Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:52 01.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Az si po4ivam, ela i tiнови [re: вeни мapkoвckи]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано28.08.01 16:38



Вени, слънчице беше ми домъчняло за теб

Не си се повредил слава богу, пак си пишеш същото. Имам предложение - ще ме подкрепиш ли?

В този клуб хората се появяват като регистрации и IPта. Но си влизат и нерегистрерани заядливци като мен. Така, че да отхвърлиш IP значи да отхвърлиш начин за доказване, че Вени е и Гошо, Пешо и Тошо а
някой е Иван, Драган и Петкан.

Предложението ми е всяка седмица да се публикува едно списъче с активните тук, колко ника (регистрирани или не) са използвани от едно и също IP без да се посочва то естествено. Не е трудно, няма да затрудни администраторите на Дир-а.

По този начин ще стане ясно, кой за какъв се представя. Е Вени? Или те лови шубето?



Тема Re: Az si po4ivam, ela i tiнови [re: тeлekoм]  
Автор вeни мapkoвckи (др.)
Публикувано28.08.01 16:55



най-сигурно е по неговото РЕГИСТРИРАНО име.

аз вече не вярвам и на "някой", защото има такъв регистриран потребител.

Вени Марковски



Тема Re: Az si po4ivam, ela i tiнови [re: вeни мapkoвckи]  
Автор тeлekoм (пристрастен)
Публикувано28.08.01 16:57



Ami az sym registriran :)
no te pitah syvsem drugo: po kakyw na4in moje da se dokaje 4e ti si pisla ne6to, koeto otri4a6 4e si pisal? Ako Ceco izvadi logove stava li?

- Българският Телекомуникационен Портал

Тема Re: Az si po4ivam, ela i tiнови [re: тeлekoм]  
Автор вeни мapkoвckи (др.)
Публикувано28.08.01 17:01



Както сам се сещаш не може да стане. Това, че от IP адрес на Бит... е писал някой, който се е подписал Хр.Мур. не значи, че това е той. Тук имаше един такъв коментар и на Кърли по този повод.
Това, че от IP адрес на БОЛ.БГ някой пише, че услугата, която ползва е добра, не значи, че този някой съм аз, освен ако не съм се регистрирал като потребител.
Или с други думи - по IP адреса не можеш да определиш дали даден човек е някой, за който ти си мислиш, че може би е.
Още повече, че IP адресите са краен брой и е нормално, например, ако някой по dialup влезе да пише, той да е с един и същ адрес като този на някой друг, писал преди това.

Макар и да ми е неудобно да ти обяснявам тези неща (сигурно ги знаеш), го правя с цел по-добро разбирателство.

Вени Марковски



Тема Re: Az si po4ivam, ela i tiнови [re: вeни мapkoвckи]  
Автор тeлekoм (пристрастен)
Публикувано28.08.01 17:08



Taka zna4i... prodyljavame s razsyjdeniqta..
zna4i edno ip moje da prinadleji na dosta hora, NO NE I V EDIN i sy6ti moment, nali taka?
Naprimer ako zabelejim 4e vyprosnoto IP e vinagi 193.200.15.133, kakyv izvod moje da si izvadim? 4e pishe edin i syshti 4owek, nali?

- Българският Телекомуникационен Портал

Тема Re: Az si po4ivam, ela i tiнови [re: тeлekoм]  
Автор вeни мapkoвckи (др.)
Публикувано28.08.01 17:11



193.200.15.133 е адрес на proxy.bol.bg за българското уеб пространство, това ще рече че във всеки един момент няколкостотин човека може да пишат с това IP.

Аз не бих направил извода, че щом това е IP адресът, то пишещият е един и същ.

Преди години имахме подобна културна дискусия с Павката от гювеч.бг, който така и не разбра (и все още не го е разбрал), че е нормално да имаш прокси:-)

Вени Марковски



Тема Re: Az si po4ivam, ela i tiнови [re: вeни мapkoвckи]  
Автор тeлekoм (пристрастен)
Публикувано28.08.01 17:16



Zna4i kakvo stana - imame slednata situaciq:
imame edno proxy, proxy na BOL.bg. Ot towa proxy REDOVNO se postvat razni raboti, vinagi anonimno, i vinagi mnenieto e ugodno na tebe, nali taka? Vinagi se poqwqwa anonimen nik koito se polzwa samo za tozi posting i powe4e ne se poqwqwa... e naposledyk be6e proqwil nqkakwo wyobrajenie, ta izpolzwa prqkora 'nqkoi', no tova kakto i da e...
i kakwo izleze - zna4i ti si polzwash proxy-to za da pishesh po klubowete? Ami zashto otri4a6 togava?

za diskusiqta vi -qsno... tq e


Pavkata kaza:
Колко човека, на които инициалите не са В.М. ползват мейл-сървъра на БОЛ.бг за да ходят по форумите от него?



- Българският Телекомуникационен Портал

Редактирано от тeлekoм на 28.08.01 17:19.



Тема Re: Az si po4ivam, ela i tiнови [re: тeлekoм]  
Автор вeни мapkoвckи (др.)
Публикувано28.08.01 17:38



Нещо не си разбрал - аз ти казвам, че не съм писал и че ти не можеш да говориш толкова убедено, че съм. Няма как да убедиш който и да било, че 193.200.15.129/133 е мой адрес:-)
А това, което си цитирал е точно - Павката за пореден път се е оплел в собствените си твърдения. Той пък си мисли, че понеже 193.200.15.129 се resolv-ва като mx.bol.bg, значи това съм аз...

На грешен път сте, просто се върнете и поемете по верния.

Вени Марковски



Тема Re: Az si po4ivam, ela i tiнови [re: вeни мapkoвckи]  
Авторeдин (Нерегистриран)
Публикувано28.08.01 17:42



Такааа, начи Вени не публикувал анонимни постинги? Добре, Вени, един въпрос ще ти задам, но искам да ми отговориш ЧЕСТНО - понеже имаш регистрирано име можеш да си персонализираш dir-a и в частност цветовата схема. Кажи ми моля ти се кой цвят си си избрал?!



Тема Veni is crazyнови [re: eдин]  
АвторChristos Mouroutis (Нерегистриран)
Публикувано28.08.01 19:02



I believe Veni is crazy. I do not send him any CMC to him. And I am tired with his bullshit. This person has lost his minds... (if he had any)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.