Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:36 25.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема До телеком, ако още влиза тук  
Автор Bobby (вилнеещ маниак)
Публикувано01.09.01 17:42



абе БТК, кви са тия простотии?? 5 дни в Лозенец без телефон!
никой нищо не ти казва - нито че ще е спрян тел-а за 'кабелни промени' както обясниха на телефона на повреди, който отгоре на всичкото не е вече 65-20- 01, а 130 - но и това никой никъде не го упоменава
ако не се обадиш на повреди да питаш - бий си главата що няма телефон
на запад (по-специално Франция) телекома там плати неустойки за пропуснати ползи когато стана подобно нещо - и то при авария за 48 часа, не при 'кабелни промени' за 5 дни (!!!)
да ви се не знае и монополиста, поздравявам всички 'фенове' на БТК с подписа си

БТК - Български Тъпанарски Комуникации


Тема Re: До телеком, ако още влиза тукнови [re: Bobby]  
Автор yourboy (Гумена Глава)
Публикувано02.09.01 19:10



bravos !
edin chovek v tozi klub koito da znae che BTC i vsichko darjavno nestruva.
Kakto i horata koito rabotqt tam.SAMO KRADAT !

Вярвай в себе си !


Тема Re: До телеком, ако още влиза тукнови [re: Bobby]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано03.09.01 01:35



Въобще не мислех да си развалям почивката и да отговарям на тъпото ти и не на място заяждане. Първо това, че ТИ не си чул, че телефонът за повреди е сменен от 6*-20-01 на 130, незначи че това не е съобщено... Напротив... Второ - ако искаш неустойка можеш да отидеш в Франция и там ще ти я платят, иначе можеш да си стоиш тук и да си пуснеш жалба... твой проблем. Трето - Въобще не мога да разбера какво търси този постин тук и защо още не е заличен от регистрите на клуба. Има си клуб БТК и можеш там да си псуваш (нали се сещаш че ще е до едно време обаче) и да си ги ласкаеш колкото си искаш... Четвърто - има си причини и следствия за това че е имало проблеми с кабелите и е било правено преустройство, та било то и 5 дни. Всъщност това е само в изгода на някои малоумни абонати (като теб най-вече, които не си помислят, че ако това не е направено може да им писне от какви ли не други проблеми които могат да възникнат (а че е имало такива, въобще не се и съмнявам, иначе едва ли е щяло да се прави преустройство)... Така че или пътувай до Франция (или където искаш) или се дръж в норми...

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Re: До телеком, ако още влиза тукнови [re: Bobby]  
АвторMartin Petkov (Нерегистриран)
Публикувано03.09.01 10:05



I az sym ot Lozenec (66-a centrala) i imam otvratitelen problem. V pikovite chasove v koito polzvam Internet, kopeletata ot centralata mi izkljuchvat izhodjashtite razgovori!!!! Nezavisimo koj telefon se opitvam da izbera, telefona mi prodyljava da dava signal "svobodno"!!! Ot druga strana, njama problem njakoj da me izbere. Milion pyti sym zvynjal na povredi, otkydeto mi kazvat che povredata e v aparata mi (nezavisimo ot protestite mi che imam 3 aparata, koito njama nachin v edin i sysht moment da se skapjat po edin i syshti nachin), sled koeto mi puskat izhodjashtite razgovori. Inache plashtam ludi pari za abonament!!! Ne znam kyde shte mu izleze krajat, no sym otvraten ot BTK zavinagi!



Тема Re: До телеком, ако още влиза тукнови [re: Martin Petkov]  
Автор yourboy (Гумена Глава)
Публикувано03.09.01 11:57



;-) bravos !

Вярвай в себе си !


Тема Re: До телеком, ако още влиза тукнови [re: KlD]  
Автор Bobby (вилнеещ маниак)
Публикувано03.09.01 14:07



това за Франция го казах, барем се позамислите за системата си
второ, цял Лозенец ви ругае, никъде НЕ СТЕ СЪОБЩИЛИ
разбирам да съм аз, съседа.... ама то всичките ми познати от квартала се питат един друг що няма телефон
значи не е виновен пак абоната, както БТК обича винаги да прехвърля топката, а самия телеком
и защо не е премахната темата от клуба ли? ми защото се обръщам пряко към телеком, който (поне до скоро, когато влизах) беше редовен посетител
а това че ти се вживяваш като юристконсулт и адвокат на него и БТК си е твой проблем
още по-голям ти е проблема ако работиш в тая скапана и за съжаление единствена компания на която сме неизбежно абонати

БТК - Български Тъпанарски Комуникации


Тема BTC Staff = Idiots!нови [re: KlD]  
Авторziko (Нерегистриран)
Публикувано03.09.01 15:03



Уважаеми хлапако, когато клиента има оплакване ти почти ВИНАГИ си виновен. Това, че той не е чул че е сменен номера означава, че по идиотски начин е обявена смяната на телефона за повреди - не е важно, че си го съобщил важното е, че ти ГЛУПАКО си го направил, така че клиента не е разбрал. Второто няма какво да ти го обяснявам - като падне монопола малоумнико сам ще разбереш какво означава да се конкурираш за всеки клиент, както го правим всички доставчици. За третото - БТК също е доставчик на Интернет, така че на постинга му е точно тук мястото.

"Малоумните абонати" - има и по учтиви обръщения към хората, които ти плащат заплатата.



Тема Re: До телеком, ако още влиза тукнови [re: Martin Petkov]  
Автортeлekoм (Нерегистриран)
Публикувано03.09.01 17:34



Леле, колко се уплаших.... Голям праз като си отвратен. Какво ще направиш? За твоя проблем никога няма да има конкуренция:-)))



Тема Re: До телеком, ако още влиза тукнови [re: тeлekoм]  
Авторkonkurenta (Нерегистриран)
Публикувано03.09.01 18:20



jalko.. a trjabva da si uplashen zashtoto shte ima konkurenti... a i njama da im e trudno. da se spravjat s kompania ot temeruti... na koito im objasnjavash problem a te ti kazvat che si glupav... GLUPAVA KOMPANIA!



Тема Re: До телеком, ако още влиза тукнови [re: konkurenta]  
Автор yourboy (Гумена Глава)
Публикувано03.09.01 18:38



Напълно си прав !

TEMERUTI E TOCHNATA DUMA .
adski prosti sa. az im obesnqvam kakaw e problema v naetata mi liniq i che tqhna e vinata te :
ne modemite vi sa loshi.

;-)) za naeta liniq 28.8 s modemi acorp vanschni 56k - izvinete ama smeshno e !
vsichki naeti linii za liniq 33.6 sa s takiwa modemi i vrazkata si e perfect-na

Вярвай в себе си !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.