Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:34 19.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Платен хостинг (ASP/SQL)нови  
Автор lVU (крайъгълен камъ)
Публикувано12.02.02 18:45



Мисля, че това е правилния форум в който да попитам за това. Ако греша, моля някой да ме пренасочи.

Търся нормален хост в БГ, който да е най-малко в БГ пиеринга и да се вижда не много зле отвън. Да предлага ASP и евентуално с MS SQL Server.
Господин Хлебаров® от Flash Форума ме насочи към fourthcolor.com - имат доста добра оферта на прилична цена - $60 за 300MB спейс, 10GB месечен трафик, ънлимитид POP3 и какво ли още не. Само дето не предлагат ASP/SQL. А и сървърите са в USA :-/ Писали са че имат 3 backbones ама пига е над 400ms. За пример: dir.bg < 10ms, bitex.com ~ 30ms, abv.bg ~ 35ms. Тези 400 нещо не ми се нравят. Иначе това, което предлагат за цената... май си заслужава.

Сигурен съм че тази тема вече е дискутирана тук, но аз не можах да открия мнения по въпроса :-/// Можете да ме пренасочите към някой подобен треъд.

Та може ли някой да ми помогне с въпросния хостиг?



Тема Re: Платен хостинг (ASP/SQL)нови [re: lVU]  
АвторGrand (Нерегистриран)
Публикувано12.02.02 23:31



pishete na





Тема Re: Платен хостинг (ASP/SQL)нови [re: lVU]  
Автор vio ()
Публикувано12.02.02 23:31



obadi mi se na 759 001 tyrsish Ivaylo Filipov
ili pishi na ivo@atlantis.bg



Тема Re: Платен хостинг (ASP/SQL)нови [re: lVU]  
Автор Димитъp Гaнчeв (ентусиаст)
Публикувано13.02.02 10:23



По отговорите на този въпрос ще познаеш кой доставчик използва Windows за сървърите си.

Митко



Тема Re: Платен хостинг (ASP/SQL)нови [re: Grand]  
Автор lVU (крайъгълен камъ)
Публикувано13.02.02 12:28



Да пиша на Битекс ама...
...г-н Спас Гуевски едва ли ще разреши ASP+SQL на техните сървъри



Тема Re: Платен хостинг (ASP/SQL)нови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор lVU (крайъгълен камъ)
Публикувано13.02.02 12:35



Мда.... сигурно имате предвид Битекс :-/ Обаче каквото и да се говори за Битекс, каквито ли не неща се изплюха по техен адрес, май досега не са успели да ги хакнат или някой от сайтовете които се хостват при тях. Може би ще споменете сладур.ком дето го хакнаха преди време и дир-а първи писаха, но той тогава не се хостваше при Битекс. Windows, windows - ама си имат Спас да им настрои сървърите и досега не съм срещал проблеми с лоадването на сайтове, които се хостват там. Ако не беше оня прословут спам преди време - сега щяха да имат завидно висок рейтинг :-//

Аз обаче си оставам фен на бате Бил и W4EVER



Тема Re: Платен хостинг (ASP/SQL)нови [re: lVU]  
Автор Delwin-Модератор (niakakuv si tam)
Публикувано13.02.02 12:58



Smeshno. Bitex beshe hackvan pone 3 puti - posledniat put dokolkoto si spomniam niakoi beshe podmenil sladur.com.



Тема Re: Платен хостинг (ASP/SQL)нови [re: Delwin-]  
Автор lVU (крайъгълен камъ)
Публикувано13.02.02 13:04



Е да, ама тогава сладура не се хостваше при тях :-/



Тема Re: Платен хостинг (ASP/SQL)нови [re: lVU]  
Автор Димитъp Гaнчeв (ентусиаст)
Публикувано13.02.02 13:10



Не ми се влиза в дискусия "за или против Windows". Никой не ползва Windows. Факт.

Митко



Тема Re: Платен хостинг (ASP/SQL)нови [re: lVU]  
Автор enchanted (one of my turns)
Публикувано13.02.02 13:11



битекс имаха и имат проблеми заради iis-то
просто някои хора нямат на какво друго да се упражняват

# лудите, лудите... те да са живи!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.