Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:27 25.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Леле каква цифровизация ви чака  
Автор тeлekoм (untitled)
Публикувано27.04.02 00:09



Като гледах днес плановете за цифровизация на София и направо се израдвах - 73% до ноември.... Добре, че най-накрая на който трябва му дойде акъла и подписаха договорите(само дано не стане пак някоя далавера с централите).... Да видим после кой ще пищи, че били скапани телефонните услуги...
До края на годината във 4,5,6,7,8 АТЦ не трябва да има аналогов телефон, а в 2,3 и 7 - дуплекс

Buy a Pentium 4 so you can reboot faster!


Тема Re: lele kakwa LAN se zadawaнови [re: тeлekoм]  
АвторLAN (Нерегистриран)
Публикувано27.04.02 00:52



LAN,LAN i pak lan - 73% do noemwri,hwarliaite kabeli smelo,ste sme parwata stolica w sweta s LAN mreja waw wseki blok.



Тема ти представяш ли си?нови [re: LAN]  
Автор тeлekoм (untitled)
Публикувано27.04.02 01:38



Абе мамин златен и красив, отде ще си купувате нета бе

Buy a Pentium 4 so you can reboot faster!


Тема Re: ти представяш ли си?нови [re: тeлekoм]  
АвторNeta (Нерегистриран)
Публикувано27.04.02 09:18



Kak otkude - ot UU.Net, ne ot BTK



Тема Re: ти представяш ли си?нови [re: тeлekoм]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано27.04.02 09:40



Как отде ?
Отдето го купува БТК. Като извадиш парите не гледат БТК ли си или друг.
А вече има фирми които могат да ги извадят - очаква се само края на годината.



Тема Re: ти представяш ли си?нови [re: тeлekoм]  
Автор Димитъp Гaнчeв (ентусиаст)
Публикувано27.04.02 09:59



След 1-ви януари - откъдето си искаме. Ако БТК дава добри цени - от БТК. Ако не - от другаде. Една много бърза възможност е FSO до Румъния.

Митко



Тема Re: и каква лан се задава, че не разбрах....нови [re: LAN]  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано27.04.02 11:46



Я кажи каква ЛАН се задава като и на малките деца е ясно, че е незаконен бизнес това. Следователно никой няма да вложи реални пари за да се предоставят истински услуги по тоя ЛАН - с гаранции за качество и т.н. Ще си остане каквото е и сега - маргинална полулегална услуга, предлагана на принципа на ТНТМ-то....

Глупости на търкалета... Нали утре ще мине някои, който следи за спазването на закона и ще среже ОЧЕВИДНО НЕЗАКОННИТЕ КАБЕЛИ.... и тогава какво? ще сложим NO NAME хъб и ще му ударим едно "френско болче" - NO PASARAN! VENSEREMOS! да живее независимия Интернет...



Тема Re: Леле каква цифровизация ви чаканови [re: тeлekoм]  
АвторuserOO1 (Нерегистриран)
Публикувано27.04.02 11:57



Telekome nas ne ni misli. 6te si pusnem LAN ili Wireless, ima i kabelarki.
Misli za vas 4e 6te vi izpouvolniat , a ne znam kolko 6te nse podobri ka4estvoto, dokato ne se smeniat kabelite.



Тема Re: ти представяш ли си?нови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Авторoбиkн.USer (Нерегистриран)
Публикувано27.04.02 18:33



ISP-тата правите ли си изобщо някакви планове какво ще става след края на тази година. Монопола на БТК пада и какво???
Досега високите цени се обесняваха единствено с монопола и донякъде от ниското потребление(за него причина е първото) но цените на всички останали доставчици се знаят и сметките се правят от рано.
Та въпроса ми е ще види ли някаква промяна обикновения потребител или нещата ще си останат така. Не говоря дали неограничен Dial-up ще падне от 25лв на 15лв, а дали ще видим нормален високоскоростен достъп на поносими цени.



