Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:56 20.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема info za http://cable.wirelessbg.net/ ?!?нови [re: Oleg]  
АвторUp (Нерегистриран)
Публикувано18.06.02 12:55



A nqkoi da ima malko pove4e info za predlaganite uslugi ot http://cable.wirelessbg.net/ ?!?

p.s.
I moje li nqkoi da mi poso4i mqsto v net-a s pove4e info za uslugata "Безжичен Интернет" po vuzmojnost ns bulgarski!

"....i potni biri4ki za vsi4ki"



Тема Re: info za http://cable.wirelessbg.net/ ?!?нови [re: Up]  
Авторglarus (Нерегистриран)
Публикувано18.06.02 14:20



Mnogo mi e X kak hem cable hem wireless, tova da ne e Cable&Wireless - USA ? ;-)
Inache wirelessbg e MT-Link ako si chuval (i ako ne se luja). Na web stranicata im nqmashe nishto kato gledah za posledno.



Тема Re: interbild oodнови [re: Oleg]  
Автор:))) (Нерегистриран)
Публикувано18.06.02 20:08



HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA VITZ LI 4UH ?????
ei ti Oleg ne ta pomnq ama mai beshe ot konkurenciata - varna.net ili varnapage.com ne pomnq dobre.
A sega konkretno - ima si i switch, i ruter i vsichki neobhodimi elementi s koito funkcionira kachestvenata mreja. Nai-dobroto s koeto moje da se ubedish e da doidesh da gi vidish sam.

Ta zna4i Oleg purvo si vij tvoito ka4stvo kak e i posle pliui drugoto. I ne luji pls !!!

kojoder dolen! koi shti plati 10 centa na megabait be??? NA BABA MI HUQ ETO KOI



Тема malko utochnenieнови [re: :)))]  
Автор:))) (Нерегистриран)
Публикувано18.06.02 20:47



i edno utochnenie. Oleg, da ne si pomislish sluchaino che sam ot personala na interbild. Prosto sam klient i mnogo se qdosvam kogato nqkoi probutva neprovereni "fakti" na publichno mqsto !!



Тема Re: malko utochnenieнови [re: :)))]  
Авторglarus (Нерегистриран)
Публикувано18.06.02 23:11



Napravo me ubivate kak vsi4ki se dyvchete i si merite pi6kite. A vsi4ki ste edin dol drenki - menterbildovci, varnanetovci, varnapeidjovci i vsqkakvi bezalkoholni. Ako ne se vzemete v ryce, 6te ostanete v istoriqta.



Тема Моля за повече информация по въпросанови [re: Taz]  
Авторmaster (Нерегистриран)
Публикувано19.06.02 14:05



Аз се грижа за мрежата на VEGA.NET, искам да кажа, че ако имало проблеми то те са били по време докато мрежата зад ценрална поща не беше още наша, а бяхме в преговори да я купим и междувременно я подържахме макар че не беше наша работа. Ако сега някой клиент от всичките ни мрежи в града има проблем и не се е обадил своевременно то това е негова вина а не наша.


п.п .
Taz кой е logina-a на приятелкатата ти?



Тема Re: info za http://cable.wirelessbg.net/ ?!?нови [re: Up]  
Авторmaster (Нерегистриран)
Публикувано19.06.02 14:09



Не знам за подобен сайт на БГ (има достачици разбира се ама само доставят - не могат да си пуснат даже) пиши на на master@vega.bg



Тема Re: interbild oodнови [re: interbild]  
АвторAngelFire (Нерегистриран)
Публикувано19.06.02 14:27



ти егати и рекламата дето вкара ...
при нас идват клиенти дето се откачат от вас казвайки точно обратното ...
относно качество и сигурност...
а като гледам горния тред и ние си имаме клиенти дето ще са вечно недоволно
на такива с чиста съвест им казвам да си земат чукалата и да си намерят друг доставчик
щото нервите ми не струват месечната им такса ....
а проблемите обикновено си остават в техните ръце... което ще рече че не е моя работа
да настройвам Windows-а на някой през ден или 2 щото не издържа и постоянно цъка из
неща дето главицата му не ги разбира - накратко: brain damage-а е лоша болест и в повечето случаи пациентите твърдят че не са виновни с нищо ...
Успех на колегите при които ще дойдат такива клиенти :)))



Тема Re: interbild oodнови [re: :)))]  
АвторAngelFire (Нерегистриран)
Публикувано19.06.02 14:33



хахахах flame war май се оформи
не знам кой си (ти от interbild) ама съм плътно зад Олег въпреки че и на мен ми е конкуренция

а ти вместо да палиш си помисли с 1 switch и 1 router как се поддържа такава мрежа за каквато говориш ???

а и помисли за средната цена на 64kbps да речем м/у 250 и 300 $ примерно
айде сега помисли каква скорост ще предложиш на мрежа от 10 човека примерно
и какви пари ще им поискаш

щото за 2 цента и аз мога да продавам ама какво ще дам е друг въпроса - НИЩО според мене ...

а и незнам човек във Варна дето да не е чувал че interbild е най зле ... само дето има места дето хората нямат избор ... но и това е въпрос на време !



Тема Re: interbild oodнови [re: Oleg]  
АвторTwister (Нерегистриран)
Публикувано19.06.02 18:36



Oleg , ti s kakvo pravish mrejata na BapHa.HeT ? sys switchove i cicso routeri i VDSL-i li ?Samo ne kazvaii 4e i vie nqmate HUB-ove i nqmate problemi s mrejata.Shtoto s tiq visqashti kabeli deto e pulna BapHa s tqh spasenie nqma.I predi da napishete neshto pomisli malko , nqma da e izlishno




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.