Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:51 17.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Първи впечатления от Битекснови  
Автор Ивo (Ценител)
Публикувано26.08.01 01:05



Тук съм се подвизавал като фен на СпектърНет, но в момента имам възможност да тествам Битекс от вкъщи и трябва да ви кажа, че нещата са много добре - включвам се от първия път, и си тече съвсем прилично, всъщност, ако трябва да съм искрен, скоростта ми е същата, като при СпектърНет.

Напитка и хубава жена не се оставят за утре. Тодор Живков


Тема Втори впечатления от Битекснови [re: Ивo]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано26.08.01 01:32



Много е смешно това твърдение. Тука един писа по тази тема:

1. Как си сигурен? Единственият начин е да имаш 2 еднакви компютъра вкъщи, по две еднакви телефонни линии към провайдера Х. и У., и по едно и също време да правиш връзка през тях към един и същ сайт, като в бекграунд ти върви tracert и ping.
И пак няма да си сигурен.
С аналоговите телефони всяка връзка е уникална, дори и само заради това, че се е осъществила.

2. Битекс не случайно имат думите "бит", "тек" и "екс" в името си. Всичко е въпрос на чифт и тек при тях. И на бой. Накрая пиеш една вода на екс и всичко си идва по местата...



Тема Re: Втори впечатления от Битекснови [re: няkoй]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано26.08.01 02:54



Извинявай, човече, ама и аз съм чувал някои приятели да ми казват, че само с Битекс им върви добре И-нета, а с други не... Пък и мисля, че Иво е достатъчно сериозен за да не прави напразна реклама... Не че аз правя, но понякога ме дразните неимоверно много...

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Re: Втори впечатления от Битекснови [re: KlD]  
АвторDelwin- (Нерегистриран)
Публикувано26.08.01 03:05



niama losho .. vajnoto e *niakude* da vurvi dobre :)



Тема Re: Втори впечатления от Битекснови [re: KlD]  
Автордpyr няkoй (Нерегистриран)
Публикувано26.08.01 07:12



Каква реклама те гони, бе дете?

Гледай какво си написал, ама виж и предишното мнение на някой:

ти:
Пък и мисля, че Иво е достатъчно сериозен за да не прави напразна реклама... Не че аз правя, но понякога ме дразните неимоверно много...

той:
Много е смешно това твърдение. Тука един писа по тази тема:

1. Как си сигурен? Единственият начин е да имаш 2 еднакви компютъра вкъщи, по две еднакви телефонни линии към провайдера Х. и У., и по едно и също време да правиш връзка през тях към един и същ сайт, като в бекграунд ти върви tracert и ping.
И пак няма да си сигурен.
С аналоговите телефони всяка връзка е уникална, дори и само заради това, че се е осъществила.

2. Битекс не случайно имат думите "бит", "тек" и "екс" в името си. Всичко е въпрос на чифт и тек при тях. И на бой. Накрая пиеш една вода на екс и всичко си идва по местата...


Къде е рекламата???



Тема Re: Първи впечатления от Битекснови [re: Ивo]  
Авторeднo oт koпeлeтaтa (Нерегистриран)
Публикувано26.08.01 08:56



С Битех съм от пролетта - ползвам златна карта по два часа безплатно всеки месец, но не съм трогнат. Казват, че имат супертехника, но при мен често се разпада връзката (имам външен Акорп и аналогова връзка). В началото найстина връзката беше добра, купих карта за 9 лв, но понеже все се разпадаше, а аз съм упорит, навъртях за телефон 23 лв. С това приключи тази авантюра.

По-нагоре бе казано много точно - всяко влизане е уникално при тези телефони, но защо има фирми, при който всичко е бетон?



Тема Re: Първи впечатления от Битекснови [re: eднo oт koпeлeтaтa]  
АвторChristos Mouroutis (Нерегистриран)
Публикувано26.08.01 10:04



Dear Friends, thank you for these messages. I need to mention that our aim is always to increase quality and speed to our network. Our equipment are of the same producers like Spectrum Net (we use Lucent remote access servers) and we have actually bought them from the same company SmartCom from Sofia - which offers also service to both SpetrumNet and BITEX. We use the same DSL equipment MAX-20 of Lucent for the leased lines service and both of us, even competitors we have one main target: TO MAKE THE USER HAPPY WITH QUALITY. On this respect, if anybody of you has any problems durig connection, please write it to the ANKETA we have in www.bitex.com for reporting problems.



Тема Акорпнови [re: eднo oт koпeлeтaтa]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано26.08.01 10:54



Хм, и аз имах проблеми с Акорп, докато звънях на телефоните на моя провайдер, които са точно с такова оборудване, за каквото пишат тук. След това смених телефона за достъп през същия провайдер, но на обикновен цифров телефон и вече нямам никакви грижи - връзвам се на около 28.800 и правя среден даунлоуд около 3 К/сек. Много съм доволен и не мисля скоро да го сменям. Спестявам името му, за да не ревнат веднага, че правя реклама, но ако искаш, ще ти кажа кой е - пиши до najevtino@yahoo.co.uk.



Тема Re: Акорпнови [re: няkoй]  
АвторAz_am (Нерегистриран)
Публикувано26.08.01 20:56



I az sam mnogo dovolen ot BITEX.



Тема Re: Акорп [re: Az_am]  
АвторMurutis (Нерегистриран)
Публикувано26.08.01 22:00



As sam nai dovolen ot BITEX!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.