Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:13 26.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Леле каква цифровизация ви чаканови [re: тeлekoм]  
Автор bst (~!~)
Публикувано28.04.02 11:58



Не че нещо имам против "цифровата" централа, обаче не очаквах от теб точно до пишеш такива неща тук. Добре че ще смените релетата с електроника, обче кабелите няма да ги барнете, и като завали дъжд или сняг тледай какво става, дропене на поразия. Вабще защо не започнете постепенно да спрете да упатребявате "цифрови" и "аналогови" телефони, щото това, че комутацията на връзките в единия случай е с един компютър най-общо, а в другия е с релета нищо осте не значи. ISDN е вече цифрова линия, за това сам сагласен.

В 99% от случайте проблема е ПРЕДМОНИТОРЕН bst


Тема телекомееееееее,нови [re: тeлekoм]  
Автор Яceн (дърво)
Публикувано28.04.02 19:49



цифровият ми 944хххх повече от 21600 не връзва, майстор е на дропенето, а и трафик ми крадяха, докато не заковах тел.табло. Дай някоя добра новина, а?

Пролетта е дяволски далече............


Тема Re: Леле каква цифровизация ви чаканови [re: bst]  
Автор тeлekoм (untitled)
Публикувано28.04.02 22:32



ПОдменят се и кабели, даже доста километри ша идат....

Buy a Pentium 4 so you can reboot faster!


Тема Re: ти представяш ли си?нови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор тeлekoм (untitled)
Публикувано28.04.02 22:40



А дали ще си избиеш парите за оптиката при нарасналата конкуренция

Buy a Pentium 4 so you can reboot faster!


Тема Re:нови [re: LAN]  
Автор тeлekoм (untitled)
Публикувано28.04.02 22:47



А доставчика ти от кой ще го вземе бе келеш? Ти да не мислиш, че нета извира от пу*ката на майка ти?
Аре лапай и се потапяй!

Buy a Pentium 4 so you can reboot faster!


Тема Re:нови [re: тeлekoм]  
Авторss (Нерегистриран)
Публикувано28.04.02 23:33



Ами ти бе келеш да си чуваш за двупосочна сателитна връзка???
Скоро много хора ще си имат така за своя дом - 2000$ оборудване и 100-тина на месец са по възможностите да много домашни потребители а ако това се раздели между 2-ма 3-ма ...
Всъщност хич не ми дреме за тебе защото си просто работник в компания която съвсем скоро ще си загуби монопола.
Ти не казваш нищо ново а си показваш само простотията като се мъчиш да изнервиш хора с един факт ясен за всички.



Тема Re:нови [re: ss]  
Автор тeлekoм (препил)
Публикувано29.04.02 00:08



Ми кат е толкова добро купувай го, ползвай, ако искаш си го наври отзад .... Ако беше толкова просто, досега всички да са на двупосочен стаелит... и не е 2 000, а 20 000 долара струва
Ай сиктир оттука бе

Buy a Pentium 4 so you can reboot faster!


Тема Re: телекомееееееее,нови [re: Яceн]  
Автор Codename_47 (Mafiot)
Публикувано29.04.02 01:04



В БТК кабели не се сменят а се слагат нови само за MAN-а и тях между дръгото не ги плаща БТК ами ISP-тата.
Така че докато не падне монопола на БТК да се усетят какво става и да почнат наистина да подменят кабели ще мине много време, а тогава вече ще е къснооооооо.

По въпроса съществуват две мнения моето и грешното!


Тема Re:нови [re: тeлekoм]  
Авторnet (Нерегистриран)
Публикувано29.04.02 11:21



kato ti 4eta prostashkite postingi, vednaga mi stava jasno kuv strah vi e nalegnal v btk :)) Oshte niakolko meseca - i posle kraj, dotuk vi beshe guve4a
ti da ne si mislish 4e internet=btk ?



Тема Re: ти представяш ли си?нови [re: тeлekoм]  
Автор Димитъp Гaнчeв (ентусиаст)
Публикувано29.04.02 12:11



А дали конкуренцията е нараснала? Аз нямам такова усещане. Дори напротив - става все по-малко. Но не това е важното, а правото на избор, което в момента нямаме. Засега смятам да се въздържа да споделям какви точно са ми идеите за след падането на монопола, но те ще постават на изпитание изплащането не на нашата, а на вашата оптика.

Митко




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.