Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:57 02.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Как нашите провайдъри се връзват към света?  
Автор Ивo (Ценител)
Публикувано26.08.01 01:11



Може ли да ме светнете, как всъщност, по точно през къде се връзват нашите ISP-та със световната мрежа? Просто искам да знам от чисто любопитство, а и защото при използване на разрични ъкаунти съм имал случаи на едновременно задръстване, което по-скоро сигурно е било случайно, но ми е създавало усещането, че всички провайдъри се опитват накуп да минат през някаква тясна врата едновременно.

Напитка и хубава жена не се оставят за утре. Тодор Живков


Тема Re: Как нашите провайдъри се връзват към света?нови [re: Ивo]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано26.08.01 01:27



През БТК.
Всеки - рано или късно - минава през БТК.
Но едва ли забавянето се дължи само на БТК. Интернет по принцип е бавна мрежа и не очаквай от нея кой знае какви чудеса. Засега.



Тема Re: Как нашите провайдъри се връзват към света?нови [re: няkoй]  
Автор;) (Нерегистриран)
Публикувано26.08.01 04:10



da be - bavna. zatova v usa kuco i sakato ve vrazva na T1 i T3 i smjatat vseki kojto raboti s 56k za neadrentalec. a za BTK-to: ami zatova e bavna vrazkata - stom vsi4ki majmunki sa na edin klon. vis ako se pojavi njakoj nov klon (BTK) togava vece moje bi....



Тема Re: Как нашите провайдъри се връзват към света?нови [re: ;)]  
Авторedmon (Нерегистриран)
Публикувано26.08.01 16:40



iavno mnoo ora f taia zabita na krai sfeta strana si misliat che v USA i-net fyrka...
mmm daaaa:))
mislia che 60 % ot hamerikancite se puskat s AOL puk tfa e 56k Modem na cifrova centrala ne poveche ot 52000(sprafka msn.com)...
ta te tova sa fisokite skorosti f USA ...samo tezi koito se zaniamvat s internet za rabota polzvat seriozni uslugi i fisoki skorosti kato te f USA syshto ne sa mnoo eftinki.... no takifa uslugi moe ti predlozhat i BG dostavchiste stiga da imash kinti..
ko ne fiarvash fleni v irc i probvai da govorshis BG-ta v USA te shti obiasniat kak stoiat neshtata:)))))



Тема Tzнови [re: ;)]  
Автор тeлekoм (пристрастен)
Публикувано26.08.01 16:58



Toq pyt ne vi e vinovna BTK - megabitite v BTK Net sa si napylno dostaty4no, 4e daje i sotavat - po prostata pri4ina, 4e BTK za razlika ot mnogo drugi ne prodava pove4e otkolkoto ima - da moje i da e skypo, no po ka4estveno niama...

- Българският Телекомуникационен Портал

Тема Re: Как нашите провайдъри се връзват към света?нови [re: Ивo]  
Автор тeлekoм (пристрастен)
Публикувано26.08.01 17:01



Mu nycHu eDuH tracert i Bu}|{ caM
Wcb6THocT no-DobpuTe no|\3Bat BTK, ocTaHa|\uTe - Ha Ka|\naBu cATe|\uTu....

Редактирано от тeлekoм на 26.08.01 17:26.



Тема Aide za kachestvoto!нови [re: тeлekoм]  
АвторAlo kachestvenia! (Нерегистриран)
Публикувано26.08.01 19:17



po kachestveno njama zaradi monopola... ne zaradi znaniata, tehnikata i otnoshenieto kum klienta... kato kazvash neshto pone budi syvsem jasen




Тема Re: Как нашите провайдъри се връзват към света?нови [re: тeлekoм]  
Автор VooDooMaN (Shadar Logoth)
Публикувано27.08.01 12:46



Ami da BTK - monopolist, kvo das e pravi. Interesno kak shte sa barzi neshtata... az pusnah 1 traceroute do ns.infotel.bg, zada vidja kak e BTKto :)). V momenta sam prez Netvisio, minah prez POS6-1.GW3.BRU2.ALTER.NET, if-2-2.core1.PennantPoint.Teleglobe.net, posle prez malko sofijski adresi, dokato stignah nakraja do 26 212.39.64.18 ns.infotel.bg Reached. 26 predpolagam che e 26 hub. Emi taka e, kak da e barzo kato samo do edin ot klonovete na BTK minavam prez 26 huba. Interesnoto e che mai izlizam ot BG, za da se svarja s BTK ili gresha :). A otnosno tova che amerikanzite sa na 56,6 - ami standartat v momenta po sveta e V90 mili deza, a AOL predlaga bezplaten interenet stiga da si abonat na tjahnata telefonna kompanija. A tuk koi shte mi predpolji DSL ili T3??? Che to BTK e ne znam na kolko... 20 ili 40 MBita li beshe... :). MI to 20 T3ta ot BG i aide otishal mejdunarodnja trafik. Inache BTK predlagat, ama kvo predlagat ne se znae :)))

Не всичко що блести и злато, не всеки скиталец е враг.


Тема Re: Как нашите провайдъри се връзват към света?нови [re: Ивo]  
АвторTrace (Нерегистриран)
Публикувано27.08.01 13:51



Mi trasirai pytq do yahoo.com naprimer i 6e widi6...



Тема Re: Как нашите провайдъри се връзват към света?нови [re: VooDooMaN]  
Авторaspak (Нерегистриран)
Публикувано27.08.01 17:27



uf mili deca:)
teb ti kazvat che ni moe da ima po visoka vryzka koiato da se zadyrzhi ot 52-52k
poradi fizicheksi ogranichenia, standarta v90 ne e f amerkia ami i tuk ako digash kum netfizio poveche ot 33600 nachi si s v90, v34 ne podyrzha povisoka skorost:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.