Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:14 17.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Kak stava nastroikata na Outlookнови  
Авторvv (Нерегистриран)
Публикувано14.04.02 17:10



Zdarveite,
Mozete li da mi kazeta kak da si nastroia Outlook-a ,che sam na moga da se opravia.
Dostavchika mi e Netel.bg, a imam poshta v www.hotmail.com.
Bihte li mi dali adresite na mail servera na netel i hotmail i
chrez koi ot tiah izprashtam i chrez koi poluchavam poshtata za da go popalnia
v Accounts.
Abe vaobshte kak stava nastroikata
10x



Тема Re: Kak stava nastroikata na Outlookнови [re: vv]  
АвторExpress (Нерегистриран)
Публикувано16.04.02 01:14



Abe hora - sramota. 32-ma du6i do momenta 4eli pitaneto na 4ove4eca, a nikoj ne drasnal dwa reda da mu otgovori. Kva e tazi kolegialnost???

1: zna4i incoming servera e HTTP Server: http://services.msn.com/svcs/hotmail/httpmail.asp
za syzhalenie ne sym client na hotmail i neznam dali poddyrzhat POP3 (trebe da se proveri na site im)

2: outgoing (SMTP) servera na Netel te sa 'zabravili'* da go publikuvat na site, no naj-veroyatno e mail.netel.bg ili mbox.netel.bg

* Ama ne sa zabravili momi4etata na netel

za o6te po-golyamo syzhalenie ne sym i client na Netel, ta neznam sys sigurnost kakyv e servera, ako ne e nyakoj ot goreposo4enite. Te sigurno 6te si kazhat, ako gi popita6



Neznam dali tova 6te ti svyr6i nyakakva rabota, no na fona na vsi4ko kazano dotuk vse e ne6to...



Тема Hotmail & pop3, blah, blah...... [re: Express]  
Автор Яceн (дърво)
Публикувано16.04.02 15:38



Ами как да му отговоря на момчето - срам ме е да напиша толкоз дълъг пост за такава глупост. Hotmail в Outlook - то реклами, то бавнина, то трафик, то ограничен размер.... ще се разочарова.

И няма pop3.
И няма възможност за пращане през smtp от този identity.

бляк.

Пролетта е дяволски далече............


Тема Re:нови [re: Яceн]  
Авторvv (Нерегистриран)
Публикувано16.04.02 19:09



Dobre pichove.
Koi e adresa na yahoo servera togava ,ako e po dobar.



Тема Re:нови [re: vv]  
Автор Romantic Killer (некрофил)
Публикувано16.04.02 23:50



Yahoo ot dva tri dena iskat pari za da polzwash smtp syrvyra.
Ina4e syrvyrite sa.... ne moga da se setq no gi ima v help sekciqta.



Тема Не знам дали е по-добър....нови [re: vv]  
Автор Яceн (дърво)
Публикувано16.04.02 23:51



ама вече е с пари.
pop3.yahoo.com или pop3.mail.yahoo.com - едно от двете, нооооо..........
беше.

Пролетта е дяволски далече............


Тема Re: Kak stava nastroikata na Outlookнови [re: Express]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано17.04.02 09:53



мене ми е интересно как въобще някой си е направил труда да му отговори... ми той не е свършил основното - не е попитал исп-то си какъв му е смтп сървера. и пристига тука да приплаква. абсолютно съм убеден, че супорта на нетел си знае смтп сървера както и всички останали между впрочем.

и също така съм абсолютно убеден, че клиент, който не си е направил труда да звънне на супорта за такъв тъп въпрос, не заслужава никакъв отговор....

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch


Тема Re: Kak stava nastroikata na Outlookнови [re: vv]  
АвторExpress (Нерегистриран)
Публикувано18.04.02 02:51



Отговорих просто на тва, за което човека питаше. Дали е тъпо или не - негов си проблем.
А иначе истината е, че web-mail-ите по принцип са боклук - то ограничения, то реклами, то простотии - въобще лайна...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.