Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:47 28.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема bezplaten internetнови  
Авторbtc (Нерегистриран)
Публикувано23.04.02 19:42



niakoi ima li iasnota kakav shte e toia bezplaten internet deto go imalo waw westnicite Internet i ComputerNews i kak shtialo ot sajta news.web.bg ot edin tshas da go naprvish na 10 tshasa.. abe razni veliki neshta dotshuh ot edin priatel jurnalist koito dnes bil na presskonferencia po vaprosa ?



Тема Re: bezplaten internetнови [re: btc]  
Авторvasko (Нерегистриран)
Публикувано30.04.02 10:17



kupuvash si vestnik INTERNET ili ComputerNews, vzimash si otvatre talonstheto za 1 tshas izpolzvash si go :) ( mojesh w 11 grada da go izpolzvash) sled tova otivash na saita http://news.web.bg/ sledvash instrukciite i polutshvash oshte 10 tshasa podarak po maila



Тема много кофти се получи!нови [re: vasko]  
Автор ArMy (buddy)
Публикувано30.04.02 15:10



Забележете какво се получи - вестниците ComputerNews и Интернет не излязоха точно тази седмица, когато се събират доста почивни дни... когато човек има повечко време за Интернет... но явно не искат всички да вземат да си изразходват до дупка 11 часчета! Жалко.




Тема Re: много кофти се получи!нови [re: ArMy]  
Авторhehe (Нерегистриран)
Публикувано30.04.02 15:15



Tupaci :)) vinagi ima vreme sa 11h net :)))



Тема Re: много кофти се получи!нови [re: ArMy]  
Авторvasko (Нерегистриран)
Публикувано30.04.02 17:30



vmesto niakoi da govori taka, po dobre da vidi grafika na vestnicite, a toi e da ne izlizat predi praznicite a na 07.05 , za da moje aktivnata sedmica da ima vestnici na pazara.

a ne da ima dupka ot 7-mi do 12-ti



Тема Re: много кофти се получи! [re: vasko]  
Автор ArMy (buddy)
Публикувано30.04.02 17:41



А вместо някой да говори така, нека звънне в редакцията на вестника, и да видим дали ще му отговорят точно това, което той току-що си е измислил. Защото на мен друго ми казаха.



Тема Re: много кофти се получи!нови [re: ArMy]  
Авторvasko (Нерегистриран)
Публикувано01.05.02 14:51



eeeeeeee koi ti e kazal drugo i kakvo, zashtoto az sam ot redakciata ?



Тема Re: много кофти се получи!нови [re: vasko]  
Автор ArMy (buddy)
Публикувано01.05.02 15:02



Ами не знам кой, и няма значение, но ми казаха, че имали проблеми в печатницата (били ги забавили, броя бил готов и за тази седмица). Тоест не става въпрос за някакъв празничен график и пр.
А щом си от редакцията, можеш ли да ни кажеш колко време ще продължи тази промоция, горе-долу? Все пак да могат тези, които възнамеряват да се възползват от нея да си направят сметката. И между другото, интернетът е с много добро качество.
Все пак поздрави



Тема Re: много кофти се получи!нови [re: ArMy]  
Авторvasko (Нерегистриран)
Публикувано03.05.02 10:28



za momenta dogovora e do kraja na godinata, za sled tova moje i interneta da stane bezplaten, kato padne monopola na BTC :)



Тема Re: много кофти се получи!нови [re: vasko]  
Автор ArMy (buddy)
Публикувано03.05.02 22:38



Това вече е добра новина! Надявам се, че ти наистина си "оня" Васко, чиито e-mail е посочен в редакционното каре на вестника. Поздрави!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.