Тема Re: Леле каква цифровизация ви чаканови [re: userOO1]  
Автор Alex ll ()
Публикувано27.04.02 19:57



Това за уволненията и аз си го помислих....още отсега виждам как ще има митинги и др. улични прояви И чесно Ви казвам, ще гледам и ще се кефя, ама яко !!! ( Не се обиждай Телекоме, не е лично) Още помня как беше нета с аналогов дуплекс....помня и колко пари набутах за да ми пуснат цифров....помня и сметките за цифровия....и така ! Във всички нормални държави има услуга с която връзката с определен номер ( определен от клиента) е 20% от нормалната тарифа ! Ама БТК не пожела да влезе в час....подиграва се с хората !!! Е, сега е наш ред, хехе



Тема Re: ти представяш ли си?нови [re: oбиkн.USer]  
Автор15 a (Нерегистриран)
Публикувано27.04.02 20:04



mojat ISP predlaga otdavna dialup za 15 lv. az sym na radio za $ 35 / mesets bez da mi merjat trafika i sym dowolen - ponqkoga prawq po 130-150 K/sek.



Тема Re: ти представяш ли си?нови [re: 15 a]  
Авторoбиkн. User (Нерегистриран)
Публикувано27.04.02 20:24



Е ти явно си щастливец, но не забравяй че при 99% от потребителите нещата не стоят така. За това което ти говориш (ако наистина същесвува доставчик който го предлага) 35$ бих давал с удоволствие ....какви ги приказвам бих давал и повече
Аз живея в Бургас обаче и тука само калпави LAN доставчици и за това се зоря на DialUP.
Въпроса беше обаче какво да очакваме а не как конкретното ISP играе със сателита



Тема Re: ти представяш ли си?нови [re: тeлekoм]  
АвторLAN (Нерегистриран)
Публикувано27.04.02 21:45



smukac na kabeli takaw,
az otdawna si go kopuwam po lan ,minaha wremenata deto plastah po 100lv-120lv na btk za cifrof telefon.kolkoto do dostawchika mi,toi e naj golemiat dostawchik na sat internet w bg.kogato spre btk to niam problem ;-))
da mi duhas kabela



Тема Re: ти представяш ли си?нови [re: oбиkн. User]  
Автор15 a (Нерегистриран)
Публикувано27.04.02 22:11



Е, аз съм в София. Не знам как е в Бургас, ама в малко градове цените са ниско като тези в столицата



Тема Re: и каква лан се задава, че не разбрах....нови [re: fen]  
Авторetg (Нерегистриран)
Публикувано28.04.02 01:04



I koe mu e nazakonnoto? kabela v bloka mi li?
za kabelite m/u blokovete-da, no osven malko vdigane na cenata za uzakonjavane (t.e. polzvane na shahtite na btk ili kakvoto trjabva), kakvo drugo?
a kabelnite TV zakonni li sa? da znaesh sluchajno na kolko kabelni TV sa im zakonni kabelite? a moje bi i te sa na doizjivjavane?



Тема Re: Леле каква цифровизация ви чаканови [re: Alex ll]  
Авторetg (Нерегистриран)
Публикувано28.04.02 01:07



Ne e vupros na jelanie. Njakoi neshta sa vupros na vuzmojnosti, drugi na interesi.



Тема Re: и каква лан се задава, че не разбрах....нови [re: fen]  
АвторLAN (Нерегистриран)
Публикувано28.04.02 01:15



"като и на малките деца е ясно, че е незаконен бизнес това"
"ОЧЕВИДНО НЕЗАКОННИТЕ КАБЕЛИ"
"маргинална полулегална услуга"

ti idiot li si ili kakwo kakwo tocno nezakonno wijdas che sam se zakachi s 5,6,15 priateli w lan mreja i sme si slojili radio modem?

Ote malko i instalaciata za zwancite w bloka ste ti se stori nezakonna,margianla i polulegalna,stoto ne minawa prez shahtite na BTK.

to zatowa sme stignali do tuk ,stoto w BG e palno s umnici kato tebe ,deto se chudiat kade da kajat nekoi glupost.



Тема Re: обяснявам пак.. и тоя път чети!нови [re: LAN]  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано28.04.02 02:59



и понеже така или иначе нарушихме добрия тон....

ти малоумнико си еталон за инфантилно отношение към пазарните правила... с други думи - тъпо копеле, и още по-конкретно - поредния селски тарикат, който си мисли, че законите в държавата се отнасят само за останалите...

има си правила на тоя пазар и това, че ти плиткоумни не си наясно с тях не е оправдание. факта, че досега органите не са следили за спазването им, не означава, че безхаберието ще продължи!

и всъщност, именно, наличието на сродни на теб, неосъзнати душици, който продължават да си мислят, че закона е врата в полето сме на това дередже...

... и последно - все пак съм познал, че услугата е ТНТМ!



