Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:56 14.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема защо БГнет ни вземат за мезенови  
Авторpaзoчapoвaн (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 20:30



От два дни имам карта за предплатени часове на БГнет, но нито за една мнута не можах да осъществя връзка с нито един от посочените телефони. Хората от подръжката също не отговарят на позвъняванията. Питам се дали тази фирма още съществува или е поредната пирамида. Както каза преди време един политик "За бога братя не купувайте" аз добавям не вярвайте на БГнет за мен те са поредните мошеници които ни взимат за мезе



Тема Re: защо БГнет ни вземат за мезенови [re: paзoчapoвaн]  
АвторOsogovetz (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 20:49



Аз ги ползвам отначалото на кариерата си в нета...
Може да не са върха, но...
ги харесвам...
което не ми пречи да ги псувам...
преди винаги имаше връзка, телефоните работеха без проблем...
Но от месец, два, че и повече, почна да дава заето...



Тема Re: защо БГнет ни вземат за мезенови [re: Osogovetz]  
Автор alexbg67 (НЕДОВОЛЕН)
Публикувано19.03.02 21:05



Според мен не си дават зор да инвестират в техника и само лапат, лапат, лапат...
И като се изчерпят входните точки, ходи и се надай някой да изхфръкне, че да се наместиш на местото му...
Ползвал съм ги към 3 години сумарно.
Сега съм към БОЛ на евтината тарифа с ограничение на скоростта.Влиза се лесно, но понякога (от 10тина дни насам) просто няма връзка и към собствената им страница.Значи води се "Какъв да е Интернет", ама пък чак никакъв...Но нещата се оправят в някаква неустановена от мен закономерност.Ту има, ту няма.Ама за толкоз пари - толкоз Интернет.
Кво да се прави, никой не ми ги набутва насила.

Все за нещо ще намери да се начумери...


Тема Re: защо БГнет ни вземат за мезенови [re: Osogovetz]  
Автор alexbg67 (НЕДОВОЛЕН)
Публикувано20.03.02 00:35



Ако не е поверително, би ли споделил как се "виждат" "полезните" сървъри от типа на ФТ през БГНЕТ, `щот от интернета на БОЛ вече ми се драйфа - ще получа язва от нерви Ако им задам директен въпрос ще ме изкарат виновен що съм се родил изобщо.Митко Ганчев може и да е в час ама бизнеса е по-важен от клиентите за "без пари". Що съм към тях ли? - ми `щот имат онлайн плащане и ми спестяват разкарването.Ама туй вече май не е никъв довод!Ей го - на: пак ми дропи нонстоп връзката.
На 14.03. си плащам през Ипей акаунта, на 17 нямам!На 18. дежурния ми обяснява как такъв филм изобщо не е сниман.На кой да се оплачеш като са един дол дренки?!! И за кво ли...
Та поста е за БГНЕТ, ама аз къде го засилих...
На тях външните линии май им бяха през Орбител, но може и да се лъжа.Но там нещата са на 6.Остава да са шарнали на Спектър някой кинт и ще са ДОСТАВЧИК на място.Обещават и ОнЛине плащане, ама не уточняват кой век.
Та АКО някой може да допълни нещо за БГНЕТ ООД, предварително му благодаря!
Няколко бизи сигнала се ядват, ама да се логнеш и да се чудиш дали някой от БТК не ти блокира заявките, ей тъй за идеята... = БОЛ.БГ "`къв да е Интернет".
По принцип съм търпелив, но ми писна от туй безхаберие ...


Говориме за връзка с модеми, нали?

.

Все за нещо ще намери да се начумери...


Тема Re: защо БГнет ни вземат за мезенови [re: alexbg67]  
АвторOsogovetz (Нерегистриран)
Публикувано20.03.02 06:45



Ne, ne se wijdat dobre, otkak se razpadna peering-a...
Wpro4em ti sam moje6 da proweri6...
Otiwa6 na free.techno-link.com, natiska6 butona "ISP check" i 4aka6...

Хост Доставчик Загуби In Out Min Avg Max
bach.techno-link.com Techno-Link (tm) 0% 5 5 0.29 0.55 0.95
vlan0.peer-1.Sofia.0rbitel.net Orbitel backbone and customer interfaces 0% 5 5 0.77 0.90 1.05
faste0-0-1-rtr11.Sofia.0rbitel.net Orbitel Ltd. 0% 5 5 1.98 2.19 2.81
??? --- 100% 0 5 0.00 0.00 0.00

Towa mi go dawa na mene i mi kazwa, 4e ne sym wyrzan kym ISP ot peering-a, toest 6e mi e bawno:)



Тема Re: защо БГнет ни вземат за мезенови [re: alexbg67]  
Автор Димитъp Гaнчeв (ентусиаст)
Публикувано20.03.02 09:46



Можеш ли да ми дадеш малко повече информация на тема "не се стига дори до тяхната страница"? Например кога точно, за да проверя на кой access server си бил (за този телефон са четири и ако има скапване в единия, ще го наблюдаваш в 25% от случаите). Подобен проблем имах в Пловдив, но за София не съм чувал.

Митко



Тема Re: защо БГнет ни вземат за мезенови [re: Osogovetz]  
АвторГлapyc (Нерегистриран)
Публикувано20.03.02 10:20



Те затова казват, че ФТЛ вече не е безплатен. Аз съм с карта на Internet-bg и не мога да отворя даже главната страница. Ама връзката към free.internet-bg си е шест точки(за dail-up де) - 3-4k



Тема БГНЕТ в БОЛ БГ (модиф.)нови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор alexbg67 (НЕДОВОЛЕН)
Публикувано20.03.02 10:48



Значи тази мъка, Митко е от около две седмици насам.Със заявка за страницата на доставчика по принцип си проверявам дали изобщо ми е жива връзката към него.
Късния следобед до късната вечер напоследък системата е "тука има, тука нема": връзвам се на макс, чек поща туй онуй и почва един дроп да луднеш.Вече ми е правило да пускам Неотрейса към вас постоянно за да държи връзката жива.При такива ситуации пробвам да отворя страницата на БОЛ, доста често без успех.Понякога нещата се оправят, друг път иска реконект.Но и това не е гаранция.За това казвам, че вече се изнервям от подобен достъп.
Сега е късната сутрин и нещата са горе долу в ред, но гледай `кво ме чака след 4 часа...
Хайде стига безполезна информация. Нали в 99% от случаите проблема е предмониторен.

Все за нещо ще намери да се начумери...


Тема Re: БГНЕТ в БОЛ БГ (модиф.)нови [re: alexbg67]  
Автор alexbg67 (НЕДОВОЛЕН)
Публикувано20.03.02 11:49



Значи сгрешил съм!!!
Дропенето и невъзможността да се вижда нещо друго освен сървъра на БОЛ започва доста по-рано отколкото предполагах (сега съм си у нас отпуска малко).Точно 1 час мина докато успея да вляза в поста отново.Без да ми е разпадала връзката.През това време нито един външен сървър!!!
Дали е тема за размисъл???

`Айде да го пусна докат` мога.

Все за нещо ще намери да се начумери...


Тема БГНЕТнови [re: alexbg67]  
Автор alexbg67 (НЕДОВОЛЕН)
Публикувано20.03.02 11:59



Има ли някой който да се логва към БГНЕТ от кроспойнт централа и с каква скорост се връзва и тегли от тях?

Имам предвид месечен абонамент, не часове - може би са различни телефонни номера?

Все за нещо ще намери да се начумери...

Редактирано от alexbg67 на 20.03.02 12:03.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.