Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:53 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема KAbelen internetнови  
АвторMiev (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 11:49



Haide kajete dali si zaslujava slednata oferta za kabelen internet.
I vuobshte imate li niakakvi vpechatlenia
Скорост 64 Kbps
Трафик Цена

неограничен 59.90 лв.
достъп
-
Скорост 128 Kbps
Трафик Цена

неограничен 99.90 лв.
достъп

-



Тема opredeleno neнови [re: Miev]  
АвторNE (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 13:28



Vij ako tova e NetIsSat ofertata vuobshte ne si zaslujav az sum kum tiah i sum na neogranichen 128kbps i vruzkata mi e MAX 16k drugoto kato smetnesh se poluchava MAX 8k kato vkluchish i 200$ modem ne si struva poviarvai. Pak da ti kaja che sum kum tiah i sum dosta nedovolen i sega si tursia drug dostavchik ili LAN kum niakoi taka che po dobre i ti si potursi LAN ili neshto drugo shtoto inache samo shte se muchish NIAMA SMISUL poviarvai mi



Тема Re: opredeleno neнови [re: NE]  
Авторuser (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 15:43



Аз пък съм вързан към БОЛ и точа с около 150 К (1.5 Мб/с).
Освен това са накачили сума ти нови парчета и филми!!!
Пиши им на sales@bol.bg с подробности за адреса - включват много бързо и не се чака.



Тема Re: opredeleno neнови [re: user]  
Авторniki (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 16:09



nqmashe li za tiq "novi parcheta i filmi" edno pisumce ot bulact@bol.bg?
ili tova e porednata prostotiq izmislena ot bol?



Тема Re: KAbelen internetнови [re: Miev]  
Авторxc (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 18:41



zaslujava si
az sum na cifrov telefon i polzvam itnernet pone 12 chasa dnevno, ta mojesh da si predstavish kakvo mi beshe predi kato poluchavaj chestitki ot btc.

inache sega si imam traffic okolo 14K/s i ne samo v BG, modema ti struva 100-120$, taka che si e mnogo izgodno bez ogranichenia i bez BTK, e verno che vreme ot vreme se sgubiasva interneta i to prichinata e v netissat, ama tova se sluchva i v nai-dobrite semeistva.



Тема Re: KAbelen internetнови [re: Miev]  
Авторdirectconnect (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 18:59



A kade ostaviash kabelniq modem
nedei laji horata taka, ili ako kazvash kazvai vsichko dokraia. za kabelniq modem edno minimum 150 dolara trqbva da se brakne chovek investiciq, popravete me ako gresha



Тема Re: KAbelen internetнови [re: directconnect]  
Авторxc (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 22:47



270 leva s vkliuchen DDS
za smetka na tova niama nujda da tursish oshte 2ma za wireless ili da chakash dokato ti prokarat LAN v raiona. az naprimer ne sum chuval niakoi v mladost 3 da predlaga podobno neshto.

vischko stava v ramkite na 3-4 chasa sled kato platish za uslugata, no predi tova triabva da znaesh dali firma koiato ti darji kabela ima vazmojnost da pusne obraten signal.

pri men imashe vazmojnost i az sled kato platih sled 1 chas mi se iztursiha tehnici sus vsiakvi uredi da mi meriat signala po kabela i modema da probvat, sled kato go pusnaha mi ostana samo da se obadia v netissat i da kaja mac adresa na modema za da mi pusnat internet.



Тема Re: KAbelen internetнови [re: xc]  
Авторdirectconnect (Нерегистриран)
Публикувано15.06.02 19:58



A kakva ti e skorostta na praktika - kolko K/sec



Тема Re: KAbelen internetнови [re: directconnect]  
Авторxc (Нерегистриран)
Публикувано15.06.02 23:13



kum chujbina 12 K/s, kum free na techno minus link pochti 15K .. kum free.data.bg beshe dobre .. ama poslednite 2 dena edvam gi pulni 8 K i samoto data.bg izchezva vreme ot vreme



Тема Re: KAbelen internetнови [re: xc]  
АвторMiev (Нерегистриран)
Публикувано17.06.02 12:55



Dai malko info :
1. Na kolko si se vurzal - 64 ili 128 kato teglish s 15/16 k.
2. Prez cialoto vreme li e takava skorosta ili ti varira




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.