08.02 12:45



Interesno, interbildadjia da hvali telecoms... inache si prav, telecoms dosta nadebelqha.



Тема Re: И колко е капацитета?нови [re: checho]  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано31.08.02 14:37



....и сега като го изтряска така на масата, кажи колко тоя капацитет?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.