Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:15 07.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Daite niakakvo predlozenie...нови  
Автор AlximikA (\-_-/)
Публикувано28.06.02 12:14



Imam malak klub s 13 PC-ta i interneta mi e nai goliamiat problem. Broikata mi e prekaleno nerentabilna za da plashtam poveche ot 400 marki na mesec a mi triabva net za da moze da se igrae(Counter-strike) v internet...

Sega sam na kabelen kam Evrotur.... UZAS - 300 kinta za neogranichena 128 bitova......... absolutna izmisica - daenload 15k a za Counter-Strike i duma nemoze da stava...

Daite niakakva ideia kam koi i kak da se varza ?

Deistvieto ischerpva smisala !


Тема Re: Daite niakakvo predlozenie...нови [re: AlximikA]  
Авторivo (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 13:18



400 leva struva interneta na nashto klubche v mladost-2. 128 kbps chuvdestranen i 256 kbps bulgarski. do geim surverite na nashija dostavchik skorostta ni e okolo 400 kbps - tolkova se svurzvat modemite.

kupihme si samo oborudvaneto - radiomodem i antena



Тема Re: Daite niakakvo predlozenie...нови [re: ivo]  
Автор AlximikA (\-_-/)
Публикувано28.06.02 13:29



i koi e toia dostavchik ?

S Headoff i Ma3x mozesh li da igraesh CS ?

Deistvieto ischerpva smisala !


Тема Re: Daite niakakvo predlozenie...нови [re: AlximikA]  
Авторgg (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 16:06



И кое е измислицата не можах да разбера :))) "daenload" -а на 15к ли както си се изразил. Ти знаеш ли какво е 128kbps. Ако плащаш 150$ си много добре даже...



Тема Re: Daite niakakvo predlozenie...нови [re: AlximikA]  
Авторivo (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 17:54



ma3x ni e na 35 ms, headoff (kogato raboti) e na 42 ms, a nashte game serveri sa ni na 25 ms. navsjakude moje da se igrae estestveno. na nashite game serveri ima 12 igri, a CS surverite sa 6.

dostavchika e bnc.



Тема Re: Daite niakakvo predlozenie...нови [re: AlximikA]  
Автор Balien ("(-.-)")
Публикувано30.06.02 12:48



ТИ не си си направил настроики !!!
128 кбс са достатъчни за 5-6 едновременни игри на ЦС ако си си направил настройките като хората!!!

една ЦС иска от 20-30кбс но тези скорости варират

аз ползвам същата услуга и нямам проблеми !!! закъсненията са ниски и т.н.

Единствения недостатък е че мрежата на Евротур често се зашумява и им отнема 4-10 дена да го оправят и тогава е ужасно.....

толкоз от мен



Тема Re: Daite niakakvo predlozenie...нови [re: gg]  
Автор By Dimo (непознат)
Публикувано02.07.02 02:15



Абе човека, както сам твърди, очевидно не ползва 128 kBps. Цитирам: "neogranichena 128 bitova..." - а това си е проблем дори за аналогов телефон



Тема Re: Daite niakakvo predlozenie...нови [re: By Dimo]  
Авторxc (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 04:54



analogov telefon ne e kabel. 128 Kb/s si e 128 Kb/s i si go ima DL 15KB/s, moje bi toi ochakval da ima 128 KB/s, a ogranichenia po traffic naistina niama.



Тема Re: 4-10 дена за да я оправят?!?!?!нови [re: Balien]  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 08:49



хахаха.... 4-10 дена... че те и парното за по-кратко време го спират като "зашуми"..... ех че хубав старт на деня... 4-10 дена докато я оправят... сега ми става ясно що е толкова силна рекламата!



Тема 14-20 dena !!!!нови [re: fen]  
Автор Balien ("(-.-)")
Публикувано02.07.02 09:31



14-20 дена !!! поправка едно време по бързо го оправяха .....


вече до толкова съм изнервен че си ги сменям на секундата в която събера пари за wireless !!!

Никой да не се включва към НетИсСат здраво съхня

представи си какво е по 4-5 часа без нет или като има да имаш 50% загуби до гейтуейа............................................................

ще ти се скъсат нервичките




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.