Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:07 01.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Как няколко човека да си разделим мрежов трафинови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Авторp (Нерегистриран)
Публикувано07.09.02 05:01



Да де ама аз оставям разни неща да се дърпат постоянно независимо дали съм в интернет или не така че каквото и да става аз си правя максималния възможен трафик. Ако има няколко pc-ta и те дърпат тогава на мен може да ми е по бавно но това е мой проблем нали? В крайна сметка се получава едно и също.
Да не би при неограничен cable/wireless да е забранено да се download-ва 24/7?



Тема Re: Как няколко човека да си разделим мрежов трафинови [re: sas]  
Автор xc (furchasht)
Публикувано07.09.02 11:06



nishto ne razbirash ti, nali na ISP prodavasht neogranichen account shte mu e po udobno 10 choveka da imat takuv traffik kolkoto edin i da plashtat kato 10 choveka a ne kato 1.

puffff


Тема Re: Как няколко човека да си разделим мрежов трафинови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор xc (furchasht)
Публикувано07.09.02 11:35



optimist,
az sum sam na kabela na 128 K i imam malko pod 1 G traffic tova ne znachi che si izkliuchvam komputara dokato pia koniak pred nego.

puffff


Тема Re: Как няколко човека да си разделим мрежов трафинови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор Delwin-Модератор (niakakuv si tam)
Публикувано08.09.02 09:11



Ne, ne me razbra. Az ne 'sporia' za konkretni oferti, a izraziavam uchudvane ot neshto koeto *lichno* za men e bezmisleno. I estestveno che ne se nalaga na men da mi haresva za da go predlagte vie. Ta za konkretnata oferta - na koito ne mu haresva, prosto ne si kupuva. Btw ot chisto liubopitstvo - tova go pravite za da ne navurja celia blok zad sebe si predpolagam - a kak stoi vuprosa s lichnoto izpolzvane na niakolko komputera ot kushti samo ot men - taka che razlikata dali shte downloadvam ot firewalla si, ot rabotnata si stancia ili ot notebooka e nikakva - vse sum si az i ne pravia poveche trafik, nito polzvam poveche vreme (vijdam che na tam se nasochva razgovora)?

Microsoft Certified Double Clicker


Тема Re: Как няколко човека да си разделим мрежов трафинови [re: Delwin-]  
Автор Димитъp Гaнчeв (пристрастен)
Публикувано08.09.02 10:00



Ако работиш само ти, въобще няма да забележиш, че ти ограничаваме броя на сесиите. Но ако навържеш целия блок (или някой компютърен клуб), тогава ще започнете да си пречите един на друг, особено ако някой си пусне download accelerator и "изяде" всички сесии.

Друго нещо, което ще ти създаде дискомфорт е bursting-а. Ние сме нагласили traffic shaper-ите така, че те се включват след първите 100К. Това означава, че практически нямаш ограничение върху скоростта при browse, а само върху скоростта на download. Но ако някой друг освен теб работи със същото IP, тогава буфера няма да се изпразва, shaper-а ще работи през цялото време и browse-ването ще ти е значително по-бавно.

Митко




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.