Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:14 25.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: ти представяш ли си?нови [re: oбиkн.USer]  
Автор15 a (Нерегистриран)
Публикувано27.04.02 20:04



mojat ISP predlaga otdavna dialup za 15 lv. az sym na radio za $ 35 / mesets bez da mi merjat trafika i sym dowolen - ponqkoga prawq po 130-150 K/sek.



Тема Re: ти представяш ли си?нови [re: 15 a]  
Авторoбиkн. User (Нерегистриран)
Публикувано27.04.02 20:24



Е ти явно си щастливец, но не забравяй че при 99% от потребителите нещата не стоят така. За това което ти говориш (ако наистина същесвува доставчик който го предлага) 35$ бих давал с удоволствие ....какви ги приказвам бих давал и повече
Аз живея в Бургас обаче и тука само калпави LAN доставчици и за това се зоря на DialUP.
Въпроса беше обаче какво да очакваме а не как конкретното ISP играе със сателита



Тема Re: ти представяш ли си?нови [re: тeлekoм]  
АвторLAN (Нерегистриран)
Публикувано27.04.02 21:45



smukac na kabeli takaw,
az otdawna si go kopuwam po lan ,minaha wremenata deto plastah po 100lv-120lv na btk za cifrof telefon.kolkoto do dostawchika mi,toi e naj golemiat dostawchik na sat internet w bg.kogato spre btk to niam problem ;-))
da mi duhas kabela



Тема Re: ти представяш ли си?нови [re: oбиkн. User]  
Автор15 a (Нерегистриран)
Публикувано27.04.02 22:11



Е, аз съм в София. Не знам как е в Бургас, ама в малко градове цените са ниско като тези в столицата



Тема Re: и каква лан се задава, че не разбрах....нови [re: fen]  
Авторetg (Нерегистриран)
Публикувано28.04.02 01:04



I koe mu e nazakonnoto? kabela v bloka mi li?
za kabelite m/u blokovete-da, no osven malko vdigane na cenata za uzakonjavane (t.e. polzvane na shahtite na btk ili kakvoto trjabva), kakvo drugo?
a kabelnite TV zakonni li sa? da znaesh sluchajno na kolko kabelni TV sa im zakonni kabelite? a moje bi i te sa na doizjivjavane?



Тема Re: Леле каква цифровизация ви чаканови [re: Alex ll]  
Авторetg (Нерегистриран)
Публикувано28.04.02 01:07



Ne e vupros na jelanie. Njakoi neshta sa vupros na vuzmojnosti, drugi na interesi.



Тема Re: и каква лан се задава, че не разбрах....нови [re: fen]  
АвторLAN (Нерегистриран)
Публикувано28.04.02 01:15



"като и на малките деца е ясно, че е незаконен бизнес това"
"ОЧЕВИДНО НЕЗАКОННИТЕ КАБЕЛИ"
"маргинална полулегална услуга"

ti idiot li si ili kakwo kakwo tocno nezakonno wijdas che sam se zakachi s 5,6,15 priateli w lan mreja i sme si slojili radio modem?

Ote malko i instalaciata za zwancite w bloka ste ti se stori nezakonna,margianla i polulegalna,stoto ne minawa prez shahtite na BTK.

to zatowa sme stignali do tuk ,stoto w BG e palno s umnici kato tebe ,deto se chudiat kade da kajat nekoi glupost.



Тема Re: обяснявам пак.. и тоя път чети!нови [re: LAN]  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано28.04.02 02:59



и понеже така или иначе нарушихме добрия тон....

ти малоумнико си еталон за инфантилно отношение към пазарните правила... с други думи - тъпо копеле, и още по-конкретно - поредния селски тарикат, който си мисли, че законите в държавата се отнасят само за останалите...

има си правила на тоя пазар и това, че ти плиткоумни не си наясно с тях не е оправдание. факта, че досега органите не са следили за спазването им, не означава, че безхаберието ще продължи!

и всъщност, именно, наличието на сродни на теб, неосъзнати душици, който продължават да си мислят, че закона е врата в полето сме на това дередже...

... и последно - все пак съм познал, че услугата е ТНТМ!



Тема Някои наблюдения на случайно минаващанови [re: fen]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано28.04.02 04:57



Доколкото ми е известно като служителка в системата на КПД, а сега МТС, няма незаконни кабели.

ВИНАГИ има начин да се узаконят, ако действително са пускани незаконно.

И няма луд човек, който да ходи и да ги реже. Държавата има сметка не да ги реже, а да събира лицензионни такси.
Така че, колега, явно не си запознат с нещата.

Поздрави.

П.П.:
Влизам за пръв път тук, но съм потресена от ниското ниво на голяма част от анонимните автори.
Хората, които се подписват с имената си са с най-точните отговори и въпроси; тези които ползват регистрирани псевдоними са малко по-зле, а най-зле са разните "da", "user", "c.n.m."
Има едно-единствено изключение от горното правило за някой който се подписва като "ChristosM". Но то само го потвърждава.



Тема Re: Някои наблюдения на случайно минаващанови [re: Mapия]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано28.04.02 11:57



След разбора остава и по една лицензна такса да ни вземеш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.