Тема Някои наблюдения на случайно минаващанови [re: fen]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано28.04.02 04:57



Доколкото ми е известно като служителка в системата на КПД, а сега МТС, няма незаконни кабели.

ВИНАГИ има начин да се узаконят, ако действително са пускани незаконно.

И няма луд човек, който да ходи и да ги реже. Държавата има сметка не да ги реже, а да събира лицензионни такси.
Така че, колега, явно не си запознат с нещата.

Поздрави.

П.П.:
Влизам за пръв път тук, но съм потресена от ниското ниво на голяма част от анонимните автори.
Хората, които се подписват с имената си са с най-точните отговори и въпроси; тези които ползват регистрирани псевдоними са малко по-зле, а най-зле са разните "da", "user", "c.n.m."
Има едно-единствено изключение от горното правило за някой който се подписва като "ChristosM". Но то само го потвърждава.



Тема Re: Някои наблюдения на случайно минаващанови [re: Mapия]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано28.04.02 11:57



След разбора остава и по една лицензна такса да ни вземеш



Тема Re: Леле каква цифровизация ви чаканови [re: тeлekoм]  
Автор bst (~!~)
Публикувано28.04.02 11:58



Не че нещо имам против "цифровата" централа, обаче не очаквах от теб точно до пишеш такива неща тук. Добре че ще смените релетата с електроника, обче кабелите няма да ги барнете, и като завали дъжд или сняг тледай какво става, дропене на поразия. Вабще защо не започнете постепенно да спрете да упатребявате "цифрови" и "аналогови" телефони, щото това, че комутацията на връзките в единия случай е с един компютър най-общо, а в другия е с релета нищо осте не значи. ISDN е вече цифрова линия, за това сам сагласен.

В 99% от случайте проблема е ПРЕДМОНИТОРЕН bst


Тема телекомееееееее,нови [re: тeлekoм]  
Автор Яceн (дърво)
Публикувано28.04.02 19:49



цифровият ми 944хххх повече от 21600 не връзва, майстор е на дропенето, а и трафик ми крадяха, докато не заковах тел.табло. Дай някоя добра новина, а?

Пролетта е дяволски далече............


Тема Re: Леле каква цифровизация ви чаканови [re: bst]  
Автор тeлekoм (untitled)
Публикувано28.04.02 22:32



ПОдменят се и кабели, даже доста километри ша идат....

Buy a Pentium 4 so you can reboot faster!


Тема Re: ти представяш ли си?нови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор тeлekoм (untitled)
Публикувано28.04.02 22:40



А дали ще си избиеш парите за оптиката при нарасналата конкуренция

Buy a Pentium 4 so you can reboot faster!


Тема Re:нови [re: LAN]  
Автор тeлekoм (untitled)
Публикувано28.04.02 22:47



А доставчика ти от кой ще го вземе бе келеш? Ти да не мислиш, че нета извира от пу*ката на майка ти?
Аре лапай и се потапяй!

Buy a Pentium 4 so you can reboot faster!


Тема Re:нови [re: тeлekoм]  
Авторss (Нерегистриран)
Публикувано28.04.02 23:33



Ами ти бе келеш да си чуваш за двупосочна сателитна връзка???
Скоро много хора ще си имат така за своя дом - 2000$ оборудване и 100-тина на месец са по възможностите да много домашни потребители а ако това се раздели между 2-ма 3-ма ...
Всъщност хич не ми дреме за тебе защото си просто работник в компания която съвсем скоро ще си загуби монопола.
Ти не казваш нищо ново а си показваш само простотията като се мъчиш да изнервиш хора с един факт ясен за всички.



Тема Re:нови [re: ss]  
Автор тeлekoм (препил)
Публикувано29.04.02 00:08



Ми кат е толкова добро купувай го, ползвай, ако искаш си го наври отзад .... Ако беше толкова просто, досега всички да са на двупосочен стаелит... и не е 2 000, а 20 000 долара струва
Ай сиктир оттука бе

Buy a Pentium 4 so you can reboot faster!


Тема Re: телекомееееееее,нови [re: Яceн]  
Автор Codename_47 (Mafiot)
Публикувано29.04.02 01:04



В БТК кабели не се сменят а се слагат нови само за MAN-а и тях между дръгото не ги плаща БТК ами ISP-тата.
Така че докато не падне монопола на БТК да се усетят какво става и да почнат наистина да подменят кабели ще мине много време, а тогава вече ще е къснооооооо.

