Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:47 28.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема email ot ... (2)нови  
АвторYontchew (Нерегистриран)
Публикувано25.01.02 19:05



Emi kakto si lichi ot zaglawieto istoriqta prodylvawa :
(za tezi koito sa propusnali nachaloto to e tuk -->
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Cat=8&Board=isp&Number=1937187955&page=1&view=collapsed&sb=5&part=
no e zaklucheno ot g-n Moderatora, kojto qwno ni zapodozrq w konspiraciq, celta na koqto e da bydat ocherneni wsichki BG internet dostawchici)

Spored g-n moderatora temata e izcherpana (subektiwno) i w neq se spomenawali imenata na razlichni dostawchici. Spored men celta na tozi forum e tochno da se spomenawat imena na dostawchici , no w sluchaq g-n Moderatora qwno predpochita towa da ne se prawi ... i za celta az wi predlagam da goworim za dostawchicite bez da spomenawame imena. Dave bez da spomenawame za dostawchicite. Dave predlagam da goworim bez da spomenawame nishto.



Тема ми ти тва правиш, бе....нови [re: Yontchew]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано26.01.02 01:28



тъпота безгранична непреодолима такава. говориш, без да казваш нищо. още 3-4 пъти ако се проваш така, и можеш да се кандидатираш за избори някакви(по пропорционална система естествено - мажоритарната иска повече от кандидата по принцип).

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch


Тема Re: email ot ... (2)нови [re: Yontchew]  
АвторKAKTYC (Нерегистриран)
Публикувано26.01.02 14:30



ne razbrah zasto mislish che mqstoto na tazi tema e tochno w klub "Доставчици на Интернет" ????
zasto ne q premesti w klub "Интернет" , "Българи в чужбина" i t.n. ???



Тема Re: ми ти тва правиш, бе.... [re: onzi]  
Авторarchcarrier (Нерегистриран)
Публикувано26.01.02 17:53



За съжаление ТОВА са лични нападки вече.
И на мен не ми харесва соц. реалистичният подход на г-н. Йончев, но смятам че поне се опитва да коментира темата на не личните качества на коментиращите.
"Абе вие що не си е***е м*****а" е за мен израз подходящ за приключване на спор, но на съвсем друго място и след продължителна употреба на алкохол.



Тема Re: ми ти тва правиш, бе....нови [re: archcarrier]  
АвторYontchew (Нерегистриран)
Публикувано26.01.02 18:11



Moite uwaveniq kym was g-n/g-va archcarrier

Ne znam kak taka kwalificirate moq podhod (soc. realizym) i koe wi dawa osnowanie za towa ... A na was ne wi li prawi wpechatlenie, che tuk ima i hora koito imat marksistko leninski podhod?
Az edinstweno iskam da razbera istinata za waprosnoto pismo i zashto to tolkowa pritesni nqkoi gospoda (move bi internet dostawchici - sys sigurnost sred tqh ima i edin elektrotehnik - da weche znam za was gospodine, no makar i komputrite da rabotqt na syshtiq princip to ne oznachawa che kato razbirate ot elektrotehnika shte movete i da razbirate i ot komputri)
No da ne se otklonqwame ot temata ...
Mnogo bih velal da pomolq g-n Ziko da utochni datata na poluchawaneto na pismoto. Towa move da oswetli nqkoi momenti ....



Тема Re: ми ти тва правиш, бе....нови [re: Yontchew]  
Автор kod (аман от титли)
Публикувано26.01.02 21:26



Алоо, модератора заспа ли???
Като си изтрил миналата тема сега, ако искаш да те възприемат сериозно ще се наложи да следваш същото поведение и да изтриеш и тази!!!

Йончев, какъв ти е проблема бе човек, кой се е притеснил? Просто дразниш.
Значи тая тема я завършихте вече.
Първо, казах, че тоя Зико не е брат на никой от ТТМ - така че, темата е за затриване още преди да се е появила. Второ, казах, че в ТТМ такова писмо няма.
Какво повече искаш бре човек?

Та въпроса не в това, че притесняваш някой, а говориш за неща, които на никой не са интересни - да забелязваш, че откакто си отворил темата само те ругаят, а никой не обсъжда самата същност???
Аман от мазохисти...
Хайде със здраве и съвет за модератора - по-грубичко действай, аман от тая анархия...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.