Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:27 20.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Моля за повече информация по въпросанови [re: master]  
Автор Taz (непознат )
Публикувано21.06.02 00:23



п.п. между другото, Пламен Бозуков още ли е във Вега?



Тема Re: Моля за повече информация по въпросанови [re: Taz]  
Авторmaster (Нерегистриран)
Публикувано21.06.02 10:26



Пламен не е тук отдавна, а чесно да ти кажа не сме имали проблеми с клиенти от доста време, направо ме шашваш с това момиче, кажи и да прати майл моля.



Тема Re: Моля за повече информация по въпросанови [re: Taz]  
Автор AngelFire (непознат )
Публикувано21.06.02 10:36



знаеш ли ...
най-добре си запази поверителната информация ... и продължавай да приказваш
какви проблеми имаме с кабелите и клиентите за които дори незнаем
аз започвам да си мисля че дори нямаш нищо общо с нас...
т.е. приятелката ти не ни е клиентка ... но ти си говори ... няма нищо ...

и Бозука от доста време е в М-Нет :)

(без лоши чувства)



Тема Re: Моля за повече информация по въпросанови [re: AngelFire]  
Автор Taz (непознат )
Публикувано21.06.02 20:17



Хм, интересно впечатление съм направил. Ако исках просто да приказвам сигурно щех да се заяждам със всеки които срещна тук. А с такива "заядливци" тук е пълно, та чак прелива. Приятелката ми е притеснителна и явно не съм се изразил правилно - не е недоволна от услугата, а е недоволна от "мързела" на някои Ваши колеги - всяка седмица поне веднъж няма нет поне за 2 часа най малко, а колко пъти в седмицата не знам. Като се обади - чака, чака...
Не искам никой да засягам. Нито съм желал да обиждам хора, които явно не са напълно виновни за проблемите, които са неприятни на всички потребители.
Питах за Пламен защото бяхме състуденти и той беше човека, който ми показа какво е туй компютър и има ли почва той у нас. Почнах с един Правец 8Д, надявам се, че повечето от Вас знаята кво е туй нещо и как се развалят касетофони с него;-)
Едно време Вега като офиса им беше до Валентина наистина бяха №1!!!! Не малко хора, че и някои фирми съм агитирал успешно да станат тяхни клиенти. До преди 1 година бях клиент на Вега, от тогава не съм си плащал и въпреки това продължавах до скоро (2-3) седмици да си получавам пощата!? Няма да е зле да закриете пощенската кутия щото сигурно се е препълнила и прелива вече;-)) assen@mail.vega.bg
Пак ви казвам давайте да пием бира!!! В темата на Олег по отношение на бирата съм дал предложение и не се отказвам от него:)))

п.п. вместо да се чоплите кой е по-добрия, я вземете и се съберете за благото на "ламетата", щото слънце и въздух има за всеки и ние досадните консуматори ако сме доволни и вие ще сте добре и вместо да обикаляте и да проверявате дали на оня не му е паднал кабела на пода или е забравил да пъхне щепсела в контакта ще има време за по някоя ледена мастика и купа зелена салата:)))



Тема Re: interbild oodнови [re: AngelFire]  
АвторLiLl (Нерегистриран)
Публикувано22.06.02 15:59



ne moga da razbera tez deto sa dovolni ot interbild idioti li sa?
tova e nai skapanata firma koqto moje da sa6estyva
ni6o ne im e nared
pla6a6 si i kvo polu4ava6 edno NI6o
pri tqh e kato na onq igra tyka ima tyka nqma
edin den si s net na drygiq den go nqma
da ne govorim za gamesarvera im i s nego e taka
po4va6 da tegli6 ne6o ot ftp izteglil si 85% i hop te mu smenili daljinata na faila
TAPACI
nqkoi 6e kajat ami smeni gi da ama kato nqma6 izbor kak da gi smeni6
v skapana darjava jiveem ei




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.