По въпроса съществуват две мнения моето и грешното!


Тема Re:нови [re: тeлekoм]  
Авторnet (Нерегистриран)
Публикувано29.04.02 11:21



kato ti 4eta prostashkite postingi, vednaga mi stava jasno kuv strah vi e nalegnal v btk :)) Oshte niakolko meseca - i posle kraj, dotuk vi beshe guve4a
ti da ne si mislish 4e internet=btk ?



Тема Re: ти представяш ли си?нови [re: тeлekoм]  
Автор Димитъp Гaнчeв (ентусиаст)
Публикувано29.04.02 12:11



А дали конкуренцията е нараснала? Аз нямам такова усещане. Дори напротив - става все по-малко. Но не това е важното, а правото на избор, което в момента нямаме. Засега смятам да се въздържа да споделям какви точно са ми идеите за след падането на монопола, но те ще постават на изпитание изплащането не на нашата, а на вашата оптика.

Митко



Тема Re: и каква лан се задава, че не разбрах....нови [re: LAN]  
Автор Димитъp Гaнчeв (ентусиаст)
Публикувано29.04.02 12:25



А шахтите всъщност на БТК ли са, или на общината? В някои градове (Варна?) официално са на общината, а в други могат да възникнат спорове, защото БТК е инвестирала в тях, но не е купила (и не може да купи) земята. Във всеки случай след 1-ви януари няма да трябва да се разбираш с БТК, а със собственика на имота, демек с общината. И може да се разбереш да си направиш собствени шахти, или да си сложиш собствени стълбове. Или пък да се договориш да ползваш стълбовете на уличното осветление. Или пък с енергото, топлофикация, ВиК и др. които имат собствени шахти. За дълги разстояния пък можеш да се договориш с БДЖ, с НЕК (едни руснаци още преди 6-7 години пуснаха оптика от Русия до Германия по стълбовете на някакъв далекопровод - оптичният кабел въобще не се смущава от нищо). При добро желание дори с РВД и Булгаргаз можеш да се разбереш и до БТК да не стигнеш изобщо. Защо всички си мислят, че конкуренти на БТК могат да бъдат само някакви хипотетични нови алтернативни оператори, а забравят за добрите стари такива, които имат национална инфраструктура (макар и калпава) от десетилетия?

Митко



Тема Za LANанови [re: тeлekoм]  
АвторuserOO1 (Нерегистриран)
Публикувано29.04.02 13:12



Az smiatam, 4e LAN-ovete spokojno minavat po 4len 81 na zakona za dalekosaobshteniata, t.e. na svoboden rezim



Тема Za LANнови [re: тeлekoм]  
АвторuserOO1 (Нерегистриран)
Публикувано29.04.02 13:15



Az smiatam, 4e LAN-ovete spokojno minavat po 4len 81 na zakona za dalekosaobshteniata, t.e. na svoboden rezim
Otnosno kabelite. Mitko e prav. Dori ima sluchai da ne puskat sluziteli na BTK v chastni imoti kadeto minavat kabelite na kompanaita.



Тема Re: обяснявам пак.. и тоя път чети!нови [re: fen]  
АвторLAN (Нерегистриран)
Публикувано29.04.02 13:44



Niama zakon v bg i w swetowen mastab koito da licenzira izgrajdaneto na LAN mreji,nezawisimo ot goleminata im i prednaznachenieto im,taka she niama da komemtiram glupaite ti ologofrenski prikazki



Тема Re:нови [re: тeлekoм]  
АвторLAN (Нерегистриран)
Публикувано29.04.02 13:59



Iskas li da doida w lulin i da ti zawra w gaza notbuka de to go nossis ,kato maloumen po razni dejurstwa,ili po dobre da go zawra na nekoi drug,
ili da doida da w internet klubcheto?Kwo za goliam ptica li se imas?



Тема Re:нови [re: тeлekoм]  
Авторss (Нерегистриран)
Публикувано29.04.02 14:38



Я провери пак????
Оборудването струва около $2-3к а месечната такса e меvду 100-150$ за за скорости 400/2!!! up/down.
Услугата набира скорост вече и в европа особено във вискокопланинските селища където няма друг достъп.
В България също се предлага от 2 фирми мисля.


