Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:18 28.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Д`еба!нови  
Автор MУTPA (нерегистриран)
Публикувано15.11.01 21:19



гледах тая вечерпо някакви новини, че придворния интернет доставчик на Костов - Марковски,(самият Костов е достоен и уважаван от мен държавник) е в компанията на Първанов (Първанов е също тъй достоен и уважаван от мен политик).

Та сигурно разбирате, че говоря ва Вени. Единственото му оправдание и спасание в случая е, че още не се е подложил на царя (човек, който меко казано не одобрявам).

п.п. Към Вени.

Брато,
Държавната баница е сладка, ама трябва и някакъв морал и лоялност да има. Все пак сме в България, където първият зякон на бизнесът гласи: "Винаги ще се намери по-голям измамник от теб!" Скоро политиците ша почнот да те земат на сериозно, сомо по време на избори. Там обслужващият персонал винаги е на загуба и се надява на дивитенти. Ама държавните поръчки не са истинският бизнес.

Лека, доходна и безаварийна!

Редактирано от MУTPA на 15.11.01 21:32.



Тема и на симеон се е сложил, гадта!нови [re: MУTPA]  
Авторraд! (Нерегистриран)
Публикувано15.11.01 21:28










Тема Опссссс!нови [re: raд!]  
Автор MУTPA (нерегистриран)
Публикувано15.11.01 23:04



Брато,

Винаги съм си мислел, че има неща по-бърси от светлината (или от ума например). Явно, че съм бил прав!

Лека, доходна и безаварийна!


Тема Re: и на симеон се е сложил, гадта! [re: raд!]  
Автор Bobby (вилнеещ маниак)
Публикувано15.11.01 23:31



гъзолизци е имало, има и ще има
винаги е било така в историята на политиката
затва винаги съм казвал че е най-мръсното нещо



Тема Re: и на симеон се е сложил, гадта!нови [re: raд!]  
Автор MУTPA (нерегистриран)
Публикувано16.11.01 00:03



А бе нещо ми липсва Софиянки в тая ретроспекция. Я да се земете у ръце!

Лека, доходна и безаварийна!


Тема абе, не ще да е толкоз проста тая работа...нови [re: MУTPA]  
Авторcвeжapka (Нерегистриран)
Публикувано16.11.01 06:58



тука е с депутати от БСП и НДСВ. Мишо Миков е известен спец по наказателно право, а Явор Милушев вероятно всеки го е гледал в театъра.




Тука е с Милена Милотинова, шефката на медийната комисия:


А тука е с една, за която съм гласувал в "Лозенец", Румяна Георгиева, беше на 2-ро място след Пламен Панайотов - демек и тя не е случаен човек.


Според това, което виждам, Марковски просто си е останал това, за което си говореше и преди изборите - независим експерт.



Тема допълнениенови [re: cвeжapka]  
Авторcвeжapka (Нерегистриран)
Публикувано16.11.01 07:02



Потвърждение на това е и текста от сайта на Интернет общество:

На 11.10. представителят на GIPI за България Роберт Хорвиц и Вени Марковски проведоха поредица от срещи. Разговорите бяха с Камелия Касабова (НДСВ, зам.-председател на Парламента), Николай Николов (зам.-министър на съобщенията), Никола Янков (зам.-министър на икономиката), както и депутатите Милена Милотинова и Явор Милушев (НДСВ, медийна комисия), Михаил Миков (БСП), Иван Иванов (ОДС). Срещи имаха и с Красен Станчев (Институт по пазарна икономика), Хауърд Окман от MSI, както и с Програмата за развитие на ООН (UNDP). Бяха обсъждани възможните дейности на офиса на ГИПИ в България, както и помощта, която "Интернет общество" би могло да окаже на законодателната и изпълнителната власт и третия сектор.



Тема Re: Д`еба!нови [re: MУTPA]  
Авторedmon (Нерегистриран)
Публикувано18.11.01 15:19



niakoi hora poznavat loshite oshte v nachloto a drui po kysno...
markovski beshe iasen oshte ot samoto nachalo....
ama bylgarite nikoga ne se uchat ot pogovki kato...
"Vylkyt kozinata si meni, no nrava ne"
i
"As sum s tes koito sa na vlas"



Тема Re: Д`еба!нови [re: edmon]  
АвторCв. Bлac (Нерегистриран)
Публикувано18.11.01 16:22



Кой е този, дето е бил на Св. Влас?? Аз прекарах лятото там, ама не съм се засичал с тебе, май...

Иначе за лошите си прав... Ама добрите как да ги познаеш още отначало?



Тема абе, тоя Вени пак удари кьоравото!?нови [re: MУTPA]  
АвторaнтиBeни (Нерегистриран)
Публикувано19.11.01 00:16



Питам как е разбрал той още в четвъртък, че Първанов ще е президентът, та е отишъл да го подкрепи?

Баси, сега сигурно ще стане шеф на Интернета у нас.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.