Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:46 02.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Preporxchajte mi prowajderнови  
Авторwow! (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 18:29



Po wxzmozhnost s karta. Az sxm na analogow telefon.

MERSI !



Тема Re: Preporxchajte mi prowajderнови [re: wow!]  
АвторHristos Morutis (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 19:18



Bitex, razbira se! Ako se na analogaw, pechelya mnogo kato te dropi na chesto.



Тема Re: Preporxchajte mi prowajderнови [re: wow!]  
Авторe-kapт (Нерегистриран)
Публикувано04.07.02 10:12



Купи си една e-card (оранжеви, продават се навсякъде) и пробвай всеки доставчик. Като си харесаш някой, иди и си купи акаунт от него.



Тема Re: Preporxchajte mi prowajderнови [re: e-kapт]  
АвторlSP (Нерегистриран)
Публикувано14.07.02 11:11



A ne e zaduljitelno da si vzimash acount ot daden dostavchik.Pravi kato mene-polzvai si e-card i cialoto raznoobrazie ot dostavchici e na tvoe razpolojenie. Da ne govorim za promociite.........



Тема Re: Preporxchajte mi prowajderнови [re: lSP]  
Авторwow! (Нерегистриран)
Публикувано17.07.02 18:11



UF, abe chesno kazano edwa li ne sxm probwal sigurno 15 dostawchika...
I pak pitam. I e card i kwo li ne.
NE SXM DOWOLEN!!!
Ima li niakoj na analog, kojto da e dowolen ot wrxzkata si?



Тема Re: Preporxchajte mi prowajderнови [re: wow!]  
Авторuser (Нерегистриран)
Публикувано17.07.02 21:59



Както се сещаш, качеството ти зависи от модема.
Аз бях с модем 56 К към БОЛ - не работеше. Минах на Спнет - се тая. Минах на Орбител - ич.
После си взех 33.6 и беше супер, пак към БОЛ, но на тел. 9876543 - нямаше никаква грешка. Към другите провайдери, но и към бол на 9177нещо си беше пак кофти.

Така и не разбрах каква е разликата в телефоните при бол

Така че - модем + телефон при провайдера.

Сега обаче съм по ЛАНа в блока с БОЛ и нямам никакви грижи.



Тема Re: az abonirax 3 bloka kum BOL....нови [re: user]  
Авторloser (Нерегистриран)
Публикувано17.07.02 23:03



i ot bol mi podariha apartament i edna Volga... mejdu drugoto volgata e stara ama... nali e ot bol.bg-to mi harchi samo 3 na sto....

hubavoto e che sega sme 6235448234 choveka ot 6te bloka i sme na LAN... i vurvi kato strela... daje kato si pomislja kato 2ve streli vurvi



Тема Re: Preporxchajte mi prowajder [re: user]  
Автор Димитъp Гaнчeв (пристрастен)
Публикувано18.07.02 12:23



9876543 (няма грешка - това е телефонът!) е серия от най-обикновени единични телефони, закачени към добър старомоден модемен шкаф на Microcomm. Това е фирмата, измислила протокола за корекция на грешките MNP (Microcom Networking Protocol) и както можете да се сетите, техните модеми са 100% съвместими със собствения си стандарт. Затова на много хора връзката с този телефон е по-стабилна, отколкото с по-модерните и изцяло цифрови ISDN (9300905) и R2D (9177000). Повечето доставчици направиха грешката да спрат старите си телефони, когато БТК започна да предлага ISDN и R2D, защото са по-скъпи и по-трудни за поддръжка, но ние ги оставихме да си работят.

Митко



Тема Re: Preporxchajte mi prowajderнови [re: user]  
Авторnobody (Нерегистриран)
Публикувано19.07.02 00:11



Ej i ot tuka li si minal da user-esh bre, idiot. Choveka za dial-up pita, tebe pak kym bloka s LAN ot bol te vleche.... stiga s toya blok bre - o6te 5 takiva postinga ako napisheh na blok shte se prevyrnesh i na glavata ti grid-dish ot California Amplifier shte ponikne - pomni mi dumata



Тема Re: Preporxchajte mi prowajderнови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Авторnyakoy (Нерегистриран)
Публикувано19.07.02 00:18



He - BOL.bg pak s naj-pravilnoto reshenie. Chestno vi kazvam - lichno Gospod-Bog samiya mi se obady dnes silno potisnat - vika: "Brej, tiya ot BOL golemi genii bre, az se otkazvam - te po golyama uspevaemost ot men imat vav vernite resheniya - dori i az si izhvarlih minalata godina dobriya star shkaf Microcomm i sega neznam kakvo shtyah da pravya, ako ne se byah nastanil v bloka s LAN ot BOL - a vsichki drugi ste tapanari - samiya internet e izmislen ot BOL, a lichno Ganchev pusna pyrvata vryzka mezhdu computer i router v sveta - az lichno vidyah




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.