П.П Май тоя CIH ти е подействал доста......освжаващо ЧЕСТИТО пожелавам ти още един



Тема Re: Леле каква цифровизация ви чаканови [re: тeлekoм]  
Автор kkkolio ((кольо))
Публикувано29.04.02 15:49



Телекоме не те разбирам, що злорадиш? Това че ще ми прецакат аналоговия дуплекс ли те изпълва с радост? То може и за добро да е. Или това че ще ме карат да плащам повече? Та аз и сега едва издържам, още малко разходи и отпадам от виртуалното пространство. И кво те кефи това?
Направа ме изненадваш, така ли реагираха хората на твоя проблем с Чернобил?
Не разбирам?

Всичко е възможно


Тема Re: ти представяш ли си?нови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор тeлekoм (препил)
Публикувано29.04.02 18:44



Шъ нарасне ..... А споко де, нашата си е изплатена и преплатена

Buy a Pentium 4 so you can reboot faster!


Тема Re: ти представяш ли си?нови [re: тeлekoм]  
Автор Димитъp Гaнчeв (ентусиаст)
Публикувано29.04.02 18:48



Ще е изплатена, когато си върнете заема за ДОН

Митко



Тема Re:нови [re: net]  
Автор тeлekoм (препил)
Публикувано29.04.02 18:56



Заесга БТК=интернет
И аз си мисля 4е край... на 1.1.3 ти става6 д0стаф4ика на Републиката......нета ша го продава6 на кило в бутилки от минерална вода......
Па и не си мисли, че в БТК НЕт работят идиоти....от няколко месеца се почнаха сваляния на цените и разни едни други промени...

Buy a Pentium 4 so you can reboot faster!


Тема Re: ти представяш ли си?нови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор тeлekoм (препил)
Публикувано29.04.02 18:57



ДОН е минало Митко......

Buy a Pentium 4 so you can reboot faster!


Тема kiss my asshole babe....нови [re: ss]  
Автор тeлekoм (препил)
Публикувано29.04.02 19:04



Ади бегай тогава до супермаркета и си купи 6-7 броя..... единия ще си го закачиш на балкона, останалите си ги заври отзад.... да се кефиш как ти влизат 400к....

п.п. мерси...и аз те обичам..... да ти се връща цялата колекция на чичо ти Нортън....

Buy a Pentium 4 so you can reboot faster!


Тема Re: телекомееееееее,нови [re: Codename_47]  
Автор тeлekoм (препил)
Публикувано29.04.02 19:13



Тва за кабелите от лелката на задната седалка на рейса ли го чу? Или на опашката за минерална вода?
Сменят се КАБЕЛИ за телефони......мана си е ман.......

Buy a Pentium 4 so you can reboot faster!


Тема Не злорадствам бенови [re: kkkolio]  
Автор тeлekoм (препил)
Публикувано29.04.02 19:20



Изобщо не злорадствам......ама наистина немога да ви разбера..... искате да не ви дропи, да нямате телефон... а сега когато има реална възможност да ти оправят телефона, да не се караш с комшийката, да получиш един куп други услуги ти пак си недоволен? Бах мааму....плюс това интернета няма да е толкова скъп.... тва е друга тема, като му дойде времето обаче....
Ти доволен ли си от аналоговия дуплекс ?
Смятам, че не си идиот, за да ти обяснявам какво предимство е цифровата централа........

Btw подписа ти ми е познат отнякъде.....

Buy a Pentium 4 so you can reboot faster!


Тема Re: и каква лан се задава, че не разбрах....нови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор тeлekoм (препил)
Публикувано29.04.02 19:23



То работата не е в това къде ще вървят кабелите.....
по стълбовете обаче няма да стане... всички кабели трябва да се положат под земята(което си е съвсем правилно от техническа гледна точка).......

Buy a Pentium 4 so you can reboot faster!


Тема Re: ти представяш ли си?нови [re: тeлekoм]  
Автор Димитъp Гaнчeв (ентусиаст)
Публикувано29.04.02 22:13



Но заемът не е. В смисъл такъв, че още не е върнат.

Митко



Тема Re: и каква лан се задава, че не разбрах....нови [re: тeлekoм]  
Автор Димитъp Гaнчeв (ентусиаст)
Публикувано29.04.02 22:39



И ти правиш грешката да разсъждаваш за бъдещето с днешните критерии, но ме мързи да ти казвам къде точно грешиш.

