Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:58 27.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Bol.bg i razni izhvurlqniq...нови  
Автор Embryon (ex-Moonchild)
Публикувано27.09.01 15:12



Napravi mi vpechatlenie slednoto neshto,
koeto prochetoh na www.bol.bg :

"БОЛ е единствената българска Интернет компания, която публикува в реално време статистика за натовареността на входните точки и международните си канали, както и статистика за посещаемостта на уеб страниците си. "

Koeto, prevedeno na HTML, izglejda taka :

"БОЛ е единствената българска Интернет компания, която публикува в
реално време <A HREF=/stat/>статистика
за натовареността</A> на входните точки и международните си канали, както и статистика за посещаемостта на уеб страниците си. "

(Zabelejete linka !). Kakvo beshe uchudvaneto mi, sled kato, kogato click-nah na linka (www.bol.bg/stat)... vidqh slednoto :

Forbidden
You don't have permission to access /stat on this server.

Veni i BOL,
Dokoga shte lujete horata che shte edinstvenite i purvite v tolkova mnogo neshta, kato te sa prosto edna izmama.
Ne me interesuvat eventualnite vi opravdaniq. Interesuvat me faktite. A faktite sa, che bqh zaintriguvan, che moga da vidq v realno vreme statistiki za natovarenostta vi i v sledvashtiq moment se okazah izlugan. Kak v takuv sluchai moga da stana vash klient, sled kato moje i intereneta vi da e takuv - edna luja ?

Slusham vi.

Take You now in my sleep, i want to touch You, to scratch you deep


Тема Re: Bol.bg i razni izhvurlqniq...нови [re: Embryon]  
Авторubeden (Нерегистриран)
Публикувано27.09.01 15:34



Kato nishto njakoj den pri zajavka kym www.bol.bg shte izleze absoljutno syshtoto




Тема Re: Bol.bg i razni izhvurlqniq...нови [re: Embryon]  
Автор вeни мapkoвckи (др.)
Публикувано27.09.01 17:20



Статистиката е достъпна от всички наши входни точки.
Купете си една карта за достъп с входните точки на БОЛ и пробвайте.

Вени Марковски



п.п. прав си, Митко. Умора, какво да се прави

Редактирано от вeни мapkoвckи на 27.09.01 19:40.



Тема Re: Bol.bg i razni izhvurlqniq...нови [re: вeни мapkoвckи]  
Автор Lupi (Бира да има)
Публикувано27.09.01 17:50



Мда, и значи, за да я видя тази статистика, трябва да ви стана клиент.
Как ли пък не...
Между другото гледам разликата между вас и mtel вече е над 1,000 посещения...

Целта оправдава средствата


Тема Re: Bol.bg i razni izhvurlqniq...нови [re: вeни мapkoвckи]  
Автор Embryon (ex-Moonchild)
Публикувано27.09.01 23:09



Smeshni4uk.. otnovo
kakvo, sega shte dokarash vuprosa do pogreshna interpretaciq ???

Da, no za vasha smetka - az razbiram "publichnost" po drug nachin, t.e. tochno taka, kakto trqbva da bude razbirana - za VSEKI.

Tova, che ti, prikrivaiki se pod imeto na tvoqta (xuxuxu) kompaniq go interpretirash po suvursheno razlichen nachin veche izliza ot ramkite na moite problemi. Tova, che ti mislish , che zaslujili da vidqt statistikata, sa samo horata, otdelili ot PARITE si, za da stanat tvoi klienti, obezsmislq vsichko, koeto grumko si DEKLARIRAL na smeshniqt ti web site. Haide, molq te, opitai, znaq che e trudno, no.. mislq che bi mogul da uspeesh, ako produljish s opitite, ako tova ti se prevurne vuv fiks-ideq (kakvito, znaq, imash mnogo). Prosto se postarai da razberesh neshtata, koito ti kazah dosega, nezavisimo kolko usiliq ti otnema, osven ako tova ne poprechi na koncentraciqta, koqto izvurshvash i koqto e neobhodima na Bol.bg da deistva i funkcionira pravilno i vnikni v smisulna na dumite mi. Ako oshte e ostanala kapchica zdrav razum mejdu fiks ideite i idealite, koito si postavil zad formuliraneto im, smqtam, che shte me razberesh.

V protiven sluchai, shte opitam da go preveda na tvoi ezik :

KAKUV SHIBAN SMISUL VLAGASH V PONQTIETO "PUBLICHNOST" ???

P.S. Ne si misli, che s men shte se spravish po nachina, kakto si go pravil dosega. Shte bude greshka.

Take You now in my sleep, i want to touch You, to scratch you deep


Тема айед стига с бол, а?нови [re: Embryon]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано27.09.01 23:52



Пич, всеки си има право на мнение. Защо мислиш, че казваш нещо ново, различно или интересно? В този форум всички си знаят и кътните зъби. Май не си наобикалял много-много наоколо, та наистина си още в ембрионалната форма.

Предполагаме, че Марковски в момента се е смразил от ужас, че е попаднал на такъв майстор като тебе .

Тъкмо бяха престанали да пишат за БОЛ и изведнъж, като по поръчка, се явява някой, дето им подава топката.



Тема Re: айед стига с бол, а?нови [re: няkoй]  
Автор Embryon (ex-Moonchild)
Публикувано28.09.01 09:33



Obojavam napadki ot anonimni ;-)))

Take You now in my sleep, i want to touch You, to scratch you deep


Тема Re: айед стига с бол, а?нови [re: няkoй]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано28.09.01 09:41



Точно защото си има право на мнение го казва. Ако случайно те интересува погледни www.pris.bc.ca и ще видиш пример как трябва да е. Лично на мен ми е безразлично какво показват статистиките но БОЛ. Най-достоверна за мен е рекламата "на ухо"



Тема Re: айед стига с бол, а?нови [re: няkoй]  
Автор Embryon (ex-Moonchild)
Публикувано28.09.01 09:51



Bez nikakva ideq kakvo po dqvolite e userwx.exe, koeto mi beshe predlojeno lubezno (malko natrapchivo) da download-na ot www.pris.bc.ca, zapochnah da si suzdavam mnenie za teb. I to ne ot nai-hubavite ;-)

Take You now in my sleep, i want to touch You, to scratch you deep


Тема Re: айед стига с бол, а? [re: Embryon]  
АвторHяkoй (Нерегистриран)
Публикувано28.09.01 12:10



и дали му пука от това, че имаш мнение за него????




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.