Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:37 30.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема недоволство от Спектър нетнови  
АвторMилeн (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 22:15



Повече от година ползвам услугите на фирмата в София-безупречно качество, това да не е реклама, а просто истина. Наложи ми се обаче да бъда известно време в Пловдив, естествено че отидох пак при Спектър, но сега след месец ползване на услугата няма да си подновя абонамента. Не съм доволен от качеството / и не е виновна бтк както обикновено-от качествен цифров телефон съм/ но най ме подразни това че suport- е лош. Два пъти се обаждах заради проблеми-веднъж ми казаха направо...Ми незнаем админа го няма..., втория път ми обясняваха глупости от рода на това че не трябвало да се вързвам на скорости над 33,6 за да нямам проблеми! За какво ми е тоя цифров телефон тогава!?! Не ми се занимава да изброявам проблемите които съм имал-все дребни, но достатъчно дразнещи и недопустими за подобна фирма.
Та значи не се заяждам, ама ми се струва малко тъпо една фирма да не поставя равни критерии за качество в София и в провинцията.



Тема Re: недоволство от Спектър нет [re: Mилeн]  
Автор Balien ("(-.-)")
Публикувано17.05.02 23:34



Оф почти ми омръзна да го казвам но нека пак да спомена

Единствения цифров телефон = ISDN

така, че нямаш качествен цифров телефон а аналогов телефон с тонално набиране това е съвсем друго. И качеството зависи от централата и връзките и.
За съпорта няма какво да кажа не съм запознат !!! Може би си прав



Тема Re: недоволство от Спектър нетнови [re: Mилeн]  
Авторvn (Нерегистриран)
Публикувано18.05.02 13:31



във варна са аутсайдерите на града заедно с digsys.bg, bitex.com и revolta.com



Тема Re: недоволство от Спектър нетнови [re: Mилeн]  
Авторte (Нерегистриран)
Публикувано18.05.02 14:11



В Бургас пък са най-добрите. Стабила връзка и винаги на максимална скорост. Може да стоиш на скапана налогова линия 24 часа без да те дропи. За близо 2 години най-много 2-3 дни да са имали проблеми.
Всичко зависи какъв доставчик са купили преди това. Не че BSE бяха много добри но важното е че се справят. Ако обаче не се решат да пуснат LAN още този месец им казва BYE



Тема Re: недоволство от Спектър нетнови [re: Mилeн]  
АвторEURO-CARD.NET admin (Нерегистриран)
Публикувано18.05.02 19:24



Може би в Пловдив си има друг лидер.
Пловдив винаги си е бил Пловдив...



Тема Re: недоволство от Спектър нетнови [re: EURO-CARD.NET admin]  
Авторпoтpeбитeл oт 1998r. (Нерегистриран)
Публикувано18.05.02 20:37



От 98 до сега съм изпробвал всички доставчици в Пловдив. И всички карти. Най-добри за мен са Омега-Спектар и ПроЛИНК. Много съм благодарен на Омега за настройката на моя нов 56К модем, супорта им е отличен.
А на админа на еуро-кард ще кажа: или си оправете скоростта щото картите на Омега са много по-евтини и поне два пъти по-бързи от вашите. Само дето Омега трябва да имат още места където да се продават картите им.
Който не вярва мога да му покажа логове от връзки и даунлоад от различни доставчици в Пловдив.



Тема na vnimanieto na Balien !!!нови [re: Mилeн]  
Автор artoma (непознат)
Публикувано19.05.02 21:33



Balien ti mai ne si chuval za IKM 32 systema nqma nisho obsho s ISDN
pyk si e iscqlo cifrova



Тема Re: na vnimanieto na Balien !!!нови [re: artoma]  
Автор Balien ("(-.-)")
Публикувано20.05.02 00:54



Praw si ne sum chuval !!!
No oshte po malko si mislia che v bg shte ia slagat ili polzvat.
Ako e izcialo cifrova to togava samo cenata na edin cifrov telefon shte e dostatuchna za da ubie sredno statisticheskia bulgarin !!!
Az dosega v tolkova firmi sum bil oshte ISDN telefon TE1(Terminal Equipment type 1) ne sum vijdal. TE1s connect to the ISDN network through a four-wire, twisted-pair digital link!!! Ta tova si izcialo cifrovo izpulnenie !!! A tuka interface e S mejdu TE1 i NT2 ili NT1!!!

samo takiva vurzani prez TA(terminal adapter) ili taka narechenite
TE2(Terminal Equipment type 2). Dori i az ne sum siguren kakvi sa tochno vruzkite mejdu TE2 i TA (misli che se kazva R interface no kakuv e....neznam) no TE2 spokoino moje da si e standarten telefon.(I za tova ne sum siguren )

Abe moje da ne me razbraha povecheto hora noi tie deto si go znaiat ne nauchiha neshto poveche



Тема Re: недоволство от Спектър нетнови [re: пoтpeбитeл oт 1998r.]  
АвторEURO-CARD.NET admin (Нерегистриран)
Публикувано21.05.02 18:01



Абе ти кво се заяждаш ве шматко? :)))
Сам знаеш кои са по-добрите, но сега злословиш :)
Значи да се разберем за кво стаа сума: с 56К модем от нормален цифров телефон (само да не е чак на гара Искър, респ. с.Ягодово в Пловдив) юзер, чиято скорост към международното интернет-пространство падне по 5,9КB/sec. да се обади да го черпя една карта за 780 часа + 2 бири :)))
А ако похвали правилния доставчик както си му е редът - може и пържени картофки да похапне + 50 GB във free.evro.net

Ааайде... :)))



Тема Re: недоволство от Спектър нетнови [re: Balien]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано29.05.02 10:09



Стига с тия глупости за цифрови и аналогови. Била съм с АНАЛОГОВ и сам си имала супер връзка. Стигало е до 18 часа без да прекъсне!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.