Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:57 26.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема mobikom reketira klienti  
Авторlina (Нерегистриран)
Публикувано25.11.01 22:26



do momenta sme ve4e 3 4oveka koito sa bili reketirani ot mobikom. Kupihme si account-i za internet s razli4en broi 4asove. Kogato nabliji kraq na 4asovete izvednyj se okaza 4e account-ite ni sa iztekli i imame natrupani nadlimitni 4asove po neznaino kakyv na4in. Li4no az nqmah PC prez vremeto kogato tezi 4asove sa bili natrupani. Ot account za 130 4asa az izrazhodih 96 i v momenta trqbva da im platq 20 lv za natrupani nadlimitni 4asove ili da me osydqt. Vyprosa mi e dokoga dostav4icite na internet shte ni obirat po nai-razli4ni na4ini ???



Тема дайте още информациянови [re: lina]  
Автор Чepнoпиceц Xpaбъp (писател)
Публикувано25.11.01 22:28



Откъде ползвате? Откъде сте си купили акаунта? Карта ли е??



Тема Re: дайте още информациянови [re: Чepнoпиceц Xpaбъp]  
Авторlina (Нерегистриран)
Публикувано25.11.01 22:45



Kupeni sa ot Varna. Ne sa karti a sklu4en dogovor. Na ednoto mom4e mu iskat 130 lv za nadlimitni 4asove i lihvi natrupani vyrhu sumata, kakto i raznoskite po deloto.



Тема Re: дайте още информациянови [re: lina]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано25.11.01 22:53



a za gadinki pregledahte li si komputrite? poiskahte li detailen log ot mobikom, koga ot koi grad v kolko chasa, eventualno telefon sa napraveni tezi chasove?



Тема Re: дайте още информациянови [re: Delwin-]  
Авторlina (Нерегистриран)
Публикувано25.11.01 23:03



Pregledali sme si komputrite za gadini i nqmame takiva. Tova beshe pyrvoto neshto, koeto napravihme. Logovete sy6to sa pregledani no problema e 4e i trimata sme s analogovi telefoni i ne moje da se razbere ot koi nomer se vliza. Tozi, koito ni e polzval account-ite syshto e bil s analogov telefon. Az li4no zagubih 3 4asa v Mobikom da se razpravqm za tezi 4asove i otgovora koito polu4ih beshe: Syjalqvam no nishto ne mojem da napravim i tezi 4asove trqbva da se platqt ili nie shte si gi vzemem po sydeben pyt.



Тема Re: дайте още информациянови [re: lina]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано25.11.01 23:13



da razbiram li che vsichki "logvania" s bili ot syshtiat grad i vinagi ot analogov telefon? ako e takyv sluchaia - [povdigane na ramene] za sujalenie i te sa pravi (ne viarvam da nadpisvat chasove), i vie ste pravi (sled kato ne ste gi polzvali vie). samo deto e nedokazuemo koi gi e polzval. sorry, ama ne se seshtam kakvo moje da se napravi osven da si platite chasovete i ako vse oshte imate sumnenia v korektnostta na mobikom da si potursite drug dostavchik. a ako i tam se povtori syshtoto, to togava ima neshto gnilo v cialata istoria.



Тема Re: дайте още информациянови [re: Delwin-]  
Авторlina (Нерегистриран)
Публикувано25.11.01 23:54



Ve4e si potyrsih drug dostav4ik pri tova ne edin i ne sym imala problemi taka 4e vinata ne e v nas. Pyk i ne sym edinstvenata.



Тема Re: mobikom reketira klientiнови [re: lina]  
Автор 3вeздeлин Бopиcoв ()
Публикувано26.11.01 00:02



Здравейте,
Бих искал да получа повече информация по случая.
Работя в Мобиком и ако има нередност - тя ще бъде поправена.
За да се свържете с мен - mail zborisov&&&mobikom.com
( заменете &&& с @ )

Звезделин



Тема Re: mobikom reketira klientiнови [re: 3вeздeлин Бopиcoв]  
Авторlina (Нерегистриран)
Публикувано26.11.01 00:44



Za men Mobikom ve4e ne syshtestvuva kato firma!



Тема Re: mobikom reketira klientiнови [re: lina]  
Автор strange ()
Публикувано26.11.01 13:24



kato ti haknat pak PCto, shte spre da syshtestwuwa i nastoqshtiq ti dostawchik.
I taka dokoga?


Ne mi otgowarqj, towa e ritorichen wypros.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.