Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:16 18.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: БГНЕТ в БОЛ БГ (модиф.)нови [re: alexbg67]  
Автор Димитъp Гaнчeв (ентусиаст)
Публикувано20.03.02 12:16



alexbg67 049:max1 213.169.53.59 Tue Mar 19 23:18 - 10:23 (11:05)

... и на това ако му викаш дропене - повечето хора се радват, ако успеят да стоят 1 час, не 11.

Както и да е, ще си разгледам входните точки, макар според статистиката всичко да е в рамките на нормалното.

Митко



Тема Re: защо БГнет ни вземат за мезенови [re: Viper X]  
Автор Димитъp Гaнчeв (ентусиаст)
Публикувано20.03.02 12:19



Кеша на браузера няма нищо общо с този на прокси сървъра. Пробвай наистина да натиснеш това, което ти казват, но май беше shift, а не ctrl. Или си сложи Експлорер поне 5.5, защото предишните не рефрешват.

Mitko



Тема Re: БГНЕТ в БОЛ БГ (модиф.)нови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор alexbg67 (НЕДОВОЛЕН)
Публикувано20.03.02 12:55



Митко, моите уважения! но ако в политиката на дадена фирма за доставка на Интернет е да прекъсва сесията на потребителите си (пример СпийдБГ) на определен интервал, то това трябва да се упомене изрично!!! Поради тази причина и не ги ползвам.Вашата фирма никъде не е споменала подобно нещо.И поради това повода ми за РАДОСТ е добрата телефонна линия която имам.Моето скромно очакване е, че през време на сесията си, независимо колко продължава ще имам реален Интернет.Скорост ако си забелязъл НЕ коментирам.Наясно съм с условията на моя акаунт.Като говориш за 11 часа погледни и други по 26. И това не с цел да дразниме другите потребители на гадни тел. централи.Бил съм и на дуплекс и пак съм имал дълги сесии.Въпросът е да не са празни от към трафик.Колко външен Ви генерирам? - почти никакъв.90% се мотая в БГ пространството тъй, че не съм някаква ламя и унищожител на трафик за Вашата фирма с моите 3,5 К ако ги има...
Както и да е - очаквах да изляза виновен, че съм се родил и поради това не съм отварял отделна тема по въпроса.
Уважам те заради това, че си правиш труда да отговориш макар и да нахокаш някого.
От БГНЕТ едва ли някой ще се заинтересова, според мен, че на колегата отворил темата Нета му е ялов.Да, сравнение с него съм Щастливец

Все за нещо ще намери да се начумери...


Тема Сигурно, защото...нови [re: Osogovetz]  
Автор Meйджъp™ (гаменин)
Публикувано20.03.02 13:05



Преди картите на БГНет се намираха на 3-4 места, сега ги има на всеки РЕП.
А предполагам бройката на входните точки си е постарому...

Не се нервирайте, утре ще е по-зле!


Тема Re: БГНЕТ в БОЛ БГ (модиф.)нови [re: alexbg67]  
Автор Димитъp Гaнчeв (ентусиаст)
Публикувано20.03.02 13:09



Не се връзвай. Казах, че ще си погледна линиите и го правя. Понеже изказването ти беше в стил "пак взе да ме дропи", първото, което погледнах, беше колко време си стоял последния път и бях очуден, че е било толкова дълго, а се жалваш от дропене. Що се отнася до липсата на трафик - дебъгвам го в момента. В мой интерес е да разбера какъв е проблемът на потребителите и да го отстраня, ако е под мой контрол. А да те накарат да се чувстваш виновен е грижа на съпорта, не моя

Митко



Тема БГнетнови [re: Osogovetz]  
Автор alexbg67 (НЕДОВОЛЕН)
Публикувано20.03.02 13:17



И на мен така ми отговориха преди време (скоро), че с Фрийто са на "Вие", но Орбител специално показва същият резултат на ISP Check, и в същото време имат супер достъп до Спектър и Про.В бача сме с тях с много яка скорост и от там знам...

Все за нещо ще намери да се начумери...


Тема Re: БГНЕТнови [re: alexbg67]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано20.03.02 20:43



номерата са едни и същи и с месечен абонаменнт.........поне беше така преди половин година..........на кроспойнт се тегли с 3- 3,5к а иначе се връзвам на 33-34кб повече не отлепва/за бгнет/.........сдруги доставчици се логвам средно на 40-44кб стигал съм до 48 кб устойчива връзка без дропене......преди една година бг нет бяха върха.........абсурд беше да чуеш заето абсурд да те дропне много бърза връзка.........като свалиха цените и пуснаха картите настана ужаса.........заглавната страница на дира ми я зарежда половин минута..........па току заспи на някоя страница и си стои няколко минути на нея...........последната карта преди седмица зорлем стоях в нета да свърши и да приключа с тях..........пробвах бг нет да тегля от фриито обаче колкато и опити да правех постигах мах скорост от 600-700бита.........теглих един файл от 600к 5часа ..........въобще не се занимавай с тях............и аз смених почти всички доставчици но за себе си мисля че намерих трима които си заслужават парите............

незабележим

Редактирано от silent на 20.03.02 20:50.



Тема Re: БГНЕТ The Endнови [re: silent]  
Автор alexbg67 (НЕДОВОЛЕН)
Публикувано20.03.02 23:49



Много 10Х за информацията!
Едва ли ще е коректно да те питам за тези 3ма доставчици на чужда тема, но ако искаш да споделиш - има "лични"
Ами остава да разчитам Митко да дебъгва по-успешно и да продължаваме нататък...
Съжалявам да науча, че БГНЕТ се е превърнал в БъгавНет - все пак съм ги ползвал към 3 години и действително бяха добри.
Да са живи и здрави всички Интернет Доставчици и да мислят за клиентите си - Амин!!!

.

Все за нещо ще намери да се начумери...


Тема Re: БГНЕТнови [re: alexbg67]  
Автор тeлekoм (untitled)
Публикувано21.03.02 14:09



Кроспоинт, 42000-45333, 3-4К/с
постоянно заето

Just because you are paranoid, it doesn't mean THEY are not after YOU!


Тема Re: защо БГнет ни вземат за мезенови [re: Viper X]  
Автор Димитъp Гaнчeв (ентусиаст)
Публикувано21.03.02 15:07



Значи най-вероятно имат грешно конфигуриран клъстер от няколко проксита - ти рефрешваш едното, но получаваш кеширания обект от другото.

Митко




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.