Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:11 12.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема radio internetнови  
Автор omikron (terorist)
Публикувано13.06.02 19:54



kakvo mojete da mi kajete skorost ceni firmi za bol.bg znam tam cenite sa zversik

Съжалявам за латиницата, но това е протест срещу матурите!!!!!!!!


Тема Re: radio internet [re: omikron]  
Авторdzver (Нерегистриран)
Публикувано13.06.02 20:40



zverski niski sa, fakt.
az sum s radio ot bol, dovolen sum. raboti sravnitelno burzo.



Тема Re: radio internetнови [re: dzver]  
Авторзнaeщ (Нерегистриран)
Публикувано13.06.02 20:57



Аз съм на радио от бол и свалям с окло 130-150 К/сек през деня.
Нощем скоростта е още по-добра. Какво се колебаеш?
Погледни на www.bol.bg/wireless или им пиши на sales@bol.bg



Тема ne sum suglasenнови [re: dzver]  
Автор omikron (terorist)
Публикувано13.06.02 21:00



edin priqtel e s radio ot 1 mesec ne znam koq e firmata skaoro 6te mi q kaje no vklu4vane 100lv naem na mesec 30 lv neograni4en dostup garantirani 400kb/sec
za takova ne6to govorq

Съжалявам за латиницата, но това е протест срещу матурите!!!!!!!!


Тема Re: ne sum suglasenнови [re: omikron]  
Авторkompetenten (Нерегистриран)
Публикувано13.06.02 21:52



ABE choveche vzemi se v race !! takuv garantiran kanal znaesh li che struva nad 300 dolara na mesec ?!?!?! znaesh li kakvo podoziram. Tova e celiat kapacitet na tozi "provaider" kam internet i nqma shaping na speeda za klientite - toest ako niama nikoi da tegli zverski moje da dignesh 400kb/s ;) ama primerno ako po4nat 30 klienta da teglqt znaish li koga shte dignat 400k vseki :)))))

vij kvo moi. edin provaider nikoga niama da ti predloji usluga na po-niska cena ot tazi, na koiato go kupuva! Ta tezi pichove kupuvat interneta na nqkakvi super visoki ceni i ne moje da ti go dadat na super niski. Ako ne viarvash idi primerno na www.bol.bg ili www.netissat.bg i vij cenite na garantirania kanal kak sa.

znachi delish kilobitite na 8 i poluchavash skorostta koiato moje da dignesh ot neta max. Primerno 128kb = 16 kilobaita.

I neshto drugo. Ako primerno az sam na dialup i si pusna server na mashinata ti s kolko shte teglish ot nego ?? maximalnoto za tvoiata vruzka ili na moqta ??? ili ako az ti sloja shaping ot 1 kilobait v sekunda ako shte i gospod da doide niama da moje da teglish s poveche ot kolkoto sam opredelil !!! interneta e skup, moi. Vseki administrator na sait si slaga opredelen shaping na skorostta koito ne moje da bude preodolqn !!! taka che vnimavai koi tochno te luje !!! po-dobre da sa golqma firma kato bol ot kolkoto nqkoi samozvan provaider koito puska vudicata i ti se formirash kato edinstvenata im riba v kvartala.



Тема Re: ne sum suglasenнови [re: kompetenten]  
АвторKlD_ROCK (Нерегистриран)
Публикувано13.06.02 22:01



batka vij kakvo az sum kum netissat i predi premestvaneto imahme tzelia kanal i sum svalial edin put i s 2Mb/s no samo v ramkite na 5 min a predi tova okolo polovin chas vruzkata ne padashe pod 750k/s a sega kum netissat tia ni turiha na vsichki po edno dobro ogranichenie ot 128kbps MAX i e iako SUX => max koeto vdiga e 16k e na momenti ima i skokove ot po 22k no niama i sekunda i vruzkata pada na 5-7k
tova e koeto iskam da ti kaja



Тема Re: ne sum suglasenнови [re: KlD_ROCK]  
Автор omikron (terorist)
Публикувано13.06.02 22:14



zna4i moje da sum razbral 40 4ove6ko e da se gre6i

Съжалявам за латиницата, но това е протест срещу матурите!!!!!!!!


Тема Re: ne sum suglasenнови [re: KlD_ROCK]  
Авторycep (Нерегистриран)
Публикувано13.06.02 22:20



Нещо бъркате в мерните единици.
Радиомодемите не работят на скорости над 2 Mbps.
Това ще рече скорост на даунлоуд макс. 200 К/сек.
Така че скорост 400 К/сек не е възможна. Може да е 400 Kbps, което ще рече 1/5 от 2 Мbps. Там скоростта на браузера ти ще бъде 40 К/сек.

Както вече казах, в нашия квартал сме на радио от БОЛ и сваляме макс. със 150 К/сек, т.е. няма shape, но е напълно достатъчно за нуждите на обикновени крайни усери, каквито са повечето хора, закачени по ЛАНа.



Тема Re: radio internetнови [re: omikron]  
Авторvio (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 00:30



ima radiomodemi na 2 , no ima i na 11 mbit/s



Тема Re: radio internetнови [re: vio]  
Автор11 Mbps (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 07:56



Радиомодемите са на 11 Мб, но само по документи. На практика работят на 11 Мб само в радиус от 20 метра около антената, по-далече са на макс. 2 Мб/сек.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.