Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:14 17.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема male maleнови [re: user]  
Авторmaster (Нерегистриран)
Публикувано17.07.02 17:03



user ti da ne si vurzan na LAN kam tqhnite servers a?
ili pak plashtash edni 1000-2000 $ ei taka ....
dai ako za e za 60 kinta da mi drupnat edin kabel kam varna
napravo shte izbiq ribata tuka - i to samo s filmi i mp3
ama nai veroqno imash dostap do tehen movies server pak ina4e neta ti e kam 3 kbit/s



Тема Re: KAbelen internetнови [re: blaf]  
Автор xc (furchasht)
Публикувано18.07.02 01:16



az polovin chas da niamam internet prez rabotnoto mi vreme koeto e ot 8 sutrinta do 10 i ot 5 vecherta to 2 prez noshta si gubia rabota.

ta da ne govorime che poslednite 2-3 dena go niamam pone po 4 chasa dnevno, modema se vruzva ama posle - тцъ, daje ne poluchava IPto. A horata ot drugata strana sediat i se chudiat shto izchezvash i si misliat che gi izbiagvash .. ta da ne govorime kak se shashkat kato im kajesh kolko i za kakvo plashtash. Poslednia na koito kazah ne mi viarvashe i sled tova mu demonstrirah web stranici, sled koeto toi izpadnal v trans i sega si misli che v BG jiveiat izkliuchitelno bogati hora shtom mogat da si go pozviliat tova neshto.

puffff



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.