Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:27 14.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Static IP ?нови  
Автор jamie (безразличен)
Публикувано25.09.01 17:33



Какжи парицхки се искат ако искам само да си купя статичен ИП номер ? А колко би ми струвало + домейн име .COM, .ORG, .NET ?

Не може вечно да вали ...


Тема Re: Static IP ?нови [re: jamie]  
Автор VlGOUR (непознат)
Публикувано25.09.01 18:45



m/u 25 i 50 $$$ .. mozhesh da otidesh na

i da pochetesh infoto



Тема Re: Static IP ?нови [re: VlGOUR]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано25.09.01 18:48



i se obadi na ISP-to si za cenata na IP-to ;-)



Тема Re: Static IP ? [re: Delwin-]  
Автор jamie (безразличен)
Публикувано26.09.01 08:54



Taм е работата че още си нямам ISP :-)))) Още не е късно да избирам. Трябва ми 24/7 josting solution с мой сървър. Как мислите, дали ще стане с кабелен модем ?

Не може вечно да вали ...


Тема Re: Static IP ?нови [re: jamie]  
Автор ® Илko ® (™)
Публикувано26.09.01 09:06



При връзка с кабелен модем никой не може да ти гарантира че тя няма да прекъсва.Аз ползвах в офиса cablebg.net но след 6 месеца се отказах.Сега съм с радио и е далеч по добре.



Тема Re: Static IP ?нови [re: jamie]  
Автор Г. ЧaвдapoвАдминистратор ()
Публикувано26.09.01 09:24



host.dir.bg



Тема Re: Static IP ?нови [re: jamie]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано26.09.01 09:35



Има възможност и направо да занесеш твоя машина при ISP ако искаш. Ако ъпдейтите са ти проблем предполагам, че има начин и това да се реши. Какво толкова искаш да хостваш там?

Кабелните модеми са проблемни не поради машинарията а поради некомпетентноста на кабелните телевизии в тази област. И в cable.bg и evrotour това им е странична работа и не се впрягат да си я вършат като хората. Пробвал съм ги и двете - на всичкото отгоре е и скъпо.

Дай повече подробности какво искаш и тук ще ти намерят решение



Тема Re: Static IP ?нови [re: няkoй]  
Автор jamie (безразличен)
Публикувано26.09.01 11:58



Искам да си пусна продуктивен WINDOWS сървър. Никой няма да ми даде да му инсталирам да кажем .DLL на сървърите - затова го правя на мой :-)

Не може вечно да вали ...


Тема Re: Static IP ?нови [re: ® Илko ®]  
Автор jamie (безразличен)
Публикувано26.09.01 12:00



Разкажи за радио-то!
Не държа на определен тип, просто наетите линии са скъпи - трябва да се плаща и месечна такса за самата линия .....

Не може вечно да вали ...


Тема Re: Static IP ?нови [re: jamie]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано26.09.01 14:22



Съжалявам това нищо не ми говори. На тема Windows не съм много подкован. Въпросът е - интернет връзка ли искаш, хостинг или нещо друго?

Що се отнася до доставчиците не знам дали има луд между тях да си държи сървърите на Windows. Според скромните ми знания предпочитат Linux - хем е без пари хем си го ровичкат по свой вкус.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.