Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:44 17.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: направо съм отчаян от подобни подигравкинови [re: Пивo]  
АвторYontchev (Нерегистриран)
Публикувано22.01.02 23:31



Wivte kakwo g-n Pivo
(makar che se symnqwam towa da e istinskoto wi ime ) Parwo neznam dali znaete, no choweshkiq intelekt e ogranichen! I neznam na was ot kakwo wi e pisnalo, no na men mi pisna ot takiwa hora, koito prashtat podobni pisma. Na email-a si poluchih sashtoto kodirano pismo kato texta wyw washeto syobshtenie . Ne znam dali ste go pratil wie , no zashto izobshto publikuwate tozi text ? Sled zadylbochen semantichen analiz az stignah do izwoda , che move bi towa e nqkakwa oferta ... wie sigurno mi predlagate neshto (ili predlagat i na was tezi koito prashtat pismata) - nqkakwo izdelie - i az zagubih nqkolko chasa za da razbera towa.
No kojto wliza tuk trqbwa da znae kakwo tyrsi ! Zashtoto edni kupuwat drugi prodawat ....
Iskam da znaete, che ste sbyrkal adresa ! Na men towa izdelie sywsem ne mi trqbwa, a i da mi trqbwashe az ne moga da si go pozwolq - az nqmam 115/215 USD. No az shte razbera koj stoi zad towa (chrez dostawchicite na internet ot TTM - te mogat da prosledqt koj prashta pismoto) !
I za da ne si mislite, che sym goloslowen i za da widite che nie komputardjiite razbirame koe shto eto wi razkodirane na chast ot tazi oferta :

APS oznachawa Automatic Protection Switching
SWP oznachawa Simple Web Printing
ATDNSHINC oznachawa Any Time day/Night Sundays and Holidays Included

i t.n.
Ako ste tolkowa inteligenten shtqhte da znaete che ima Grafichen potrebitelski interface i XML i chrez tqh movete da naprawite mnogo po hubawi oferti ....
no washata cel sigurno e druga, no nqma da q postignete zashtoto dobriq dostawchik se poznawa po broq na klientite mu, a ne po razni hitri oferti

Sedni pa se preskochi

Impero ad idento



Тема Re: Wyzmuten sym!нови [re: archcarrier]  
Авторgay (Нерегистриран)
Публикувано23.01.02 00:49



Abe hora kakvi raboti govorite be ??
Tova li e naj-vajnoto v jivota ?
Obichajte se!
I sled TTM pak pesni shte ima.
Pishete mi ne ICQ 20705915
I az pisha ya=q ot fonetichnata kirilica ama az sym ot starite ... v neta, jivejte dokato ste mladi...



Тема Re: направо съм отчаян от подобни подигравкинови [re: Yontchev]  
Авторkod (Нерегистриран)
Публикувано23.01.02 08:18



Ами не драги Йончев, трудно ще разбереш.
Поради простата причина, че в тази тема са писали двама от ТТМ - аз и etg.
И повярвай, нямаме идея за какво става дума??? Авторът на темата със сигурност не е брат на сисадмин от ТТМ.
Такова писмо не е получавано в техническия отдел, ако е било получено в търговския най-вероятно е изтрито още при прочитането му до средата и човека отдааавна го е забравил.
А и това е някакво шибано писмо - ако е толкова интересно за този клуб - сигурен съм, че мога да ви осигуря по едно такова на ден - да си пишете на воля и да си губите времето....



Тема Re: Evalla!нови [re: lliq]  
Автор Delwin-Модератор (niakakuv si tam)
Публикувано23.01.02 16:12



А на мен ми се струва че е крайно време да се престане с този фарс покрай едно писмо, било то истинско или фалшиво.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.