Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:26 16.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Вицове за Мурутизнови  
Авторjoker (Нерегистриран)
Публикувано16.09.01 07:16



--------
- Какво ще се случи, ако Мурутиз случайно успее да си го надърви и вземе, че се удари в една стена?
- Ще си счупи носа!

--------
Едни канибали хванали българин, французин и Мурутиз и тръгнали да ги ядат. Нашите обаче се опъвали и викали да им дадат шанс да се спасят. Вождът казал:

- Добре, ако общата дължина на членовете ви е 50 см, можете да си вървите.

Извадили тримата тутакси членовете си и почнали да мерят - на българина 30 см, на французина - 19, на Мурутиз - 1. Е, общо било 50 и вождът ги пуснал.
Тръгнали си те щастливи и нашият и французинът се хвалят:
- Е, добре че нашите общо са 49 см, иначе щяхме да сме вътре.
А Мурутиз се обадил:
- Абе, ако не го бях надървил, щяхте да видите вие!!!



Тема Re: Вицове за Мурутизнови [re: joker]  
Автор вeни мapkoвckи (др.)
Публикувано16.09.01 13:59



Стари и брадати вицове, но явно някой се е засегнал от тях:



Вени Марковски


Тема Re: Вицове за Мурутизнови [re: joker]  
Автор yourboy (Гумена Глава)
Публикувано16.09.01 22:31



bravos !

Вярвай в себе си !


Тема Re: Вицове за Мурутизнови [re: joker]  
АвторMypyтиcмeнoc (Нерегистриран)
Публикувано16.09.01 23:03



Голям майтап, Христаки!

Ама не разбрахме ти що си мислиш, че тия вицове са за некой си Мурутис???



Тема Re: Вицове за Мурутизнови [re: Mypyтиcмeнoc]  
АвторChristos Mouroutis (Нерегистриран)
Публикувано17.09.01 06:43




alioooo
na bulgarski be

Редактирано от curly на 18.09.01 12:55.



Тема Re: Вицове за Мурутизнови [re: Christos Mouroutis]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано17.09.01 23:38



Е на това му викам аз закана!!! Вени, споко че... наиш гърчините кви са зли, а?! Опс... не се обиждай, ама ... :)))
П.С. Да си призная ли че и аз съм Вени или ти сам ще го кажеш ?!?: ))

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Re: Вицове за Мурутизнови [re: KlD]  
АвторChristos (Нерегистриран)
Публикувано18.09.01 07:18




hmk

Редактирано от curly на 18.09.01 12:55.



Тема Re: Вицове за Мурутизнови [re: Christos]  
Автор MУTPA (нерегистриран)
Публикувано18.09.01 09:16



Вени,

Престани да пишеш на английски от името на Морутис!

Номерът няма да мине.

Всички знаем, че Морутис не говори английски, а турски



Тема Re: Вицове за Мурутизнови [re: MУTPA]  
Автор вeни мapkoвckи (др.)
Публикувано18.09.01 09:35



Той говори английски, вервай ми.

Но тук виждам нещо интересно:



Ето и текста:


Аре бе какво общо имаш ти с древна Гърция??? Онези хора са били благи, възпитани, философи... Ти си нервак, невъзпитан и никога не си чувал за кроткостта на философите.

Идваш тук, в тия клубове, вадиш си го и почваш да препикаваш наред - кеф ти Телекома, кеф ти Марковски, кеф ти Захов, кеф ти който си искаш. При това се сърдиш, ако някой ти удари един шамар като на дете. Ами детенце си, бе, детенце си. Какво да те правим, като се държиш като дете.
Или може би искаш всички тука да ти падаме в краката и да ги целуваме и да викаме "Велик е Мурутис и Битекс е неговият пророк! Мурутис акбар!"
Никой няма да те уважава, защото говориш и пишеш глупости.
Никой няма да ти повярва на приказките за милионите инвестиции, щото даже и да си ги направил, каква файда, след като си се скарал с всички в бранша. А този клуб е за бранша.
Хората ти се смеят зад гърба и въртят ръка "Оставете го, луд е". И ти сам си го направи! Това не е заговор срещу тебе, а реакция на твоето поведение. Ти мислиш гърците за богове, а себе си - най-малкото за техен пророк. Обиждаш и се опитваш да унижаваш българите. Опитите ти се сблъскаха много бързо със здравата българска реалност, при което ти почна да пишеш и правиш глупости. Защо говориш на всеки колко е лош другия? Защо се правиш, че имаш пари, след като нямаш? Даваш ли си сметка, че може някой от хората тук да се познава или да се запознае със собствениците на Германос и да им каже направо що за човек са взели да им защитава интересите в страната? Даже и това е много - може някой просто да преведе малко съобщения от този клуб на гръцки или английски и да ги пусне по факса на десетина гръцки компании и толкова вестници у нас - невидимия телеграф ще свърши останалото.

Престани да се държиш като глезено дете. Ако не можеш, просто мълчи. Ако не можеш, последиците ще са предизвикани от теб и твоето безотговорно държане. Повече предупреждения няма да ти правиме, защото ти не разбираш от човешка дума. Сигурно с теб трябва да говори най-малкото някой, дето поне единият родител му е бог.


Вени Марковски


Тема Христос, да не попрекали нещо с узо-то бе?нови [re: Christos Mouroutis]  
Автор тeлekoм (пристрастен)
Публикувано18.09.01 11:56



Аз съм си аз, не съм ти никакъв Вени Марковски или който и да е друг - айде сега да не се обиждаме
Като приказваш така и ще вземеш да развалиш доброто мнение, което имам за теб




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.