Митко



Тема Re:нови [re: тeлekoм]  
Авторlan (Нерегистриран)
Публикувано29.04.02 23:25



NIAMAM NUJDA DA TI OSTAWAM BELESKA,
ZNAM TE KOI SI AKO ISKAM DA MI OBIASNIS ZA PUTKATA NA MAIKA MI OSTE NESTO
NIAMAM PROBLEM DA TE NAMERIA I DA MI OBIASNIS KAKWO IMAS DA KAZWAS,
PAK I DOSTA HORA OT TOZI FORUM ISKAT DA SI POGOWORIAT S TEB

LOSHOTO SHE TE POZNAWAM OT TOLKOWA WREME,A EDNO WREME NE BESHE TAKAW TAPIR,GLEDAJ SI NOTBUKA TOI TI PRIDAWA WELICHESTWENA OSANKA.




Тема Re: ти представяш ли си?нови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор тeлekoм (препил)
Публикувано29.04.02 23:48



Това не са проблем - няколко милона долара....

Buy a Pentium 4 so you can reboot faster!


Тема Re: и каква лан се задава, че не разбрах....нови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор тeлekoм (препил)
Публикувано29.04.02 23:56



Митко каза:

Казвам ти нещо: нищо няма да ти кажа!



Buy a Pentium 4 so you can reboot faster!


Тема Re:нови [re: lan]  
Автор тeлekoм (препил)
Публикувано30.04.02 00:29



Ми намери ме бе... ма ако си тоя който си мисля че си .... .... абе явно ме познаваш и знаеш що ми се криеш

А на който му трябвам - всяка сряда поркам в швейк, да заповяда

А копеле немога да разбера какъв ти е проблема с ноутбука ми ?

Buy a Pentium 4 so you can reboot faster!


Тема Re:МОДЕРАТОРА!нови [re: fen]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано30.04.02 08:16



Да се намеси малко...

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Re:нови [re: Codename_47]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано30.04.02 08:21



Ти май бая не си в час... май някой те е халосал здраво по главата и вече си почнал и безмислици да говориш...

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Re:нови [re: тeлekoм]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано30.04.02 08:34



по кое време? Остава и снимка да пуснеш че ми трябваш...

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Re: и каква лан се задава, че не разбрах....нови [re: тeлekoм]  
Автор Димитъp Гaнчeв (ентусиаст)
Публикувано30.04.02 10:30



Добре, де, ще те светна. Изискването за подземните кабели не е в закона, а в индивидуалните лицензии. За нас индивидуални лицензии няма, значи няма и такова изискване.

Митко



Тема Re:нови [re: тeлekoм]  
Авторnotebook (Нерегистриран)
Публикувано30.04.02 19:31



abe tebe otkoga te vaorazhiha s notebook be :-))))
Iskam i na mene! Sha sa oplacha na lelq V.!
Mai onia pich verno shte doide da te bie :-)))) Dobro narkomache beshe predi, sega alkoholik stana i pochna da psuvash mnogo



Тема Re:нови [re: notebook]  
Автор тeлekoм (препил)
Публикувано01.05.02 00:35



?!?
хм..... ако си ти Викторе, ще ти е*а мамата вервай ми - още в събота.... нещо ми мирише тка.... ама да видим

Buy a Pentium 4 so you can reboot faster!


Тема Beli kabeli !!!нови [re: KlD]  
Авторdirectconnect (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 13:48



Beli kabeli celiq mesec april prokarvaha na mnogo mesta vav centara na Sofia ot BTK-to, prez zparil oshte ni turiha 9-tka pred tel. nomer no kabelite si visqt ei tajka bezpomoshtno naviti na rulo nakraia, ti iavno ne si v chas ili ne sa doshli pri tebe oshte, pri nas doidoha na 1 vi mai mam 08:30 sutrinta s dumite:

"Moje li ot vas da zapochnem s kabelite, che sasedite vi ni se skaraha che sme gi sabudili tolkova rano" !!!!!!!!!!!!

Tva BTK-to vse po-nahalno stava. Dobre che ne go polzvam i za ineternet shtoto nemam nervi da slusham bezpomoshtno saskane na modem.

Jiveq v shirokiq centar na Sofia i ot blizo 8 meseca si jivurkam na LAN

Iavno INVAZIATA BTK NA TEB OSHE TI PREDSTOI !!!

Ochakvai v nai-skoro vreme da ti cifrovizirat telefona i da ti prokarat kabeli dva na broi!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.