Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:23 23.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема LAN !!!нови [re: centrum group]  
Авторdirectconnect (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 13:24



Sas 100% sigurnost stava duma za visokoskorostna LAN mreja na mesta daje mrejata e optichna sega se izgrajda, super skorost za 30 $ na mesec, govori se che s naturella izgrajdat optichen prasten vav Sofia



Тема Re: LAN !!!нови [re: directconnect]  
Автор Питъp (иху-аху)
Публикувано14.06.02 14:08



siguren li si za vsichkite tezi neshta koito kazvash i znaesh li dali vuv vseki kvartal v koito imat mreja na kabelnata predlagat i i-net



Тема Re: LAN !!!нови [re: Питъp]  
Авторdirectconnect (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 14:21



Napalno sam siguren, zashtoto sam go vidial s ochite si !

Tova ne zavisi ot kabelite za CaTV kabelite sa si otdelni za visokoskorosten LAN internet, tova ne e usluga ot tipa internet prez kabelnata TV s kabelen modem- tova e normalna i vosokoskorostna LAN mreja - mtrqbva ti nai-obiknovenna mrejova karta, a za kvartalite neznam, obadi se v nai-blizkiq ofis i popitai



Тема Re: LAN !!!нови [re: directconnect]  
Авторmufa (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 19:06



Tai tai, praw e dirctconnect. Stawa duma za lan mreza imat optichna wruzka do lirexbg. Site im ne e gotow oshte, no ako iskash moga da ti go dam



Тема Re: LAN !!!нови [re: mufa]  
Автор Питъp (иху-аху)
Публикувано14.06.02 21:53



taka taka vijte cqlata tema ako iskata
ako stava vupros za www.fog-bg.net razgledal sum go tozi sait i chestno kazano ne mislite li che e dosta jalka tazi rabota, puk i dosta neseriozna mi se struva
kak stava taka da imash optichna mreja, da se tupash v gurdite che predlagash citiram " visokoskorosten internet po kabel " i kato se obai chovek da mu kajat slednoto 30$ mesechna taxa neogranichne trafik sus skorost 4K, da dobre sum razbral 4K
che az prez tel. si poddurjam postoqnno 4-5K
dosta tupo ne mislite li
a drugoto e 8K no s ogranichenie v trafika
tupo, jalko i tujno



Тема Re: LAN !!!нови [re: Питъp]  
Авторdirectconnect (Нерегистриран)
Публикувано15.06.02 19:56



Ne, ne stava duma za fog-bg



Тема Re: LAN !!!нови [re: directconnect]  
Автор Питъp (иху-аху)
Публикувано15.06.02 22:54



da ama stava vupros sa tqh, zashtoto sled kato se obadih na tel. ot saita na fog-bg me posreshtnaha s " Centrum group dobur den "
taka che mai govorim za edno i sushto neshto



Тема mechtaite si za netнови [re: Питъp]  
АвторBlind (Нерегистриран)
Публикувано16.06.02 16:41



i men me posreshtnaha sus Centrum Group dobur den, .....sledvashtiq! Momcheta i momicheta, men taq rabota mnogo mi smurdi. Shtoto sichki sa na vulna bezjichen, jichen i kuvto i da e tam net, ama sled 2 meseca. Shtoto sega ne moje. Ot godinai polovina smenih 3 mesta za jiveene i mi pisna da si govorq sus vsichki veliki provderi deto postvat tuka, imat mi koordinatite, kolkoto i fbr nqma da otkrie i vinagi... sled 2 meseca ili fani agitirai celiq blok za net i she pomislim. Ama inache ako gi slushash sa napravili revoliuciq v internet uslugite. Samo deto baba Pena ot purviq etaj ne e chuvala za internet puk da hodq da q agitiram. Na nqkoi mesta daje mi predlagaha da mi dadat broshuri da razdavam vuv blokovete okolo moq. Da ama suseda ako me vidi nqkude shte izvadi pushkata da me gurmi shtoto go budq po nikoe vreme s muzika. Verno tva ne e problem na ISP-tata ama ne i moi problem da im prava reklamata. Nikoi dosega ne e predlojil.. agitirai susedite i ako suberesh n-broi klienti poluchavash bonus, kato primerno trafik ili namalena tax-a ili bez taksa ili kvoto i da e tam.
Ot 2 godini chuvam... sled 2 meseca.... E to po taq logica veche sigurno i kolata shtqh da imam 10mbps net.... ama moje bi sled 2 meseca



Тема Re: mechtaite si za netнови [re: Blind]  
Автор Питъp (иху-аху)
Публикувано16.06.02 20:01



prav si mai da ti kaja
vremeto ni minava v tursene, subirane na oferti, prashtane na emaili na koito ne se otgovarq i na zvunene po telefona
to mai tazi rabota sus " Centrum group dobur den " na vsichki im smurdi
a onezi s broshurite gi znam koi sa



Тема Re: mechtaite si za netнови [re: Питъp]  
Автор strange ()
Публикувано17.06.02 10:36



mnogo ste interesni be hora.
kak se dokarwa kapacitet i kabeli po kwartalute. Dokarwa se ako ima koj da go plati.
poiskajte liniq 128k prigotwete si pone $500 i shte go imate na drugiq den.
kato iskate za $10 i da teglite s neznam si kolko K. Oshte dylgo shte e takwa polovenito.
Ne oprawdawam nikogo, ama firmite ot kyde da gi wzemat tiq pari za da inwestirat w neshto deto shte se izplati sled 2-3 godini, move bi, a move bi ne.
Da ne ste padnali ot lunata.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.