Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:23 22.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Voteнови [re: Cherniq]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано07.01.02 16:30



Аз пък не съм видял конфликти между Вени и Мурутис.
Вярно - Мурутис пищи много по адрес на Вени, но не съм забелязал обратното. Може би защото Мурутис не е достатъчно предизвикателство за Вени;-))



Тема Доброто желаниенови [re: curly]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано07.01.02 16:33



...да помогнеш и учтивоста са нещата които движат този клуб. И те не се получават с административни забрани! Със забрани се получават пожелания към близки роднини

Ако няма желание да се помогне на хората този клуб е безсмислен. Или смятяте да го превърнете в елитарна говорилня? Откровенно съм разочарован. В момента който вземете да налагате забрани тук ще настане мъртвило.

Вместо да се накарат да млъкнат няколкото човека, за които този клуб е място за самореклама се удря секирата на останалите. Много демократично няма що... Ако в службата ви има болен от грип навън ли ще го изгоните за да не ви зарази всичките?

Абе какво се моря да пиша. Забранявайте си на воля



Тема Ами Ники и Митко?нови [re: няkoй]  
Автордpyr няkoй (Нерегистриран)
Публикувано07.01.02 16:34



Чакай малко!
Ами Ники Горчилов и Митко Ганчев да не са по-глупави, че пишат само със собствените си имена?
Трябва да се търси отговорност на хората, които пишат на лош български език, с грешки и очевидно са на ти с гръцкия



Тема Re: Voteнови [re: curly]  
Авторpsycho__ (Нерегистриран)
Публикувано07.01.02 16:58



Abe vi typi li ste be ot kakyv zor samo registrirani she pishat be. Vie za anonimnost ne ste li chuvali. Tova che sym registriran s kakvo promenq neshtata a. Ami moje i da ne iskam da se registriram tochno shtoto ima takiva kato vas deto iskat samo registrirani da mogat da pishat. Kvi ste vie che she reshavate be. She pusna edin mail do rakovodstvoto i she vidite togava KOH bob qde li KOH bob .... nali sa seshtate po natatyk. Golema rabota stanahte veche te she kajat koi she pishe. Tva ne go reshavate vie. Kva e taq policeishtina.



Тема Re: Voteнови [re: psycho__]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано07.01.02 17:06



Vij kakvo - ako imashe da kazvash neshto, mojeshe da go kajesh uchtivo i vuzpitano kato drugite. Tochno zaradi takiva "otvorkovci" kato teb e ideata. I se oplachi na Armenskiat pop ako pojelaesh - ne si poznal kude si trugnal da plashish. Vseki klub si ima pravila - ako se glasuva pravilo da pishat samo registrirani tuk i ti ne jelaesh - prav ti put. Nikoi ne te kara nasila. I se druj uchtivo. Ne na posledno miasto. Predpochitam v tozi klub da pishat 10 choveka, koito imat kakvo da kajat, a ne 100 kato teb koito vlizat i zapochvat da psuvat nared.



Тема Re: Voteнови [re: Delwin-]  
Авторpsycho__ (Нерегистриран)
Публикувано07.01.02 17:12



Abe vie mai neshto ne me razbirate tva che vie 10 choveka ste syglasni ne oznachava che VSICHKI sa syglasni chat li si. Toq forum ne e vash i ne mojete vie da reshavate ko she stava. Kato si napravite vash togava. A i osven tova ako go napravite taka samo vie mai she si pishete vytre. A shto se otnasq do tova dali sym otvorko ili ne ostavi az da go precena tva. I za tova dali sym otvorko odi vij moi postingi i po drugite klubove i she razberesh che izobshto ne mojesh da me sravnqvash s nqkoi proshlqci deto pishat tuka.
A i osven tova kato iskate da vidite koi e syglasen i koi ne vijte sa kolko choveka ste glasuvali za i kolko ne sa glasuvali i togava sa vijte kolko mizerna chast ste ot vsichki koito sa pisali tuka.



Тема Re: Voteнови [re: psycho__]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано07.01.02 17:20



Mai ti neshto ne me razbirash. Kazah ti ako imash da kazvash neshto da go kazvash uchtivo, a ne da zaplashvash s mailove do radio erevan v stil kolko si goliam i losh vulk i kak sa te izritali ot edi kude si.

Posledno: Izobshto ne me interisuva kude kakvo pishesh - ako shte pishesh tuk shte se saobraziavash s pravilata, kakvito i da sa te - i tochno za tova ima glasuvane v momenta.



Тема Re: Voteнови [re: Delwin-]  
Авторpsycho__ (Нерегистриран)
Публикувано07.01.02 17:25



Moderatora za tva e slojen da precenqva koi pishe gluposti i koi ne a ne da reshava che samo registrirani she pishat. Ko she napravi kato napravi samo registrirani. Az she registriram 10 nika i pak she prava mazalo ako iskam nali sa seshtash. Taka che tova izobshto ne me spira. Ama me drazni tva che nqkoi pishlemeta reshavat che mogat da se pravat na tejki. Ima 100 drugi nachina da napravite taka che da ne se pishat prostotii v kluba.



Тема Re: Voteнови [re: psycho__]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано07.01.02 17:27



Abe chado nezemno. Moderatora ne moje da go reshi i ne moje da vkluchi sam tazi opcia. Sled kato ima glasuvane, iavno se e suvetval s administratorite.
I ne stava vupros za pishelemeta i prochie, a za glasuvane za foruma dali da ima ili niama takova ogranichenie.



Тема Re: Voteнови [re: Delwin-]  
Авторpsycho__ (Нерегистриран)
Публикувано07.01.02 17:30



Dobre de i kva e garanciqta che vota e realen. Shtoto toi vse pak moje da napravi taka kakto nego si go kefi




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.