Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:11 10.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Въпрос към собствениците на "INTERNET.BG"нови  
АвторCтoянoв (Нерегистриран)
Публикувано09.08.02 11:08



Въпрос към собствениците:каква е разликата между техния достъп по новият им"розов"телефон, и безплатния достъп на БТК от тел.0134200?Не му ли е неудобно на главния им чорбаджия да пише по вестниците глупости от рода на "потребителите от аналогов телефон ползващи услугата им над 5-10мин.са около 10%"?



Тема Re: Въпрос към собствениците на "INTERNET.BG"нови [re: Cтoянoв]  
Автор Bиpakoчa (мършляк)
Публикувано09.08.02 12:01



Ми значи много дропи щом е така! Муахахаа



Тема Re: Въпрос към собствениците на "INTERNET.BG"нови [re: Cтoянoв]  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано09.08.02 12:27



натам са тръгнали нещата.... малко е избързал, но в общи линии е прав! няма начин.



Тема Re: Въпрос към собствениците на "INTERNET.BG"нови [re: fen]  
АвторCпac (Нерегистриран)
Публикувано09.08.02 14:31



Напротив-сигурен съм,че клиентите им с аналогов телефон вече не са и 1%.
С нетърпение очаквам момента как ще си признаят и какво ще направят по-нататък...
Едва ли ще намерят балъци,които ще им плащат "доставка"+телефон-на5(9)мин.по един импулс,след като БТК предлагат същото без да се плаща нищо за доставката.



Тема Re: Въпрос към собствениците на "INTERNET.BG"нови [re: Cпac]  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано09.08.02 16:17



....мисълта ми всъщност е, че ще се цифровизира скоро голяма част от софия, така или иначе - т.е. всички клиенти ще сме предимно с цифрови телефони...



Тема Знаете ли откакто напеавиха "розовия" телефоннови [re: Cтoянoв]  
Автор Чepния Bдoвeц (Unregistered)
Публикувано09.08.02 18:17



мен хич не ме дропи (от Варна съм) набирам си 388910 за Варна и като вляза сутринта съм чак до плоунощ с един импулс



Тема Re: Въпрос към собствениците на "INTERNET.BG"нови [re: fen]  
АвторMoдepeн фeн (Нерегистриран)
Публикувано09.08.02 20:01



Чул те господ по въпроса със цифровизацията :)) След като не се произвеждат вече модемни пулове и тоталконтроли на юесроботикс :-(
Колко големи са шансовете ти с мика, майкроком и други мушкащи се в 5200 и 5300? Или заховите лусенти? А може би трябва да изпонакупим по 1000 куриера и да си пуснем по 30-40 50-чифтови кабела :)

Сполай ти и със здраве! ;-)



Тема Re: Въпрос към собствениците на "INTERNET.BG"нови [re: Cтoянoв]  
Автор ellion (sancta)
Публикувано10.08.02 21:45



А пък на мен ми казаха, че освен импулсите, които се навъртат за самия телефон на Интернет-БГ, отделно ако телефонът си е цифров, си отброява още веднъж същите импулси за БТК, един вид при цифровите телефони таксуването е двойно - веднъж защото са цифрови и веднъж заради специалния телефон на доставчика...При аналоговите таксуването е еднократно - само за телефона на Интернет-БГ. Мислите ли, че е вярно?



Тема Re: Въпрос към собствениците на "INTERNET.BG"нови [re: ellion]  
Автор radostin_estrella (маркетолог)
Публикувано10.08.02 21:57



Не мисля, не би трябвало, тъй като е записано, че 0134400 се таксува като цифрова връзка. Макар, че знае ли ги някой този монополист и този глупав доставчик - може да са споразумяли тайно за друга тарифа.



Тема а кои са собствениците?нови [re: Cтoянoв]  
Авторuser (Нерегистриран)
Публикувано10.08.02 22:03



Не знаех, че има регистриран internet.bg домейн, сътоветно - фирма.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.